PDA

View Full Version : Какво да обяснявам??



06-15-2006, 21:30
Ми така,значи аз съм на 13 и веднъж бяхме в една френдка и някой донсе водка и цигари.И зехме да пушим и да пием.Обяче едно момиче дето нищо не правеше казало на майка си,а тя казала на мойта майка :? И честно казано аз не пуша и не пия,но просто се събрахме такава компания и да става купона и аз се присъединих.Обаче ако ви се е случвало как да обясня на майка ми,че е било само заради купона??

portokalkaa
06-15-2006, 21:36
otrichash do posledno!ne e vqrno i tolkoz,maika ti ne te e vidqla,nali?sigurno ima po golqmo doverie na sina si otkolkoto na nqkoq si lelka...

06-15-2006, 21:38
Ми аз съм момиче междудругото 8) но майка ми ме е хващала друг път с бира така че...

laynovoz
06-15-2006, 21:44
извини се кажи няма повече ала бала разреви са, винаги помага при п*тките ;)

LAMB
06-15-2006, 21:49
Добре де,айде кажи ми какви са тия изпълнения на по 13 год!?!??!Вярно е ,че и аз пия и пуша ама поне съм на 16!Пък вие се наливатес водка още отсега.Лично ако бях на мястото на майка ти,нямаше да слушам извинения и ревове,още повече,че те е хващала с бира

06-15-2006, 21:57
Кажи, че сте пили и пушили щот' сте нямали опиати под ръка...

06-15-2006, 22:23
Добре де,айде кажи ми какви са тия изпълнения на по 13 год!?!??!Вярно е ,че и аз пия и пуша ама поне съм на 16!Пък вие се наливатес водка още отсега.Лично ако бях на мястото на майка ти,нямаше да слушам извинения и ревове,още повече,че те е хващала с бира


az sym po4ti na 15 i mn mi stana int gordee6 li se s tva 4e si na 16 t.e s 3 god po golqma ot dr momi4e i pu6i6 i pie6 ne misli6 li 4e i ti si malka za tova i za6to go kaza s takava gordos podraznih se (kazvam li4no mnenie ne mi se syrdi ne iskam da se zdyrpvame za gluposti)

MaRiHuAnKo
06-15-2006, 23:09
почнах да пуша на 12 а да пия на 13 нема шега нема измама не се гордея с това и от опит ти казвам че нема да ти повярват каквото и да правиш по добре си трай дръж си на твойта и сичко ще мине и ще се забрави с времето :)

HandOfBlood
06-15-2006, 23:58
кажи й всичко както си е било.
въпреки, че на нейно място такъв бой бих ти теглила...

CRaZy_IKT
06-17-2006, 11:18
кажи й всичко както си е било.
въпреки, че на нейно място такъв бой бих ти теглила...
И аз особено като чуя ВОДКА ](*,) Водката е възможно най долнопробноия алкохол с който можеш да се натровиш жестоко.Ма направо нямаше да те оставя жива от бой сериозно ти приказвам как ше пиеш водка-не ми дреме за напиването весели се обаче с ВОДКА?! [-X ](*,)

@lis
06-18-2006, 18:42
Абе хора,как може да си тровите телата с цигари и алкохол?!То поне вкусно да беше,ама да пиеш спирт(под формата на водка или каквото и да е) и да смърдиш на цигари...Това е направо гнусно.Още повече на 13 години.Нямате ли си друга работа,че се занимавате с простотии?!

06-23-2006, 15:38
Абе хора,как може да си тровите телата с цигари и алкохол?!То поне вкусно да беше,ама да пиеш спирт(под формата на водка или каквото и да е) и да смърдиш на цигари...Това е направо гнусно.Още повече на 13 години.Нямате ли си друга работа,че се занимавате с простотии?!
Ми виж какво...в днешно време за да си част от компанията,трябва да пиеш,пушиш и дрогираш(поне аз така мисля)пък и честно казано и по-големите не дават добър пример [-X така че или си намираш нови приятели или си извън групата,с която движиш

BAD_GIRL_
06-23-2006, 20:25
i men sam me xvashtali no sam i go kazal taqka i taka mamo as bqx na kupon napix se i si drupnax ot na eedin cigarkata i tq me popita xaresa li ti i as i kazax ne i takam :smt004

ели
06-23-2006, 21:45
Аве хора,вие мислите ли родителите си за толкова тъпи?!??!Хванали са те и от там нататък не виждам какъв е смисъла да обясняваш каквото и да било.Не мисля,че ще мине номера,че си пила само заради купона(дори и така да е било)най-малкото майкати губи доверие в теб и вече доста ще се съмнява в думите ти.Така че моя съвет е:гледай да не разбира повече за такива провинения,защото дори и сега да ти повярва,винаги остава съмнение и ако разбере пак.... [-(

06-25-2006, 12:26
Emi da chestno kazano nqma da ima veche chak tolkoz doverie...tfa go kazfam ot lichen opit no pak opitai da i kajesh che sujelqvash che nqma poeche che e bilo samo zaradi kupona i takam;} pri men e pomagalo kogato bqx na 12;]!

AmeLia
06-26-2006, 20:26
Ми аз съм момиче междудругото 8) но майка ми ме е хващала друг път с бира така че...


лелее... детко, на теб и бира ли не ти дават да пиеш ?!? на мен ми даваха ракия още като бях на 4!! ей, не се влияй от забраните на майка ти за алкохола, щото като ти се отдаде възможност ще се нагмуцаш грозно!! тва е една от най-големите грешки на родителите - да забраняват разпространените пороци и после детето като им изчезне от погледа им се стреми да се наламти като змей.. [-X [-( =; :-#

honey_7o
06-27-2006, 16:52
извини се кажи няма повече ала бала разреви са, винаги помага при п*тките ;)


Mne ne mislq 4e tva s razrevavaneto pomaga mn ma vse pak ako iska6 opitai

06-27-2006, 20:29
mi po princip mejdy roditelite i decata trqbva da ima doverie ne znam kak 6te go obqsnqva6 na6ti znaqt za sqko moe napu6vane ili zapoi ama ni6to ne mogat da napraqt pak i az ne kriq ot tqh