PDA

View Full Version : gyrdi



06-15-2006, 21:54
imam problem... po princip gyrdite mi ne sa mn malki... ne sa i golemi, no zyrnata i tazi po tymnata koja okolo tqh zaemat golqmo prostranstvo i 4estno kazano izglejdat otvratitelno... na 19 godini sym i ve4e vzeh da se zamislqm za operaviq. ima li takava s koqto da se stesni radiusa na zyrnata mi... kolko struva i kolko e vyzstanovitelniq perid... molq vi pomognete mi :smt010

portokalkaa
06-15-2006, 22:17
milichka,nie ne mojem da ti otgovorim na tezi vyprosi!no ne smqtam,che trqbva da se stiga do operaciq,koito te haresva i te obicha nqma da gleda tochno tova v teb!!!haresvai se,takava kakvato si!

06-15-2006, 22:21
e vse pak e vajno i az da se haresvam... a az naistina ne se haresvam

portokalkaa
06-15-2006, 22:27
Mi zapochni da se haresvash de! i az do predi dva-tri meseca se nenavijdah,ma neshto me nakara da si se kefq na men si!seki e krasiv i gotin po sobstven nachin! a sym sigurna che i ti si imash svoq char...!

06-15-2006, 22:37
vij ne me razbra... az se haresvam hubavka sym samo gyrdite mi ne mi haresvat

a_curious_girl
06-16-2006, 14:50
Е стига тва не е голям проблем.Вманиачаваш се.Спокойно приятелят ти на дали би обърнал толкова внимание на това.Какво толкова пък?По-добре не пробвай операция(ако има такава де)

alkobalko
06-18-2006, 14:52
Znam, che po sveta se pravqt takiva opercii. Sigurno i v Bulgariq gi pravqt, no nz cena. Lichno spored men obache ne trqbva da se stiga do tam. Spri da gledash tolkova negativno i zapochni da se haresvash.