PDA

View Full Version : СТИГААА



Метълката
06-16-2006, 15:57
Толко да ме нервирате всички вие досадници, дето сте си направили форумчета и ме целите (не само мен) с ЛС да се регна.... [-X :evil: СТИГАА. И аз имам форумче, ма да съм го натрапвала на някои?НЕ. То не са ЛС, то не е чудо.

MiRaCuLiXbb
06-16-2006, 16:00
По принцип тези досадници биват автоматично банвани без предупреждение, но все пак това е teenproblem... и да мрънкаш и да не мрънкаш това е положението, никой няма да обърне внимание.

06-16-2006, 16:02
По принцип тези досадници биват автоматично банвани без предупреждение, но все пак това е teenproblem... и да мрънкаш и да не мрънкаш това е положението, никой няма да обърне внимание.


Йеееее,мене не ме баннаха

teenkopele
06-16-2006, 16:04
По принцип тези досадници биват автоматично банвани без предупреждение, но все пак това е teenproblem... и да мрънкаш и да не мрънкаш това е положението, никой няма да обърне внимание.


Йеееее,мене не ме баннаха

Все още. :wink:

Mo6no
06-16-2006, 16:10
И на мене ми писна от някакви си такива от типа на лимончо и нежнатаааа_драга, ама какво да се прави няма отърване от хора като тях.
@Метълката браво за темата.Ти винаги оцелваш много интерестни теми =D>

06-16-2006, 16:10
По принцип тези досадници биват автоматично банвани без предупреждение, но все пак това е teenproblem... и да мрънкаш и да не мрънкаш това е положението, никой няма да обърне внимание.


Йеееее,мене не ме баннаха

Все още. :wink:

Tва твърдек ли трябва6е да бъде?

FikyScHetOo
06-16-2006, 16:48
Абе незнам, но 2-3-4-5 човека ми пратиха реклами за форуми и е леко досадно

Brrrrrrrrrrrrr
06-16-2006, 19:45
На меен един ми прати 2 еднакви реклами. Явно се е объркал човека... :lol: :D :lol: :D И така де и аз имаам форум ама не съм тръгнала даа го нотраппвам на всички. Само сложих 1 тема и толкоз. Който иска да влезе който не иска-аз какво да направя.

priti_kiti
06-16-2006, 19:49
Абе незнам, но 2-3-4-5 човека ми пратиха реклами за форуми и е леко досадно да,мнооого леко :lol:

machoka
06-16-2006, 19:50
По принцип тези досадници биват автоматично банвани без предупреждение, но все пак това е teenproblem... и да мрънкаш и да не мрънкаш това е положението, никой няма да обърне внимание.


Йеееее,мене не ме баннаха

Все още. :wink:

Tва твърдек ли трябва6е да бъде?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=699661#699661
Имам предчуствие за следващия в списъка :idea:

Дръж се по-нормално. От известно време съм те 'забелязал'..