PDA

View Full Version : Problemi s onaq rabota



broblemen
06-16-2006, 14:20
Imam problem onaq mi rabota i kriva i neznam ako legna s neq kakva 6te e reakciata i .Izob6to ne znam kvo da pravq dosega ne sam go pravil i ... rabirate me a i na si4koto otgore e kriv :oops: Sram me e .... kajete k oda pravq.A i btw na glavi4kata imam ne6to 4erveno kato vruz4ica za kojata wtf e tfa ?!?! 8-[ Ne se smeite pls

laynovoz
06-16-2006, 14:22
Imam problem onaq mi rabota i kriva i neznam ako legna s neq kakva 6te e reakciata i .Izob6to ne znam kvo da pravq dosega ne sam go pravil i ... rabirate me a i na si4koto otgore e kriv :oops: Sram me e .... kajete k oda pravq.A i btw na glavi4kata imam ne6to 4erveno kato vruz4ica za kojata wtf e tfa ?!?! 8-[ Ne se smeite pls

брато сигурно та е срам да идеш и на лекар да питаш ко стаа мо стаа с тос кур. ами брато чесно да ти кажа на секи му е крив ама нали не е чак толкос. по точно не че крив ми стои на ена страна. нз човек най добре иди питай там ала бала. ама и аз незнам при какъв доктор, ако може някой тук да ти каже...при личния лекар ли нз

~KUCHKATA~
06-16-2006, 14:47
Nai-dobre idi na kojen lekar,no mislia che nqma [-X da e nishto seriozno

DevilWish
06-16-2006, 14:51
Не ми се вярва да е нещо сериозно.На колко си год.?По-добре се консултирай с лекар. ;-)

Tekitha
06-16-2006, 14:52
takam.... moq li4en opit e 4e s kriv mi e po qko nz za6to.... a i po princip tova e ob6to tvyrdenie... za tova 4ervenoto predpolagam 4e ili e kapilqr ili e vena koqto minava ot tam..... no vse pak idi na lekar nqma ot kakvo da te e sram ne si si pravil ti se6ta6 li se?! I ne se strqskai tolkova ;)

chiki
06-16-2006, 14:53
awe ludi li ste trqbva da otide6 pri li4niq doktor i toi 6te ti dade napravlenie za genekolog toi 6te te vidi. 4esno kazano nqma ni6to sramno. Ako ima nqkav problem 4ak togava genekologa moje da te prenaso4i kam kojen. spoko. prestra6i se! Nqma ni6to sramno.

problemenmn
06-16-2006, 14:57
abe i priqteli sam pital i edin ot tqh vika 4e i toi e imal vika 4e e "gerdan" ili ne6to ot sorta.To tva e ot kovata i e zakrepeno za dup4icata na glavata :) sram me e da idi pri li4nata lekarka i da si svala ka6tite i da i vikam kvo e ei tva :) Vie ste mi nadejdata.Ako nqkoi ot mom4etata znae ko e tva da kazva

hahotoe
06-16-2006, 15:50
awe ludi li ste trqbva da otide6 pri li4niq doktor i toi 6te ti dade napravlenie za genekolog toi 6te te vidi. 4esno kazano nqma ni6to sramno. Ako ima nqkav problem 4ak togava genekologa moje da te prenaso4i kam kojen. spoko. prestra6i se! Nqma ni6to sramno.


луд ли си ве тои има проблем с патката не с путката ве трее ходи на уролог не на генеколог лелеле

06-16-2006, 18:19
awe ludi li ste trqbva da otide6 pri li4niq doktor i toi 6te ti dade napravlenie za genekolog toi 6te te vidi. 4esno kazano nqma ni6to sramno. Ako ima nqkav problem 4ak togava genekologa moje da te prenaso4i kam kojen. spoko. prestra6i se! Nqma ni6to sramno.


луд ли си ве тои има проблем с патката не с путката ве трее ходи на уролог не на генеколог лелеле

emi to4no i az tova 6tqh da pisha trqbva da otide na urolog!genekologa e za jeni

strawberry1988
06-16-2006, 20:10
otivai na lekar

06-16-2006, 23:57
тая я кожа и аз я имах преди време и лека полека от злобарките се изтърка и се скъса и нищо ми няма сега споко не ти трябва лекар
а иначе на всеки му е крив и мисля че това е за по-лесна пенетрация тия като женското влагалище не е право като линия така че нищо ти няма никви лекари

Hypn0tiC
06-17-2006, 00:01
8-[ q ne se kompleksirai ot prostotii kriv mu bil mi nali ne ti e kriva glavata ot kvo se pritesnqva6 :mrgreen:

HeDa
06-17-2006, 00:04
Еми ако решиш да спиш с някоя малка, където не разбира може и да се смее или да не каже нищо ама после веднара ще разберат сичките и приятелки.. най-добре някоя део знае за какво става въпрос .. Пък и то е по - хубаво да е крив , защото пениса има повече допирни точки с влагалището , което достава по - голяма наслада на момичето :roll:

Luciferian
06-17-2006, 03:36
Imam problem onaq mi rabota i kriva i neznam ako legna s neq kakva 6te e reakciata i .Izob6to ne znam kvo da pravq dosega ne sam go pravil i ... rabirate me a i na si4koto otgore e kriv :oops: Sram me e .... kajete k oda pravq.A i btw na glavi4kata imam ne6to 4erveno kato vruz4ica za kojata wtf e tfa ?!?! 8-[ Ne se smeite pls
Смени ръката и ще се оправиш :-D


Nai-dobre idi na kojen lekar
whoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :-D :-D :-D :-D :-D

doky
09-12-2006, 11:55
тая я кожа и аз я имах преди време и лека полека от злобарките се изтърка и се скъса и нищо ми няма сега споко не ти трябва лекар
а иначе на всеки му е крив и мисля че това е за по-лесна пенетрация тия като женското влагалище не е право като линия така че нищо ти няма никви лекари

Ебахти простотията,вика от злобарките се скъса,тва според мен не е нормално,това придържа кожичката към главичката,при всеки мъж е нормално,как така ще се скъса?!

MeGa_F3n
09-12-2006, 16:01
брато сигурно та е срам да идеш и на лекар да питаш ко стаа мо стаа с тос кур. ами брато чесно да ти кажа на секи му е крив ама нали не е чак толкос. по точно не че крив ми стои на ена страна. нз човек най добре иди питай там ала бала. ама и аз незнам при какъв доктор, ако може някой тук да ти каже...при личния лекар ли нз

Как така...? На мен не ми е крив :-s