PDA

View Full Version : Да му кажа или не?



Never`with`you
06-15-2006, 19:18
Здравейте изправена съм пред голяма дилема. Аз съм на 17 год, проиятелят ми също. Ние много се обичаме и дори не сме си помисляли да живеем един без друг. Проблемът е, че преди 2 дни разбрах, че съм бременна и не знам дали да му кажа. Не съм се замисляла дали да задържа детето. Винаги съм казвала, че щом е създадено ще му даря живот. Приятелят ми преди време ми е казвал, че ако такова нещо се случи ще ме остави сама да реша какво да правим и независимо от решението ми, той ще го приеме. Сега обаче се колебая дали да му кажа. Защото това означава да му кажа, че ще го задържа, а по този начин го завързвам до себе си. Знам, че той няма да ме напусне и ще поеме отговорност, но все пак не искам да става по този начин. Мисля, че на тези години едно дете малко или много в голяма отговорност и променя много живота на човек. Знам за себе си, че колкото и да ми е трудно ще се справя. Обаче не искам да подлагам и него на това. Поне един от двамата трябва да продължи да живее нормално без да си проваля живота. Та решението ми е да му кажа, че не съм бременна, защото той вече има предположения, че това е възможно. След това ще му кажа, че не го обичам вече и не искам да съм с него. А след това вече ще го мисля. Вие какво мислите по въпроса? Дали постъпвам правилно? Само знам, че в момента не мисля за себе си, а за човека, който обичм повече от собствения си живот. Благодаря ви предварително.

LoRinSeR
06-15-2006, 19:23
ЩЕ КАЖЕШ. ТОЙ Е НА ПОЛОВИНА ВИНОВЕН !

Dharma
06-15-2006, 19:29
wow ti da ne si misli6 4e jivee6 v sapunka? ehooo subudi se, na 17 si?

a_curious_girl
06-15-2006, 19:32
чакай бе как няма да казваш.А после детето като порасне-какво?!!Къде ще е баща му?!!И как ще расте без баща си.Трябва да му кажеш защото детето не е единствено твое-той има право да знае за него и да поеме отговорност

06-15-2006, 19:35
Ebe q ne se izlgai !!! Kazva6 mu i burzo pri ginekologa da izmislite koga da napravi6 abort !!! 4uwa6 li se be momi4e??? Na 17 si !!! Edna 15 godi6na 6te ima pove4e akul v glawata ot teb !!!

Carlos
06-15-2006, 19:36
Неее! Мислиш егоистично за него! Мислиш ли, че ти ще родиш и вашите няма да искат да знаят от кого е детето. А като разберат смяташ ли, че няма да потърсят отговорност у него, а и у неговите родители? Със сигурност ще му стане много неприятно ако разбере това от тях или от който и да е било друг. А също така смяташ ли, че е редно той да не знае, че ще става баща? Да има дете, а и да не подозира за него? Кажи му! Наистина много ти го препоръчвам!

Never`with`you
06-15-2006, 19:40
Az abort nqma da napravq za nishto na sveta. Za men tova si e chisto ubiistvo.

Dr. Kazimbutt
06-15-2006, 19:47
Детето ти ще расте без баща. Съмнява ме, че момчето, колкото и да те обича, ще си провали живота. Сигурно ще иска да направиш аборт. И май това си е най-добрият вариант...

NeSTa_86
06-15-2006, 19:47
ти луда ли си ма?? На 17 си...едва ли си завършила средно....от тук следва,че ще останеш с основно или най-малкото тряя караш вечерно.. Ще провалиш живота на толкова хора. Ходи си направи аборта, не ти е време сега да имаш дете...след 4-5 години може би ще си направите пак, но сега не е моментът.

MorTi6a
06-15-2006, 19:48
1vo toi ima pravoto da znae i 2ro ako naistian te obi4a istinski 6te prieme tvoeto re6enie a ti mu kaji tolkova kao iska6 4e 6te go otgleda6 sama no toi edva li 6te se saglasi.No neznaq kakvo 6te ravi6 na 17godini s dete :-s

