PDA

View Full Version : daite nqkva ideq



dremer
06-16-2006, 13:37
ta taka imam vapros4ence iskam da napravq na gadjeto svirka ama mi e neudobno..kakvo da pravq kak da podhodq..kofti mi e da mu svalq pantalona i da po4na da mu duham ...


DAITE NQKAF SAVETTT ILI TRIK4e KOETO MOJE DA IZPOLZVAM..



mersi iii predvaritelnoooo..!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

laynovoz
06-16-2006, 13:45
ta taka imam vapros4ence iskam da napravq na gadjeto svirka ama mi e neudobno..kakvo da pravq kak da podhodq..kofti mi e da mu svalq pantalona i da po4na da mu duham ...


DAITE NQKAF SAVETTT ILI TRIK4e KOETO MOJE DA IZPOLZVAM..



mersi iii predvaritelnoooo..!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ми кат са натискате и сваляш му гащите и лапаш и готоо, едва ли ши има против. ща пита вероятно сигурна ли си и ти не отговаряй ми продалжавай, ше има по голям ефект ;)

~KUCHKATA~
06-16-2006, 14:37
Emi shtom darjish da podhodish po vnimatelno,prosto dokato se celuvate primerno zapochni da se spuskash bavno na dolu-da go celuvash po vrata,po gardite,po korema i nakraq shte stignesh i do tam \:D/ USPEH!

krem4et0
06-16-2006, 15:19
Просто кажи че искаш да се запознаеш по отблизо с малкия му приятел.Или нещо от сорта,хем леко игриво,хем перверзно.Ако не реагира не прави нищо,но ако и той го иска ще си проличи.И не се притеснявай-ако си нежна и внимателна с мъжествеността му ще му хареса.Само не дери,не хапи и не пипай много силно!

beb4o_bu
06-16-2006, 20:02
Emi shtom darjish da podhodish po vnimatelno,prosto dokato se celuvate primerno zapochni da se spuskash bavno na dolu-da go celuvash po vrata,po gardite,po korema i nakraq shte stignesh i do tam USPEH!
Да, това би трябвало наистина да свърши работа.

Carlos
06-16-2006, 22:14
Ми примерно ако сте си легнали за секс му пусни една ръка надолу, нежно така и после като я подвижиш малко нагоре-надолу :) можеш сама да се преместиш отдолу и да го лапнеш ;)

CaSsPeR
06-16-2006, 23:04
deistvai direktno 6te mu haresa povqrvai