PDA

View Full Version : Страшно много го харесвам.И там е проблема...



e_l_i_z_a
06-15-2006, 20:34
Здравейте!Може би бих искала само и единствено да си излея душата,но не бих отхвърлила мненията ви,пък ако изскочи отнейде и някакъв съвет...
Момчето,по което съм твърде меко казано ХЛЪТНАЛА ДО УШИ е от съседния клас.Беше от съседния клас...до днес.Днес всичко свърши.Моето приключение из училище в поход към сърцето му приключи,а аз все още не съм до него.Това ме убива.Разкъсва ме на малки парченца отвътре и ме гори.Не мога да го понеса.Утре съм на дискотека.И той ще е там.Незнам дали да му призная чувствата си.Най-вероятно ще ми писне от всичко и ще го направя.Но не искам-мисля,че не съм аз тази,която трябва да го направи.Той е женкар.Не е свикнал момичето да го чака да направи крачките-точно обратното.Може би затова сега не е до мен.Незнам у кого е грешката,но аз наистина го искам.Цяла година се опитвам да го имам,била съм на крачки от успеха,но той бе помрачаван от проклетата ми гордост-да не отида при него да се изясним..и от проклетата ми глупост-да тръгна с негов добър приятел,за да го накарам да ревнува..както и да е.Сега всичко това е минало.Ахканията и ехканията по коридорите на бившето ми даскало след като той мине са в миналото.
Но как по дяволите да го направя?Как да стигна до сърцето му?
Не желая коментари по темата ми от типа:"Сигурна ли си,че той те харесва?".-Да,той определено ме харесва.Аз съм тази,която го накара да се чувства отблъснат.Но това е прекалено дълга история,която няма смисъл да коментирам тук.
Как да го накарам да прозрее,че го харесвам?По какъв начин да му намекна,да го накарам да се замисли и да се чувства по-уверен?Защото наистина нямам време...то изтече.Утре е последната ми надежда,защото лятната ваканция не наближава,тя е вече тук.И не се знае кой накъде ще поеме пътя си.... :roll:
Благодаря за отделеното време. :smt010

ziky
06-15-2006, 20:37
Здравейте!Може би бих искала само и единствено да си излея душата,но не бих отхвърлила мненията ви,пък ако изскочи отнейде и някакъв съвет...
Момчето,по което съм твърде меко казано ХЛЪТНАЛА ДО УШИ е от съседния клас.Беше от съседния клас...до днес.Днес всичко свърши.Моето приключение из училище в поход към сърцето му приключи,а аз все още не съм до него.Това ме убива.Разкъсва ме на малки парченца отвътре и ме гори.Не мога да го понеса.Утре съм на дискотека.И той ще е там.Незнам дали да му призная чувствата си.Най-вероятно ще ми писне от всичко и ще го направя.Но не искам-мисля,че не съм аз тази,която трябва да го направи.Той е женкар.Не е свикнал момичето да го чака да направи крачките-точно обратното.Може би затова сега не е до мен.Незнам у кого е грешката,но аз наистина го искам.Цяла година се опитвам да го имам,била съм на крачки от успеха,но той бе помрачаван от проклетата ми гордост-да не отида при него да се изясним..и от проклетата ми глупост-да тръгна с негов добър приятел,за да го накарам да ревнува..както и да е.Сега всичко това е минало.Ахканията и ехканията по коридорите на бившето ми даскало след като той мине са в миналото.
Но как по дяволите да го направя?Как да стигна до сърцето му?
Не желая коментари по темата ми от типа:"Сигурна ли си,че той те харесва?".-Да,той определено ме харесва.Аз съм тази,която го накара да се чувства отблъснат.Но това е прекалено дълга история,която няма смисъл да коментирам тук.
Как да го накарам да прозрее,че го харесвам?По какъв начин да му намекна,да го накарам да се замисли и да се чувства по-уверен?Защото наистина нямам време...то изтече.Утре е последната ми надежда,защото лятната ваканция не наближава,тя е вече тук.И не се знае кой накъде ще поеме пътя си.... :roll:
Благодаря за отделеното време. :smt010

Мисля че сичко си има време и с времето ще го разбере...каквото и да направиш ефекта ще е нулев....много важи характера....но ти си знаеш...най добре да му го кажеш...ако наиситна те харесва сам щре предприема първата стъпка :)

Bey
06-15-2006, 20:38
Ми.. като сте на дискотека, защо не опиташ да отидеш при него и да денсате заедно.. и накрая на диското да си тръгнете пак заедно и по пътя ще му обясниш всичко..

06-15-2006, 20:55
e_l_i_z_a,ти тук винаги си давала много добри и точни съвети,затова направи каквото ти смяташ за правилно-със сигурност ще е най-доброто решение! :) Само помни,че всичко е в твоите ръце,не позволявай гордостта ти да попречи на щастието ти.Само тва ти е проблема...Няма ги страшните опасения от евентуално отхвърляне,несподелени чувства и т.н.Успех!
И късмет на изпитите! :-D Ше се справиш!

Carlos
06-15-2006, 21:46
e_l_i_z_a,ти тук винаги си давала много добри и точни съвети,затова направи каквото ти смяташ за правилно-със сигурност ще е най-доброто решение! :) Само помни,че всичко е в твоите ръце,не позволявай гордостта ти да попречи на щастието ти.Само тва ти е проблема...Няма ги страшните опасения от евентуално отхвърляне,несподелени чувства и т.н.Успех!
И късмет на изпитите! :-D Ше се справиш!
=D> =D> =D> =D> =D> Съгласен
Успех, baby :)

NaI_MiLi4KaTa
06-16-2006, 01:10
[-X Миличка, в днешно време не е задължително момчетата да правят първата крачка. Гордостта ти само може да ти навреди в случая. Ако я преглътнеш за момент и се поддадеш на желанието... мисля, че ще имаш успех. Просто следвай инстинкта си, нещата сами ще се подредят \:D/
:smt110 Щом го искаш... иди и си го вземи :smt110 .

piFka_LP
06-16-2006, 15:02
Eli stiskam ti palci za dovechera nadqvam se vsichko da se podredi...i usiliqta ti da ne sa naprazno prez tazi godina uspeh milichka{}

bruk
06-16-2006, 20:23
Ох ми и аз имам същия проблем..каза че днес сте на дискотека..отиваш и му казваш пък да става кфото ще! :!: :smt006

e_l_i_z_a
06-16-2006, 20:40
Ми..той не дойде на дискотеката...какво друго ми остава,освен да се откажа... :!: :smt010 :smt010 :smt010

j0r0_fear
06-16-2006, 20:47
ti s jenkari li xodish haxhaxhhaxxhahaxhax
aa ne maina tuka v toq forum baxti i lafovete...nqkav gei li e toq

air_J
06-16-2006, 20:55
Не се прави на интересна! Щом си го отблъснала сега единствения ти шанс е да му признаеш чувствата си. Няма кой знае какво да ти стане! Малко по-полека с излишното самочувствие и реплики от рода на: "аз не мога да си представя първа да призная чувствата си". Щом си виновна за нещо ще си търпиш последствията. Твоето наказание ще е да не ти обърне внимание. Единствения ти шанс е да му разкриеш чувствата си. След като веднъж си го отблъснала как си представяш да повярва, че го харесваш, ако самата ти не му го признаеш (придружено разбира се с обяснение защо си го разкарала предния път)? Това, че е женкар не означава, че си няма достойнство! Веднъж ти си преебала работите между вас, сега само ти можеш да ги оправиш! :-({|=