06-15-2006, 19:49
naistina ne trqbva da pravi6 abort za6toto tova e golqma glupost spored men.deteto vi za ni6to ne e vinovno.i trqbva zaduljitelno da mu kaje6.nali kogato ste govorili za tova,4e ako stane i dvamata 6te vzemete re6enie zaedno.i toi ima pravo da znae 4e 6te ima dete.ako ne mu kaje6 sled vreme mnogo 6te sujalqva6.naistina e malko rano da stavate roditeli,no taka se e polu4ilo i sega trqbva da si poemete otgovornostta.prava si 4e ne trqbva da go maha6,no ne si prava 4e ne trqbva da mu kaje6.

bruk
06-15-2006, 19:50
чакай бе как няма да казваш.А после детето като порасне-какво?!!Къде ще е баща му?!!И как ще расте без баща си.Трябва да му кажеш защото детето не е единствено твое-той има право да знае за него и да поеме отговорност =D> =D> =D>
Zamisli se malko be!
[-X
sha kajesh na bashtata i nema da go zarqzvash!moita maika kak sa e ojenila na 18.kfo ti prechi.. obichash go obicha te podrekrepq te ! :smt017

*Poli*
06-15-2006, 19:51
Кажи му разбира се!! Вие сте 1 цяло, ако връзката ви е наистина серйозна; и всичко, което се случва се отнася и към двамата ви, още повече това...!

Чесно казано мн рядко (ако никога) отг в подобни теми... но подобна ситуация преживя преди няколко седмици 1 от най-добрите ми прятелки и може да се каже аз лично преживях претисненията и... Абе, повярвай ми, знам как се чувстваш. Мойта фр си направи аборт (веднага каза за подозренията си на гаджето и ТОЙ и взе теста за бременност.. абе не я оставяше нито за 1 мин, нон-стоп беше с нея)... за първи път, дано да е последен! Същото съветвам и на тебе. На твойте години дете ще убие всички перспективи за бъдещето ти....

Поговори с него! Ако наистита е стабилен, серйозен човек, и ако наистина те обича... няма да те изостави, а ще ти помогне максимално, най-вече морално ще те подкрепи, както никой друг не може в тази ситуация....

Dr. Kazimbutt
06-15-2006, 19:52
ako naistian te obi4a istinski 6te prieme tvoeto re6enie
И какво като го приеме? Тя може да реши да задържи детето и той да каже, че е съгласен. Само дето нищо не му пречи да не се занимава повече с нея и дечурлигото, защото няма закон, който да го задължи.

CaSsPeR
06-15-2006, 19:56
6te si provali6 jivota !!! ili abort ili go ostavi nqkude za osinovqvane ili 6e provali6 tvoq jivot ili i na dvamata amoje i dvamata da ste 6taslivi

Never`with`you
06-15-2006, 19:58
Той беше пъвият човек, който разбра, че е възможно да съм бременна. Не ме е оставил и за секунда. Тък кат на мен ми беше доста лошо, а родителите ми са в чужбина за няколко дни той остана в нас и ми помагаше през цялото време. Каза ми, че ако чакам дете наистина и реша да го оставя ще се радва да си го отгледаме заедно. Сигурна съм в него и любовта му, но не искам да му го причинявам.

06-15-2006, 19:58
[i] Момиче,учудвам ти се..та ти си някъде 10 клас!!Какво бебе на тези години?Как ще довършиш обучението си?Това значи да ходиш на даскало с голям корем,абе това си е отговорност,лишава те от толкоз нещо,просто не е истина колко проблеми ще имаш и не бъди егоистична-има право да знае,все пак му е баща :smt012

06-15-2006, 20:03
ako my kaje6 4e ne go obi4a6 i iska6 da se razdelite demek da go IZLYJE6 6te strada6 adcki nogo po4ti sam sigyrna 4e tova 6te te sasipe.kaji my 4e si bremeena i dvama zaedno 6te re6ite kakvo da pravite se pak i dvamata ste vinovne a ne samo ti ako sika da mahne6 bebeto nqma da e zavyrzan za teb kakto si misli6 i 6te jiveete normalno kakto iska6 oba4e da my kaje6 4e ne go obi4a6 i da go lyje6 spored men 6TE NAPRAVI6 OGROMNA GRE6KA.YSPEH

Elichka```
06-15-2006, 20:10
Boje kolko gluposti prochetoh izobshto zakvo im pishesh tuka na tiq 14-15 godishni kvo moje da znaqt te ostavi go za osinovqvane ili napravi abort pulni gluposti.Ti sama trqbva da si precenish dali mojesh da go gledash ili ne,dali imash vuzmojnost nai-dobre govori s priatelq si i sled tova s tvoite roditeli i tva e nai-hubavato neshto na sveta shtom si go iskash deteto vsichko moje i da si uchish i taka natataka az sam na 18 shte si imam bebe i ne mislq che si provalqm jivota izobshto nedei da gi slushash tuka kvo pishat i men ako iskash ne me slushai ade uspeh :)

