PDA

View Full Version : въпрос



ГОСТЕНИН
06-15-2006, 18:25
зна4и на 17 години съм и о6те незнам дали съм красив или не,смисъл казвали са ми че съм сладак и такива работи ама не ми е достатачно (още не съм имал "сериознна Връзка") !!!!!!! кажете как да разбера плс.

LP_girl_14
06-15-2006, 18:36
За да имаш сериозна връзка не винаги е задължително да си красив!няма кво да се лъжем-външността малко или много си има роля в избора на гадже,обаче ако този човек има куп други качества които те привличат,този човек е красив,не по външните белези,а по тези на душевния му свят.колкото до тва как да разбереш дали си красив-ми предполагам във вас има огледала :mrgreen: Колкото и банално да звучи трябва да се научиш да цениш себе си,за да те ценят и другите.Така че увеличи малко самочувствието,излизай повече,общувай повече и се старай да се доисграждаш като един пълноценен човек.Момичето което ще се влюби истински в теб ще оцени характера ти,а не само тялото и лицето :wink:

NeSTa_86
06-15-2006, 18:49
За да имаш сериозна връзка не винаги е задължително да си красив

ГОСТЕНИН
06-15-2006, 19:01
чувам те ама кво
да имаме огледала по няква слу4аиност в нас и кво кат се вида ? толкова години съм се гледал че немога да се самоопределя а и се пак не си падам по момчета
добре де ама кво няма ли възножност да съм готин обаче да съм просто толкова задръстен 4е да немога да се вида по този начин мо които ме виждат другите ?

Axxxel
06-15-2006, 19:12
Според мен е хубаво да си самокритичен...това ти дава стимул да искаш повече от себе си.Но не прекалявай, ако прекалиш със самокритиката може да се превърнеш в смотльо...

LP_girl_14
06-15-2006, 19:30
чувам те ама кво
да имаме огледала по няква слу4аиност в нас и кво кат се вида ? толкова години съм се гледал че немога да се самоопределя а и се пак не си падам по момчета
добре де ама кво няма ли възножност да съм готин обаче да съм просто толкова задръстен 4е да немога да се вида по този начин мо които ме виждат другите ?

Ей ей не исках да те нападам или нещо такова!Освен тва според теб как мислиш един човек може да прецени дали е красив?Няма еталон за красота!Освен тва не съм казала че си грозен и че не си готин или нещо такова(не мога да го преценя даже след като и пик не съм ти виждала).Просто исках да ти кажа че истинската красота на човека не е повърхността,тя се крие дълбоко в него и не може да се види с просто око :D

ziky
06-15-2006, 19:33
зна4и на 17 години съм и о6те незнам дали съм красив или не,смисъл казвали са ми че съм сладак и такива работи ама не ми е достатачно (още не съм имал "сериознна Връзка") !!!!!!! кажете как да разбера плс.

Шанса е нулев.....ако не се чустваш готин и ако на тебе не ти е добре няма да е така....би ьор селф и сичко само ше си дойда...ако се чустваш готин и ако се контиш преди да излезнеш някъде значи си куул :) и няма да се плашиш че не си имал сериозна връзка....за сичко си има време...се някога ше имаш но това не значи че не си готин :)