PDA

View Full Version : za celuvaneto



gecataaa
06-16-2006, 14:29
Taka oniq den otkazah na edno momi4e da tragna s neq samo i samo 6toto ne moga da se celuvan.6toto nemoga ne tragnah s neq a mnogo q hareva, tq men su6to.kakvo da pravq ? koi da men nau4i ? Obarkan sam
Pomogneta v vas mi e nadejdata.I da pot4ertaq ttq e mn opitna i znae da se celuva, ma ne varvi "ma az ne moa da se celuvam" kato tragne da me celuva da q otreja i kvoda i ka4a ? Kvo da pravq ?

hamilcar
06-16-2006, 14:32
Ооооо позната история на мен първата целувка ми беше с по-голямо момиче, а бях почти на 16. Просто и кажи няма да те изяде ... поне мен не ме изядоха :)

gecataa
06-16-2006, 14:35
mi dobre sega tragvam s neq ikoga da i go kaja v na4aloto ili kato posegne da me celuva ? 6toto az nqma da tragna i nalkraq 6te i pisne i 6te tragne tq.Koga da i kaja 4e ne moga da se celuvam s ezik ?

laynovoz
06-16-2006, 14:37
Ооооо позната история на мен първата целувка ми беше с по-голямо момиче, а бях почти на 16. Просто и кажи няма да те изяде ... поне мен не ме изядоха :)

хахахаха колко познато:) абсолютно по същия начин беше и с мене!

RoyTheReaper
06-16-2006, 14:39
нали все някога трябва да започнеш да се целуваш? какво, в бъдеще всяка ли ще отрязваш задето не можеш да се целуваш. кажи й, и тя ще те разбере. пък и да не и кажеш - все тя.

~KUCHKATA~
06-16-2006, 14:51
Spored men si ia hvani za gadje, no nedei nishto i kazvai che ne mojesh da se celuvash a prosto kato doide momenta da se celunete ne si pahai ezika ti v ustata i,celuvai ia po standartnia nachin,a predpolagam che tq shte poeme iniciativata i vsichko shte e tok i jica :-({|=

gecataaa
06-16-2006, 14:53
apf ne znam ko da prava a kato ko puhne ? ? ? i haber si nqmam ot tva

a_curious_girl
06-16-2006, 14:57
Спокойноооооо.Всеки е имал някога първи път.Е това явно е твоя първи път.Като се целувате се отпусни и в никакъв случай НЕ се притеснявай!!Ай успех

gecataaa
06-16-2006, 15:02
e kak da se otpusna kato ne moga vinagi 6te sam napregnat i 6te si mislq kak da i kaja ili kato se znam kato tragne 6te q otreja i 6te i se obesnqvam, tq nema da me slu6a i aide.Q mi daite purvi urok vie "zapoznanstvo s celuvaneto s ezik" barem da znam ne6to kato za na4alo.Raz4itam na vas hora :wink:

LuDi4kOtO_FIFI
06-16-2006, 15:34
xaxaxaxaxaxaxaxa :D

~KUCHKATA~
06-16-2006, 15:46
Az ne znam kvo poveche da ti kaja...samo ne se pritesnqvai ne e neshto koi znae kvo.SAMO VQRVAI V SEBE SI!!!Vsichko shte si doide ot samosebe si :smt008

hamilcar
06-16-2006, 15:47
e kak da se otpusna kato ne moga vinagi 6te sam napregnat i 6te si mislq kak da i kaja ili kato se znam kato tragne 6te q otreja i 6te i se obesnqvam, tq nema da me slu6a i aide.Q mi daite purvi urok vie "zapoznanstvo s celuvaneto s ezik" barem da znam ne6to kato za na4alo.Raz4itam na vas hora :wink:

Пич щом, аз не умрях от срам и притеснение и ти няма :). Аз се дръпнах, защото ме стресна момичето. Пак ти казвам просто и кажи, че не си се целувал с език ще разбере и съответно покаже.

laynovoz
06-16-2006, 15:58
e kak da se otpusna kato ne moga vinagi 6te sam napregnat i 6te si mislq kak da i kaja ili kato se znam kato tragne 6te q otreja i 6te i se obesnqvam, tq nema da me slu6a i aide.Q mi daite purvi urok vie "zapoznanstvo s celuvaneto s ezik" barem da znam ne6to kato za na4alo.Raz4itam na vas hora :wink:

Пич щом, аз не умрях от срам и притеснение и ти няма :). Аз се дръпнах, защото ме стресна момичето. Пак ти казвам просто и кажи, че не си се целувал с език ще разбере и съответно покаже.