Inzaghi
06-15-2006, 20:29
Въпреки голямата ти болка ,която ще последва според мен е нужен бърз аборт!Това ще провали целия ти живот....знам ,че болката ще е голяма ,но целия живот ще си съсипеш!Ти си само на 17!Знам ,че звучи егоистично ,но така ще е по-добре и за 2-мата

Angle_f
06-15-2006, 21:08
Owe zaduljitelno mu kaji.I dvamata ste otgovorni za tova :!: a deteto e i negovo toi trqbva da znae.Spored men nai-ok napravi abort za6toto 6te si sasipe6 bude6teto s dete na 17 :? Vse pak re6enieto e tvoe,no nepremenno mu kaji :!:

Atika
06-15-2006, 21:12
Takiva generalni resheniq se vzimat ot vsichki otgovorni po vyprosa :!:

06-15-2006, 23:46
Lelele ebasi filma. Q se osuznai kvo pravish. Abort mu e maikata. Misli burzo i deistvai, shtot dokolkoto znam ako go otstranish v ranna bremennost nqma opasnost da uvredish matkata i drugite organi ot koito ti zavisi dali shte mojesh da imash drugo dete. Spored men oshte ste prekaleno malki, ne mladi, a malki za takava otgovornost. NE si provalqi jivota

alkobalko
06-16-2006, 16:39
Moga da ti kaja samo, che reshenieto, koeto si vzela e dosta trudno. Qvno, za da reshish tova si obmislila varianta s uchilishteto, tova kak shte go gledash i reakciqta na roditelite ti. Predpolagam, che i mnogo obichash momcheto, za da go napravish. Moqt suvet e da pomislish mnogo dobre. Vuzhishtavam ti se, che si reshila da rodish deteto. Za tova trqbva mnogo smelost, a si lichi, che ti q pritejavash. Pojelavam ti uspeh i ne zabravqi da kajesh kakvo si reshila.

angelski_o4i
06-16-2006, 17:01
taka..... PURVO ZADALJITELNO MU KAJI!!!!!!!!!!!!!
toi ima pravo da znae!pak i povqrvai mi i ti ne si tolkova porasnal i sposobna da go otgleda6 tva dete sama i da go izdarja6 i vazpita6.
horata sa razli4ni i se razvivat razli4no barzo kakto fizi4eski taka i psihi4eski,no....povqrvai mi dori i da si misli6 4e 6te se spravi6-nadali 6te uspee6 sama!
ili va6te 6te go otgledat(a tav ne zna4i da si maika-drug da ti go glead i da poema otgovornostite za prehrana i vazpitanie)a I POMISLI ZA DETETO VSE PAK!!!!!!!!mnogo 6te e egoesti4no ot tvoq strana da go OBRE4E6 na ne6tastie i lo6a sadba!kakav jivot moje6 da mu predloji6?pomisli i za tava!
az sa6to smqtam 4e vapreki vsi4ko i v polza na vsi4ki e po dobre da otloji6 momenta s mai4instvoto za pone slede 2-3 godinki,ako ne i pove4e,no ti vse pak si re6ava6 NO...KAJI NA PRIQTELAQ SI ZADALJITELNO I POMISLI MALKO ZA TOVA NEVINNO DETE,KOETO NE E VINOVNO ZA VA6ITE GRE6KI!

NaughtyGirl
06-16-2006, 18:22
Въпреки голямата ти болка ,която ще последва според мен е нужен бърз аборт!Това ще провали целия ти живот....знам ,че болката ще е голяма ,но целия живот ще си съсипеш!Ти си само на 17!Знам ,че звучи егоистично ,но така ще е по-добре и за 2-мата

И аз така мисля...

