PDA

View Full Version : Koncerta na Scorpions



scorpionsss
06-16-2006, 14:01
Bahti da nqma tema za toq koncert.... ](*,)
q daite nqkav link s informaciq za koncerta, v kolko 4asa e, bileti kade prodavat i takiva ne6ta

laynovoz
06-16-2006, 14:14
Bahti da nqma tema za toq koncert.... ](*,)
q daite nqkav link s informaciq za koncerta, v kolko 4asa e, bileti kade prodavat i takiva ne6ta

даве наистина и аз неска видях запърви път некав плакат там и са учудих хипермноо смятай никаде не пишеше.

Boot
06-16-2006, 19:07
23.06. Стара Загора, стадиона.
Билетите до края на май ще струват 30 лв., до някой си юни /май беше или до 15 юни или до деня на концерта/ ще са по 35 лв., а в деня на концерта ще са по 40 лв.
Нещо такова.
Ако много искаш да разбереш от колко часа е - купуваш си билет и там си пише ;)
https://www.eventim.bg/index.asp?page=performance&IDperformance=10697
^Билети

priti_kiti
06-16-2006, 19:09
xs.

monka
06-17-2006, 08:24
A men mnogo me interesuva v Burgas kade ima bileti

Boot*
06-17-2006, 08:26
Защото, по дяволите, София не е България.
Като искаш да отидеш си стягаш чантичката и отиваш. Бачкаш 1 месец някъде и си изкарваш пари и за билет, и за път, и за всичко. НЕ мрънкаш.
Ама толкова си и слушала Скорпиънс, че да мориш, за да ги видиш на живо...

monka
06-17-2006, 09:01
Защото, по дяволите, София не е България.
Като искаш да отидеш си стягаш чантичката и отиваш. Бачкаш 1 месец някъде и си изкарваш пари и за билет, и за път, и за всичко. НЕ мрънкаш.
Ама толкова си и слушала Скорпиънс, че да мориш, за да ги видиш на живо...

To4no taka e.Ako tolkova iska6 da otide6 na koito i da e koncert 6e otide6.I na men ne mi e koi znae kolko blizko Stara Zagora, ama vsi4ko sam si uredila i to za nqma i 2 dni.Samo sega v ponedelnik 6e si kupq bilet i sam gotova.Raztoqnieto ne e takav problem, minalata godina bqh na koncerta na Korn v Sofiq, a az sam ot Ahtopol na po4ti 500km...i vse pak otidoh. Za tova razstoqnieto ne e tolkova vajno, sabira6 pari i kompqniq i vsi4ko e ok.

GuS
06-17-2006, 11:02
Аз мислех да пусна тема за тоя концерт,ама ми се струва,че няма много фенове и никой нямаше да обърне внимание. Та както и да е.
Концерта(на билета така пише) е на Scorpions , Axel Rudi Pell и Silent Madnes.
Започва от 21:00 часа.Стадион Берое - Стара Загора.
Билетите:
До 31.05.06 бяха 30 лева(аз си взех точно на 30и :twisted: )
До 10.06.06 - 35 лева
До 23.06.06 - 40 лева
Концерта както предполагам знаете ,е на 23.06.2006 :-D
Иначе наистина много малко се каза за тоя концерт.Лично аз разбрах,когато бях на Uriah Heep и Nazareth- имаше разни там рекламни листчета. Обаче когато ходих за билет до Стара Загора,всичко беше облепено с плакати.


Е,хора концерта е другия петък,ще се размажем ли от кеф??? :twisted: :twisted: :twisted:
Поздрав от сега с "Rock You Like A Hurricane" :mrgreen:

monka
06-18-2006, 13:40
Verno mnogo malko hora se interesuvat ot toq koncert :roll: Az misleh, 4e 6te e pylno s temi za koncerta, ama tazi e edinstvenata.
I v internet tak ai ne namerih sait, v koito da pi6e kade v Burgas s eprodavat bileti, shte trqbva utre baq da poobikalqm grada dokato namerq.Dano da ima v nqkoi muzikalen magazin....4e ako ne namerq mnogo lo6o

06-18-2006, 15:20
Eми как очакваш да има?
1во това е тийн форум - чалгарите са чалгари, метълите слушат ЛП. С малки изключения.
2ро Скорпиънс вече бяха в БГ и то миналата година. Не е кой знае какво събитие втория път.
3ро Скорпиънс е ебаси старата група. Старите групи ги слушат старите метъли/рокаджии. Тук всички са малолетни.

