PDA

View Full Version : za 7 klas?



SWEETy_dReAm
06-16-2006, 17:25
sega 6e sam 7 klas pls davaite niakvi suveti kak da se spravia a i ako zn niakvi dobri 6koli za podgotovka vie kude se podgotviahte i kude vlezohte az sum se zaputila kum frenskata nemskata italianskia licei ili klasi4eskata razkazvaite 4e ni6o nz i sum upla6ena 4e niama d se sprava

laynovoz
06-16-2006, 17:31
sega 6e sam 7 klas pls davaite niakvi suveti kak da se spravia a i ako zn niakvi dobri 6koli za podgotovka vie kude se podgotviahte i kude vlezohte az sum se zaputila kum frenskata nemskata italianskia licei ili klasi4eskata razkazvaite 4e ni6o nz i sum upla6ena 4e niama d se sprava

споко всички се справят :::

FikyScHetOo
06-16-2006, 17:46
Имаш високи цели и хубаво ако ги постигнеш. Аз се подготвях сама и имам много добри оценки : 4 по БЕЛ (не ми е силна страна или поне не беше) и 5.25 по математика. Влязох в НФСГ и съм много доволна. А иначе трябва да ги разбираш нещата, а не да ги зубриш

06-16-2006, 18:07
Имаш високи цели и хубаво ако ги постигнеш. Аз се подготвях сама и имам много добри оценки : 4 по БЕЛ (не ми е силна страна или поне не беше) и 5.25 по математика. Влязох в НФСГ и съм много доволна. А иначе трябва да ги разбираш нещата, а не да ги зубриш
za6to puk da ne gi zubri?koito moje-zubri.ako si mislite 4e e po-lesno-mn se lujete.az li4no ne moga da pi6a temi i sum(bqh) mn zle po literatura i zatova si zubkam temite i nqmam problemi

FikyScHetOo
06-16-2006, 18:26
Имаш високи цели и хубаво ако ги постигнеш. Аз се подготвях сама и имам много добри оценки : 4 по БЕЛ (не ми е силна страна или поне не беше) и 5.25 по математика. Влязох в НФСГ и съм много доволна. А иначе трябва да ги разбираш нещата, а не да ги зубриш
za6to puk da ne gi zubri?koito moje-zubri.ako si mislite 4e e po-lesno-mn se lujete.az li4no ne moga da pi6a temi i sum(bqh) mn zle po literatura i zatova si zubkam temite i nqmam problemi
да, ама аз учих тогава...и сега уча по литература.....като почнах с разбиране да слушам в часовете ми е много по-лесно. Сега пиша теми за класна работа там, в часа, без да се подготвям специално и грешките са ми (този срок) 1-2 повторения и една сгрешена дума...Все пак за 90 минути това е прекрасно. Предното класно имах 5+, а по-предното пак 5 :) Номера не е да зубриш, а да разбираш. И зубренето не е умение, а неспособността логически да запомниш нещата и да ги използваш за в бъдеще!

06-16-2006, 19:34
Имаш високи цели и хубаво ако ги постигнеш. Аз се подготвях сама и имам много добри оценки : 4 по БЕЛ (не ми е силна страна или поне не беше) и 5.25 по математика. Влязох в НФСГ и съм много доволна. А иначе трябва да ги разбираш нещата, а не да ги зубриш
za6to puk da ne gi zubri?koito moje-zubri.ako si mislite 4e e po-lesno-mn se lujete.az li4no ne moga da pi6a temi i sum(bqh) mn zle po literatura i zatova si zubkam temite i nqmam problemi
да, ама аз учих тогава...и сега уча по литература.....като почнах с разбиране да слушам в часовете ми е много по-лесно. Сега пиша теми за класна работа там, в часа, без да се подготвям специално и грешките са ми (този срок) 1-2 повторения и една сгрешена дума...Все пак за 90 минути това е прекрасно. Предното класно имах 5+, а по-предното пак 5 :) Номера не е да зубриш, а да разбираш. И зубренето не е умение, а неспособността логически да запомниш нещата и да ги използваш за в бъдеще!az po literatura ne se pritesniavam vurvi mi ma matematikata s trista zora

aLakaZam
06-16-2006, 19:35
Математика не може да я назубри, а по литература, ако не е добра, е просто задължително. Научаваш по еднат ема наизуст от всяко едно произведение и после използваш като аргументация. А иначе уча в ПМГ

WILD__BOY
06-16-2006, 21:28
Няма кво да се спичаш - учиш яко и влизаш и после не учиш. Тва е системата.
Италиянският лицей си има свой изпити.

06-16-2006, 21:58
haha vav sedmi klas az qko zubreh temite vob6te ne gi u4eh :twisted:

WILD__BOY
06-16-2006, 22:20
haha vav sedmi klas az qko zubreh temite vob6te ne gi u4eh :twisted:
И колко изкара на изпитите или и ти се успа (като всеки който не е отишъл).

06-17-2006, 09:06
И колко изкара на изпитите или и ти се успа (като всеки който не е отишъл). izkarah 5.25 ako iska6 da znae6

WILD__BOY
06-17-2006, 09:14
И колко изкара на изпитите или и ти се успа (като всеки който не е отишъл). izkarah 5.25 ako iska6 da znae6

Браво, браво, шушляк

06-17-2006, 14:43
Ами и аз съм 7 клас,но няма закъде уроци.Ами правиш каквото можеш!Не е толкоз страшно,аз ей сега бях на изпит. :D

06-17-2006, 19:30
Nqkoi hodil li e na kursovete pri 6kola "vedi" ?I dovolen li e ?

Kam4eto
06-17-2006, 19:54
еми аз ходя на уроци във веди и съм доволна от мойта учителка

06-17-2006, 20:38
еми аз ходя на уроци във веди и съм доволна от мойта учителкаrazkagi pove4e za vedi 4e mai i az tam 6e se podgotviem ili pri ivanovi/.

06-17-2006, 21:05
te mai zimat pari za deto nqma6 i doma6no

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-18-2006, 12:10
az puk sum v nemska moeto daskalo e qki4ko no daskalite po nemski sa ujas i otivam v angliiska gimnaziq :smt005