strawberry1988
06-16-2006, 20:08
razbira se,4e trqbva da mu kaje,ne trqbva da se kolebe6 i dvamata da namerite re6enie na probleme kakto namerite za dobre

ro6li4ka
06-16-2006, 20:45
kak nqma da mu kaje6 4e si bremenna ti luda li si...ako si misli6 4e 6te napravi6 ne6to dorbro dylboko se luje6 1.kat oskrie6 ot nego to ivse pak 6te razbere i togava 6te e adski naranene 4e ne si mu kazala i si go zarqzala za da ne znae 2.deteto ti 6te raste bez ba6ta 6to si misli6 4e ima6 pravo da mu pri4ini6 takova ne6to 3. naranqva6 sebe si ako priqtelq ti ne iska deteto togava moje6 da se zamislq6 da se razdelq6 s nego no pri polojenie 4e isgurno 6te se syglasi da go otgledate nqma smisal da razbiva6 naro4no syrceto si samo 6toto si misli6 4e nanego 6te mu e po dobre taka...i vse pak toi ima pravo da re6ava za jivota na tova bebe to4no tolkkova kolkoto i ti....i vse pak si na 17 zamisli se dali naistian iska6 da provali6 jivota si za napred

06-16-2006, 22:29
Абе вие не се научихте да се ебете бе хора!У аптеката продават презервативи все пак!

{sweet4e}
06-17-2006, 07:29
Прочетох много неща.Всеки си е прав за него си.Тя е решила че ще задържи детето-значи е обмислила реакцията на родителите и останалите.Браво мила!!!Но за това че няма да му кажеш-поне аз не съм съгласна.Не искам да се бъркам във вашите взаимоотношения ,но мисля че той заслужава да знае.Пък и не може да му кажеш просто ей така че ще се разделите.После ти самата ще страдаш.Повярвй ми.КОлко много момичета искат да са на твоето място,да имат сериозна връзка с момчето което обичат,а ти искаш да се разделиш с него.Не тук не съм хич съгласна [-X .Все пак ти сама решаваш,но щом казваш,че те обича..той ще те разбере аз съм сигурна!!!!!
УСПЕХ!!!!!!!НО ОСТАНИ С ЧОВЕКА КОГОТО ОБИЧАШ!!!!!

Atula
06-17-2006, 08:06
Kogato moq priqtelka beshe na 17 i si misleshe, che e zabremenqla i si zapisa chas pri genekolog, za da ustanovi tova taka li e ili ne, dokato 4akala zaedno s maika si, maika i i kazala: "Shte go rodish. Edina abort znachid a se travmirash za cql jivot".
No ot druga strana bebe na tazi vuzrast shte ti provali ili pone shte ti zatrudni mnogo budeshteto. Pomisli si dobre. Puk i moje priqtelqt ti da te obicha, no nadali mu se stava bashta na 17. Ti vse edno vzimash reshenie i za negovoto budeshte. Po-dobre nedei da rajdash tolkova mlada.

SuN4o_F
06-17-2006, 11:28
oellee kak nqma da mu kajesh ?! i sled vreme kato rodish tova dete vse edno toi nqma darazbere 4e e ot nego... tzttz i dvamata ste vnovni i dvamata poemate otgovornostta ... i za6to trqbva da razvalqsh cqlata vi vrazka pri polojenie 4e tolkova go obi4ash :!:

cool__girl
06-17-2006, 11:38
Кажи му разбира се!! Вие сте 1 цяло, ако връзката ви е наистина серйозна; и всичко, което се случва се отнася и към двамата ви, още повече това...!
Поговори с него! Ако наистита е стабилен, серйозен човек, и ако наистина те обича... няма да те изостави, а ще ти помогне максимално, най-вече морално ще те подкрепи, както никой друг не може в тази ситуация....
Съгласна съм.Трябва задължително да му кажеш и заедно вече да решите какво да правите!Не прави глупости!!!

Never`with`you
06-18-2006, 15:48
Искам да благодаря на всички, които дадоха мнението си по тази тема. Наистина много ми помогнахте. Да ви кажа какво стана. Ами...казах на приятеля си, че съм бременна и .... да не повярва човек, но той много се зарадва. Казах му, че няма да направя аборт, а той ми отговори, че не би го и поискал от мен. Онзи ден родителите ми се върнаха от чужбина и им казахме, че съм бременна. Да, в началото бяха малко шокирани, но после казаха, че в крайна сметка щом сме създали това дете ще го гледаме, а те ще ни помагат. Родителите на приятеля ми бяха притеснени единствно от избора на име за детето. Още ведъж много благодаря на всички, които ме посъветвахте да кажа на приятеля си за детето. Благодаря ви. :)

Atula
06-18-2006, 16:15
Da vi e jivo i zdravo bebenceto! Uspeh i se zaredete s mnogo sili i nervi, zashtoto tova e istinska otgovornost.