ама ако тя е някое пишлеме "гъзарка" ше му са изсмее в очите.
прецени сам дали да и кажеш и как може да реагира.

helppp
06-16-2006, 16:16
Az ne znam kvo poveche da ti kaja...samo ne se pritesnqvai ne e neshto koi znae kvo.SAMO VQRVAI V SEBE SI!!!Vsichko shte si doide ot samosebe si :smt008
to4no taka ku4ko ! vervam u tebe 4e 6e ti se izsera na vejdite i ti 6e se izprazni6 ot kef 6tot si kurva i lapa6 na jagalite
OK
A ??????

manaf manafof
06-16-2006, 16:20
ei kurvi nedoebani lapaite go na manafite

06-16-2006, 16:24
Спокойноооооо.Всеки е имал някога първи път.Е това явно е твоя първи път.Като се целувате се отпусни и в никакъв случай НЕ се притеснявай!!Ай успех
ti kurvo ebe6 li se s megatron i zavira6 li si patlajani v pi4kata A ????

bitch_16
06-16-2006, 16:30
Taka oniq den otkazah na edno momi4e da tragna s neq samo i samo 6toto ne moga da se celuvan.6toto nemoga ne tragnah s neq a mnogo q hareva, tq men su6to.kakvo da pravq ? koi da men nau4i ? Obarkan sam
Pomogneta v vas mi e nadejdata.I da pot4ertaq ttq e mn opitna i znae da se celuva, ma ne varvi "ma az ne moa da se celuvam" kato tragne da me celuva da q otreja i kvoda i ka4a ? Kvo da pravq ?

Moito mom4e predi da trugnesh s neq i go kaji v tva nqma nishto sramno nqma da te ubue 4e ne mojesh spokoi i go kaji i vij kak she reagira :arrow: ako te haresva kakto kazvash zna4i nqma da te otblisne!USPEX

AssShot
06-16-2006, 16:59
Леле майко, ам, моето момче, така като те гледам си много здухан, брат. Обаче ще те посъветвам същото като user-а преди мен.

beb4o_bu
06-16-2006, 20:33
Значи, то и аз уж не можех да се целувам(не бях се целувала). И се питах какво ще станеее....как ще стане...какво да направя... Обаче като дойде момента... спомням си, че въобще не го мислих. Дори вместо да се дърпам, аз целунах момчето...така си дойде. А пък какво е билооо...само той може да каже. :smt016

Tiger
06-16-2006, 22:00
Не се притесняжай сичко идва от вътре ше усетиш

Carlos
06-16-2006, 22:05
Брато кат ти пусне езика, ти идва сичко отвътре. Не се притеснявай :) Дори след първата ти целувка можеш да й кажеш :)

06-16-2006, 22:18
haha zabavna temichka :lol: chestno kefi me, shtoto i moit apurva celuvka beshe v podobna sitiaciq :P ta znachi az i priqtelq mi izlizahme okolo mesec ... ama vse nqmashe celuvka, az bqh mn ozadachena (i az ne se bqh celuvala s drug) i nai-nakraq doide momenta
sega veselata chast - sega se okaza (2 godini po-kusno) che i na dvamata ni e bilo za 1vi put i zatova sme si traqli cql mesec :lol:
moq savet e da ne chakash tolkova , povqrvai mi tq nqma da se useti, nai-mn da si pomisli che ne te biva mn, ama ti shte se nauchish. vse pak vseki etrugnal otnqkade! uspeh :-({|=

CaSsPeR
06-16-2006, 22:57
polojenieto ti e slojno nikoi nemoje da ti pomoogne taka kakto ti iska6 ti iksa6 da t ise kaje kakvo da pravi6 to4no podrobno si4ki sme bili taka spox ma se prejivqva ;););)

CaSsPeR
06-16-2006, 22:58
nezabravqi 4e vseki e imal purvi put demek i tq demek i tq e bila zduhana i nee znaela kvo da pravka

aLakaZam
06-16-2006, 23:18
Целувката идва спонтанно. В един момент, когато сте сами примерно, ще усетиш че си готов и ще я целунеш

`Death`Whore`
06-16-2006, 23:20
Ако я отрежеш, няма да те погледне повече. А ако се целуваш дървено и уплашено /като за първа целувка/, тя сигурно ще осъзнае за какво става въпрос и ще се кефи, че те учи.

gecataaa
06-17-2006, 10:02
Hehe tozi otgovor i edin druk mnogo me zadovoliha ma, ako si pomisli 4e se celuvam durveno??? tq nema da kaje "nemoje6 da se celuva6" ... ?

NaughtyGirl
06-17-2006, 10:08
Taka oniq den otkazah na edno momi4e da tragna s neq samo i samo 6toto ne moga da se celuvan.6toto nemoga ne tragnah s neq a mnogo q hareva, tq men su6to.kakvo da pravq ? koi da men nau4i ? Obarkan sam
Pomogneta v vas mi e nadejdata.I da pot4ertaq ttq e mn opitna i znae da se celuva, ma ne varvi "ma az ne moa da se celuvam" kato tragne da me celuva da q otreja i kvoda i ka4a ? Kvo da pravq ?


Awe q spoko...nikoi ne se e rodil nau4en...kato trugnete da se celuvate to 6te stane ot samosebesi :smt008