PDA

View Full Version : как да му кажа



katie_
06-16-2006, 16:27
На 15 съм и с гаджето ми(на моята възраст) ходим от няколко месеца.Майка ми си намери работа в чужбина и когато се уредят документите(до месец) тя ще замине да живее там.Аз и брат ми също ще се преместим при нея 4-5 месеца след заминаването и.Незнам как и кога да кажа на приятеля си - това ще го нарани много,ние наистина се обичаме.Не е честно да крия това от него до края,а и не бих могла - ние си споделяме всичко.Ако му кажа сега,ще си останем гаджета,но дълбоко в себе си само ще пресмятаме колко време още ни остава.
Моля ви,помогнете ми.

Atika
06-16-2006, 17:03
Nqma nachin mila, trqbva da mu go kajesh vednaga za da izkarate poslednite meseci nezabravimo .. ako mu kajesh predi da zaminesh moje da poludee i da te namrazi ...

SeXyTo_f
06-16-2006, 17:05
Ми кажи му го....ще му стане гадно...ама ти какво можеш да направиш....това е хубава възможност да отидеш в друга страна...може след като заминеш да си останете приятели...да си пишете имейли...да се чувате от време на време и така....гадно е...ама такъв е живота!

{sweet4e}
06-16-2006, 17:41
Да наистина няма друг начин.Просто му го кажи защото ако закъснееш ще стане още по-гадно.И не се отчайвай.Ти не знаеш как ще се развият нещата там....може да си доидете или нещо такова....не знам,но винаги трябва да имаш надежда.Пък и вие ще поддържате връзка.

Labelle
06-16-2006, 17:49
Възможно най-бързо , че иначе много ще го нараниш. По-добре да е предупреден по-рано за да се подготви психически, че няма да сте заедно.

LP_girl_14
06-16-2006, 17:50
По-добре да му го кажеш сега,отколкото да се измъчваш и да се преструваш че всичко е наред.Кажи му го в прав текст и нега той сам прецени дали да прекъснете взаимотношенията,дали ще си ходите докато заминеш или и след тва.просто трябва да го обсъдите и да чуеш мнението му

Krem4eto
06-21-2006, 09:29
Nqma nachin mila, trqbva da mu go kajesh vednaga za da izkarate poslednite meseci nezabravimo .. ako mu kajesh predi da zaminesh moje da poludee i da te namrazi ...

ziky
06-21-2006, 11:07
Няма начин...кажи му го!!!!!

SuMmEr_F
06-21-2006, 11:08
Nqma nachin mila, trqbva da mu go kajesh vednaga za da izkarate poslednite meseci nezabravimo .. ako mu kajesh predi da zaminesh moje da poludee i da te namrazi ...to4no poslu6ai syveta na Atika