PDA

View Full Version : kak da go spe4elq??????



avito_{P}
06-16-2006, 15:12
ot otdavna poznavam edno mom4e no na skoro osuznah 4e izpitvam kum nego ne6to pove4e ot samo priqtelstvo.az go haresvam i mu go priznah v o4ite.do tuk dobre no toi o6te haresva biv6ata si priqtelka,koqto e edna ot nai dobrite mi fr.tq nqma nikakvi 4uvstva kun nego no toi o6te malko q haresva.toi me vuzpriema samo kato fr.no ne se poznavame edin drug tolkova dobre.predi dva dena toi me izprati do nas.prez celiq put si govorehme i nakraq pred nas toi me pregurna.az smqtam 4e toi ima pone malki 4uvstva kum men,no toi katergori4no otkazva da ima takova ne6to.PLS,posuvetvaite me ili mi kajete kvo da pravq!!!! :cry:

sladkoto_neli
06-16-2006, 15:19
ами аз мисля че трябва да поговориш с него на тая тема и да се разберете дали може да има нещо.просто говори с енго и му задай въпроса направо.айди УСПЕХ!

Shine
06-16-2006, 17:22
ot otdavna poznavam edno mom4e no na skoro osuznah 4e izpitvam kum nego ne6to pove4e ot samo priqtelstvo.az go haresvam i mu go priznah v o4ite.do tuk dobre no toi o6te haresva biv6ata si priqtelka,koqto e edna ot nai dobrite mi fr.tq nqma nikakvi 4uvstva kun nego no toi o6te malko q haresva.toi me vuzpriema samo kato fr.no ne se poznavame edin drug tolkova dobre.predi dva dena toi me izprati do nas.prez celiq put si govorehme i nakraq pred nas toi me pregurna.az smqtam 4e toi ima pone malki 4uvstva kum men,no toi katergori4no otkazva da ima takova ne6to.PLS,posuvetvaite me ili mi kajete kvo da pravq!!!! :cry:
Хммм....ами според мен той има нужда от време...А ако ти държиш достатъчно на него,ще му го дадеш...Бъди му приятелка,сближавай се постепенно с него и докато се усетиш,нещата ще станат...А ако не-поне ще си спечелила приятел в негово лице...Нз,според мен така ще е най-добре,за да има необходимото време той да забрави бившата си приятелка...А това с бившите гаджета е ужасно..И аз имам подобен проблем и затова те разбирам идеално...Надявам се нещата да се получат.
Желая ти много успех мила!

LP_girl_14
06-16-2006, 17:37
Ми възможно е или наистина да няма никви чувства към теб(все пак ти го е казал в очите),или пък нарочно да го е направил,защото не иска да те нарани.остави го да си изясни чувствата.Кво е тва"малко си харесвал бившата".Или харесваш някой,или не!Не се осъзнае кво изпитва и към коя и тогава действай.Апрез това време бъди с него и се опитвай да го опознаеш като човек,предразположи го да е искрен с теб,но се постарай да не те вземе като изповедник,а като евентуална партньорка за една сериозна връзка :wink:

{sweet4e}
06-16-2006, 17:54
Според мен всичко ще си дойде с времето.И..
1-во:Ако не те харесва направи така че да те обикне с течение на времето
2-ро:Може да те харесва , но да се прави на недостъпен,да иска да му се изповядваш в любов и т.н.
Но и в двата случая го накарай да ти има доверие и постепенно да те обикне

anito_{}
06-17-2006, 10:01
milichka az sum anito ot p-ni kategorichno te razbiram i ti vlizam v polojenieto mnogo ti e tejko ama ne se predavai tuk uvij mu e pisnalo da q chaka i te e hvanal tebe spoko be mila shte doide i tvoq den !!! :D :)

alkobalko
06-17-2006, 10:12
Moje bi problema e v tova, che vse oshte misli za ivshata si. Dai mu vreme, za da mu mine. Budi do nego i go podkrepqi. Ne go pritiskai i s vremeto neshtata shte se podredqt. Uspeh!

Krem4eto
06-21-2006, 10:05
ot otdavna poznavam edno mom4e no na skoro osuznah 4e izpitvam kum nego ne6to pove4e ot samo priqtelstvo.az go haresvam i mu go priznah v o4ite.do tuk dobre no toi o6te haresva biv6ata si priqtelka,koqto e edna ot nai dobrite mi fr.tq nqma nikakvi 4uvstva kun nego no toi o6te malko q haresva.toi me vuzpriema samo kato fr.no ne se poznavame edin drug tolkova dobre.predi dva dena toi me izprati do nas.prez celiq put si govorehme i nakraq pred nas toi me pregurna.az smqtam 4e toi ima pone malki 4uvstva kum men,no toi katergori4no otkazva da ima takova ne6to.PLS,posuvetvaite me ili mi kajete kvo da pravq!!!! :cry:

Да ти кажа в подобна ситуация бях!Само че с въпросното момче не бях сближена и накрая нищо не стана...Но ти си сближена,така че продължавай да си говориш с него и накрая му кажи,че според тебе вече вашето не е приятелство а нещо повече!

teenkopele
06-21-2006, 10:21
ами аз мисля че трябва да поговориш с него на тая тема и да се разберете дали може да има нещо.просто говори с енго и му задай въпроса направо.айди УСПЕХ!

Успех и от мен. :wink:

ziky
06-21-2006, 10:53
Говорете сериозно,изяснете е и сичко ше си дойде само...

IsTiNsKa_LuBoV
06-21-2006, 11:40
Pogovori s nego...nqma kakvo drugo da napravi6

IKisseDAGirL
06-21-2006, 12:42
гадно е да ти го кажа, но май на този етап той те према само като мн добра приятелка :? все пак това също е нещо :roll:

най-добре изчакай известно време, за да осъзнае, че не може да има нищо м/у него и това момиче.. когато преодолее това, той вече ще може да се огледа и да забележи и другите момичета около себе си :)

според мен постепенно трябва да се поотдалечиш от него, поне за сега, да не му обръщаш чак толкова внимание и да се държиш леко безразлично, но все пак не прекалено де :wink: не му позволявай да те изпраща, а когато се опитва да те прегръща, се дръж малко студено, обаче така че да не се обиди 8) нека усети липсата ти и да поиска да се сближите - така може би ще предизвикаш нащо повече от приятелство у него ;-) :D

успех, миличка :-)