06-18-2006, 16:49
Съгласна съм с Atula голяма отговорност е,но вярвам че ще се справите заедно!!! Успех! И... да ви е живо и здраво бебчето

KoTaPaHa
06-18-2006, 16:51
Скъпа не се стеснявай, кажи му ;) Сигурна съм, че ще бъдете щастливо семейство :mrgreen:

mocinka
06-18-2006, 18:20
Трябва да му кажеш се пак и тои е отговорен :-) Желая ти успех мила :(

alkobalko
06-18-2006, 18:48
Mnogo se radvam za vas. Postupkata mu pokazva, che naistina te obicha i durji na teb. A na teb ti se vuzhishtavam, che imash smelostta da otgledash i rodish dete na tvoite goini. Pojelavam vi uspeh i mnogo shtastie. Da vi e jivo i zdravo bebcheto i mnogo shtastlivo i obichano. Pishi kato se rodi. :)

06-18-2006, 19:53
Izkliu4itelno mnogo se radvam za vas.BRAVO!!! =D> Vijda6 li 4e vsi4ko se naredi.
Mnogo zdrave i 6tastie na beb4eto i na vas. :D

NeSTa_86
06-18-2006, 20:04
za6to li mi se struva,che tova e ebavka ?: )

Nadelina
06-19-2006, 06:42
wow ti da ne si misli6 4e jivee6 v sapunka? ehooo subudi se, na 17 si?
Imenno! =D> =D>

06-19-2006, 08:38
Трябва да му кажеш човекът за нищо не е виновен и все пак евентуално ще обмислите проблема колкото по-рано разбере толкова по-бързо ще се усвести и ще реагира адекватно на ситуацияна.

Ако и двамата желаете дете добре ,но ако единият от двамата не е съгласен това е проблем.

Наслука и успех за напред.

06-19-2006, 09:35
Toi trqbva da znae vse pak e ba6tata i kakto ti tka i toi nosi otgovornost za deteto :!: kolkoto i da go obi4a6 kolkoto i da ti e trydno trqbva da my kaje6 !!! :wink:

artilerista_vlad
06-19-2006, 10:21
kaji mu bez da se zamislq6. tova dete e i negovo. ako re6ite da go rodi6, trqbva da se grijite zaedno za nego. no mislq 4e vi e rano. edno dete na takava vyzrast e prekaleno golqma otgovornost. no si dlyna da mu kaje6. dali 6te go zadyrji6 ili ne trqbva da re6ite dvamata ne samo ti.

`Death`Whore`
06-19-2006, 10:22
Ако той ще износи, роди и се грижи за детето, стоейки само в къщи, ще решавава той. Но всъщност не е така, затова тя решава.

mnogomili4kata-sf
06-19-2006, 10:52
Виждам,че осъзнаваш какво означава едно дете и съм сигурна,че можеш да поемеш отговорността....но сама недей да действаш.Щом сте заедно с това момче,той е длъжен да знае...пожелавам ви успех и дано всичко се развие положително.Има начини да се отгледа едно дете дори на тази възраст,колкото и да са рисковете.

Victorya
06-19-2006, 12:02
не прави аборт и не го давай в дом,щом смяташ че ще се спавиш някак си!аз също бих постъпила като теб-ще задържа детето задължително!но кажи на бащата!остави той да реши как да живее живота си!той има правото да знае за бебчето!ами и ако той го иска?това може да го направи щастлив!вярно че детенце на твоите години е раншко малко и ще ти провали бъдещето.но дом за деца е по лошо от аборт дори!там пък неговия живот ще бъде провален!задръж си бебчето,отгледай си го,възпитай си го но позволи и на бащата да участва!понякога саможертвата не е най-доборто нещо!ха честито за бебчето!то ще те направи мн щастлива!едно бебнце понякога осмисля живота!радвам се че няма да абортираш!и аз никога не бих направила аборт!още по малко ще го дам да го осиновят!не!никога!това си е твойто бебче,твойта кръв и кръвта на човека който обичаш!може да е трудно но ако не се предаваш ще се справиш!успех миличка!