HandOfBlood
06-19-2006, 00:13
ми като цяло ме кефят, ама... да бия път до стара загора заради група на която не съм чак таква фенка... мнях, няма да стане

GuS
06-22-2006, 12:01
Е,хайде де нека поддържаме "нашите" групи.Нека не запада така тая тема.

Концерта е утре...вълнувате ли се,приготвяте ли се за пътуване(тези които ще пътуват)...споделете нещо. :smt012

monka
06-22-2006, 17:35
az utre zaminavam za Stara Zagora i shte sam tam kam 7 chasa.6te hodq s priqtelq mi i dvamata mnogo obi4ame Scorpions.Stra6no mnogo s eradvam 4e 6te uspeq da otida, za6toto minalata godina se upsqh.Bqh mnogo 6a6nata, 4e bileti nqma da moga da namerq v Burgas i priqtelq mi ot Sofiq vze, ot OCHZ-to.Ob6to vzeto sigurno sam, 4e 6te e ne6to nezabravimo pone za men i za horata, koito naistina mnogo si padat po tqh.Pojelavam na vsi4ki priqtno prekarvane!!!

06-24-2006, 12:34
И кфо? Верно ли са го отменили? Концерта...

Mo6no
06-24-2006, 16:18
Малее... по несериозна фирма от Universum Entertainment няма.То при тях винаги e така "ще има концерт", "няма да има концерт", но след като групата е дошла в България концерта да не се състои... Това вече е уникално :lol:

~~adi4ka~~
06-24-2006, 18:35
мдам,доста тъпо се получи,а пък покрай тоя концерт сичките коси си изправих,защото майка ми им осигуряваше транспорт на Скорпиънс и като запшочна бурята бях много притеснена..концерт..септем ври месец,поне тя така ми каза.Иначе те вече си заминаха..а концерта са го отменили,защото е имало дъжд и нещо са се прецакали колони и глупости...жалко наистина,щеше да е много як..stay tuned до септември ;)

ThePainIsReaL
06-24-2006, 19:44
:shock: :shock: :shock: Верно ли така е станало ?

Ужас.. аз щях уж да ходя , ама повечето момичета се отказаха и сама няма накъде.. :mrgreen: Сега поне може пак да имам шанс

strange__
06-24-2006, 20:45
Дъжда е кофти нещо...никога не съм го харесвала :roll: :lol:

monka
06-24-2006, 21:22
Дъжда е кофти нещо...никога не съм го харесвала :roll: :lol:

Ne be6e tova pri4inata, vapreki 4e taka kazaha...Pri4inata e, 4e bqhme samo okolo 3000 4oveka i na tqh im se stori kofti da popeqt na tolkova malko hora :evil: Ob6to vzeto napraviha meko kazano TYPO!!!Sumati hora ima6e, koito ne bqha ot Stara Zagora i patuvaha, za da gi vidqt...Shte vidim dali septemvri 6te im akoncert ](*,)

GuS
06-27-2006, 11:42
Абе,че бехме малко хора т'фа е верно,ама и дъжда си каза думата.Незнам дали някой гледа в неделя Фрактура - там даваха кадри в какво състояние е била сцената и мисля ,че наистина е основателна причина да не се състои концерта. Аз лично нямах честа да вляза в самия стадьон, но monka мисля че ти видя с очите си дъжда или поне локвите и мокротата в Стара Загора.Пък и все пак нямаше да са само Scorpions нали така...Но има и нещо друго!Ако беше само заради дъжда щяха може би да го отменят за някой от следващите дни,а те го пратиха чак септември месец.Може би се надяват,че тогава ше има повече хора...Кой ги знае и тях?! Според мен концерта не се състоя по тея две причини,а не само заради една от тях.
Но да говорим вече няма смисъл...така или иначе концерт нямаше.Поне да се надяваме ,че през септември ще се състои такъв,вече без каквито и да било проблеми. :smt012
. . .