PDA

View Full Version : просто имам нужда да споделя



Самодивата
06-16-2006, 13:27
Не знам...Искам ми се да върна времето назад и пак да съм с теб...Да поправя старите грешки може би тогава щяхме да сме малко повече врене заедно,а може би още щеше да си влюбен в мен...Уви говорих с него,вярва на приятелите си...каза ми,че не изпитва нищо към мен и ен съм му в живота и никога няма да бъда пак..Толкова е сигорен и самоуверен...Сякаш живота ми се обърна...послените десет месца всико върви от зле по зле...любовта несподелена,вече и псоледната капка надежда да е с мен изчезна,в даскало съм зле,сестра ми постоянно ми прави проблеми и ме клюкари...постоянно скандали с наще,най-близките ми приятелки се отдалечиха от мен...Вече не знам защо живея...с всеки измитал ден става от зле по зле...Боли ме...Сякаш загубих всичко,знам че на тоя свят има хора без семейства,без дом,без храна...Но толкова малко трябва и пак ще съм хапи.Приятелките ми като казах ко сме си чатили снего казаха,че си кри чуствата,че мн е наранен и си е казал край с мен...Боли ме защото аз го помня с добро,а той ме има за някаква курва,а аз съм спала само с него и с момчето,което ми беше първият...не съм някакво лапе на 14-15,което ходело веднъж с някой и лудо се влюбва,била съм смн мъже,мн връзки съм имала,просто много трудно се приварзвам към някой или да го харесам...Само като зная,че ако съм с него някак си ще ми даде живот ще има за какво да се боря,а не постоянна болка и страдание...Ох исках само да споделя,щот никой не ме разбира :(

Nadelina
06-16-2006, 13:35
Az te razbiram..Ili pone iskam da te razbiram...naistina ne sam ot tfoita strana.. pak i nali znaesh..ne mojesh da blijesh zaharta prez styklo...Nadqvam se da se opravqt neshtata...Iskreno ti jelaq da uspeesh da zagyrbish vsichko i da zapochnesh otnachalo...I da bydesh Happy..shtoto sled vsqka burq izgrqva slance {}

lXs
06-16-2006, 20:41
виж това наистина не е хубаво,обаче истината е,че ако се огледаш около теб все нещо ще намериш.за което си струва да живееш,на което да се радваш...истината е,че няма нищо вечно.Едва ли това те успокоява много,но просто знай,че има хора,които те разбират и също така,от опит ти го казвам и в най-тжките моменти трябва да вярваш,само така имаш шанс да се измъкнеш от кризата :wink:

{sweet4e}
06-17-2006, 08:05
Аз те разбирам напълно.Знам как се чувстваш защото съм минала през този път.Повярвай ми.И аз се отдалечих от приетелките ми....скандалите с наще ме адски изнервяха...не можех сама да се дишам...камо ли другите...Но......животът продължава.....винаги съм го казвала ще го кажа и сега-трябва винаги да имаш надежда,че нещата ще се оправят.Чака те дълъг път.Помисли че има хора ,които държат на теб,за които ти си целия свят-имам предвид родителите ти.Така че....не може да ти мине изведнъж,не може да го забравиш,но.....помисли си,че ти живееш с някаква цел,не всичко е случайно!!!!