06-19-2006, 12:23
kajimu

06-19-2006, 16:38
Само едно бих казала евала и на нея и на приятеля и...грешка или не, това е човешки живот, който Те двамата са създали и щом са достатъчно смели да поемат отговорността е чудесно.Пожелавам Ви късмет хора!!!

mocinka
06-19-2006, 19:20
Мале бравоооо много се радвам за вас дано бъдите едно штастливо семеиство и се оби4ате много КЪСМЕН :-)

06-19-2006, 19:29
Оф,като видях колко ти е дълъг поста и се отказах да 4ета,ма нали гоня 250 мнения да ти кажа - не му казвай!!!

mia
06-19-2006, 19:32
[-X kak nqma da napravi6 abort tva e samata ludost ti roditeli nqma6 li mnogo si malka za bebe 6te sasipe6 i negoviq jivot!!!!!!prosto ne razbiram kak si go pomislq6 dori......a otnosno gadjeto ti est 4e 6te mu kaje6 ne za vinata no vse pak i toi ima pravoto da znae moje da ti pomogne i da te vrazomi malko.....ama naistina si luda 6tom iska6 da zadyrji6 bebeto.....deistvai dokato o6te ima vreme.....pomisli za sebe si za gadjeto ti i za bebeto....i se sybudi jivee6 v B-q ](*,) [-X

alkobalko
06-19-2006, 20:01
Lichno az puk smqtam, che postupva mnogo dobre kato iska da go zadurji. Oshte poveche, che tq kaza, che veche govorila s priqtelq si i sa reshili da zapazqt deteto, a roditelite im nqmat nishto protiv. Kakvo po-hubavo ot tova. Naistina se vuzhishtavam na takiva momicheta, koito imat smelostta da otgledat edno dete. Nadqvam se, che vsichko shte mine normalno i shte si imate s priqtelq ti edno sladko bebence, koeto mnogooooo da obichate. Uspeh!

06-19-2006, 20:07
Vie ne 4etete li be! Tq vse re6enie- 6te si ostavi beb4eto- spored men, nai-dobroto re6enie e vzel! Mnogo 6tastie mili4ka! :D Vuzhi6tavam ti se za smelostta da otgleda6 deteto si, a ne da se oturve6 ot nego 4rez abort! Tova naistina e golqma smelost!

Black_Witch
06-19-2006, 20:24
Меко казано голяма.Ако родителите ти са милионери-евала,че решаваш да си прецакаш живота.И аз съм против аборта,но малко или много се замислям за бебчето.Как ще учиш и изкарваш пари едновременно?Имаш ли представа какви пари ще ти трябват за да го отгледаш и възпиташ и да стане достоен човек?Евала за смелостта,но все пак си мисля,че не е много правилно.Замисли се-връщане назад няма!Та ти не си видяла нищо от живота.Няма да можеш да изживееш най-яките си младежки години,няма да можеш да срещнеш много нови и различни хора.Обвързваш се за цял живот.Но щом си го решила...няма смисъл да говорим ние тука.
Желая ви късмет и много,много търпение! [-o<

06-19-2006, 20:37
Ами...казах на приятеля си, че съм бременна и .... да не повярва човек, но той много се зарадва. Казах му, че няма да направя аборт, а той ми отговори, че не би го и поискал от мен.
Хмм...не знам какво точно да си мисля.Но определено мисля че точно така е станало!Мъжете обикновено са безсилни.Той е бил шокиран и едва ли е искал да си разваля връзката с теб и може би затова се е "зарадвал".Може би го е било страх от нещо,не ви познавам.Но според мен не може едно нормално момче(За сегашните времена :))на 17 да приеме така едно дете,за което той дори едва ли ще може да му смени памперса.Нито пък ти!Не,повярвай ми,не искам да обидя никой,просто изказвам мнение!Аз не мога да си представя какво е да се направи аборт,много е гадно,сигурно,сигурен съм,но в такива случаи...:(
Не знам...Но знам едно.В този живот има два пътя.Светъл и тъмен.Светлия е да задържиш детето и така да се заключиш и да станеш задръстена мама от сега.А тъмния...ами тъмния е да абортираш,сякаш не ти пука и да си живееш живота.Аз ако бях на мястото на пича бих застанал до теб и да те подкрепя във всяка ситуация,но...бих имал едно на ум...спирам дотук,щото ще ми стане и на мен кофти!

osemenitelia
06-20-2006, 00:40
такива важни решения не се взимат като се допитваш до глупаците в тоя форум