PDA

View Full Version : 16 Юни 1971г. - рождението на велик човек.



niGGa
06-16-2006, 19:17
16 Юни 2006

Днес Тупак щеше да навърши 35 години. 1971, годината в която се ражда един велик човек, една личност която е променила много животи. Незнам как да се чувствам, но определено съм тъжен. Тъжен съм че той не може да празнува заедно с нас своя рожден ден. Не може да види колко фенове има, да види че той никога няма да бъде забравен. Начина по който той успя да докосне толкова много животи не може да бъде описан, но е факт че той ще остане в сърцата на милиони. И ще бъде помнен винаги и все пак с малка част от сърцето си вярвам че има РАЙ и той е там някаде горе, и вижда всичко което става и бе се гордял с нас, тези които продължаваме напред през годините дори и когато той не е срад нас. И както той казваше "I told you we'd make it to the sunshine one day You just got there a little quicker". Да, войнико, ти избра да си отидеш по рано, но един ден ще се срещнем и ще мога да ти споделя всичко в очите ти. Покланям се пред теб. Една любов!

Честит Рожден Ден Приятелю!

pinki
06-16-2006, 19:23
SOME THINKS WILL NEVER CHANGE!KOI KAZA 4E SI E TRUGNAL?? [-( TOI E SRED NAS!POMNI GO TOVA!HAPPY BIRTHDAY \:D/

06-16-2006, 20:14
Как не се сетихте веднъж да честите рожденния ден на Васил Левски, Христо Ботев, Паисий Хилендарски ..? Няма братче .. Ту Пак .. някъф негър дето реди рими и е бил в затвора.. Той е ... "велик човек" .. А можеше сега да живеете в Булгаристан!

06-16-2006, 20:48
Тупак е един от най-тъпите рапъри, които съм слушал.

lady_M
06-16-2006, 20:51
Как не се сетихте веднъж да честите рожденния ден на Васил Левски, Христо Ботев, Паисий Хилендарски ..? Няма братче .. Ту Пак .. някъф негър дето реди рими и е бил в затвора.. Той е ... "велик човек" .. А можеше сега да живеете в Булгаристан!
hodi si go na4ukai we :smt018

06-16-2006, 20:52
Тупак е един от най-тъпите рапъри, които съм слушал. то си личи и колко си слушал...

06-16-2006, 21:26
Слушал съм достатъчно за да преценя, че единственото велико нещо, което е направил е че е умрял. Аз не знам хората да са го запомнили с нещо друго. Има много по-кадърни рапъри от него. И най-важното при тях е че са ЖИВИ.

air_soul
06-16-2006, 21:42
Как не се сетихте веднъж да честите рожденния ден на Васил Левски, Христо Ботев, Паисий Хилендарски ..? Няма братче .. Ту Пак .. някъф негър дето реди рими и е бил в затвора.. Той е ... "велик човек" .. А можеше сега да живеете в Булгаристан!
i az sam na sashtoto mnenie i mislq,4e tova e tajnata istina
bez da oti4am oba4e, 4e 2pac e velik rapar

tainstvenata
06-16-2006, 21:53
aide 4rd na 2pac i ot men zashtoto naistina e bil i 6e si ostane velik!!!!!!!!!!!

Mo6no
06-16-2006, 21:58
И какво му е великото?

Dr. Kazimbutt
06-16-2006, 22:16
SOME THINKS WILL NEVER CHANGE!KOI KAZA 4E SI E TRUGNAL?? [-( TOI E SRED NAS!POMNI GO TOVA!HAPPY BIRTHDAY \:D/


:lol: :lol: :lol:

превод в едфир: нещо... мисли :shock: ... никога няма да се промени... :lol: :lol: :lol:

кой е сред вас?? я спри дрогата...
Е, как кой! Елвис! Вчера го видях на улицата.

06-16-2006, 22:20
SOME THINKS WILL NEVER CHANGE!KOI KAZA 4E SI E TRUGNAL?? [-( TOI E SRED NAS!POMNI GO TOVA!HAPPY BIRTHDAY \:D/


:lol: :lol: :lol:

превод в едфир: нещо... мисли :shock: ... никога няма да се промени... :lol: :lol: :lol:

кой е сред вас?? я спри дрогата...
Е, как кой! Елвис! Вчера го видях на улицата.
Да бе. И аз така го видях. Тамън си говорех със Сид Вишъс, как миналата седмица GG. Alin се напи и направи некви мизерии, когато в същиям момент ми звънна Кърт Кобейн да ми каже, че видял как Елвис Пресли и Джони Кеш са се сбили на концерт на Death, който протичал в непосредствена близо до купона по случай излизането на новия албум на Skrewdriver.

Dr. Kazimbutt
06-16-2006, 22:31
Как не се сетихте веднъж да честите рожденния ден на Васил Левски, Христо Ботев, Паисий Хилендарски ..? Няма братче .. Ту Пак .. някъф негър дето реди рими и е бил в затвора.. Той е ... "велик човек" .. А можеше сега да живеете в Булгаристан!
hodi si go na4ukai we :smt018
Ти акъл имаш ли? Я прочети пак какво е написано от госта.

06-18-2006, 19:54
Как не се сетихте веднъж да честите рожденния ден на Васил Левски, Христо Ботев, Паисий Хилендарски ..? Няма братче .. Ту Пак .. някъф негър дето реди рими и е бил в затвора.. Той е ... "велик човек" .. А можеше сега да живеете в Булгаристан!
hodi si go na4ukai we :smt018
Ще ме извинявате мила скъпоценна госпожичке... Обаче вие или сте мюсюлманка или не сте българка. "Начукай си го" .. първо няма да ми викаш! Вчерашна пикла си ти, дето решила да се прави на интересна пред рапърите в сайта. Леле аз сега като и кажа на тая смотла с нейните исторически простотии да си го начука .. ах колко велика ще стана! Сигурно и на Ту Пак си такава фенка де.. Научила вече 5 песни дето имат клипове по Ем Ти Ви и голямата гъзарка стана! Ти освен "Аз съм българче" друго стихотворение знаеш ли?

niki7o
06-19-2006, 11:24
SOME THINKS WILL NEVER CHANGE!KOI KAZA 4E SI E TRUGNAL?? [-( TOI E SRED NAS!POMNI GO TOVA!HAPPY BIRTHDAY \:D/


:lol: :lol: :lol:

превод в едфир: нещо... мисли :shock: ... никога няма да се промени... :lol: :lol: :lol:

кой е сред вас?? я спри дрогата...
:D :D :D

06-19-2006, 12:57
SOME THINKS WILL NEVER CHANGE!KOI KAZA 4E SI E TRUGNAL?? [-( TOI E SRED NAS!POMNI GO TOVA!HAPPY BIRTHDAY \:D/


:lol: :lol: :lol:

превод в едфир: нещо... мисли :shock: ... никога няма да се промени... :lol: :lol: :lol:

кой е сред вас?? я спри дрогата...

Оффф,не ме карай да поствам мнения от по страница и половина.ПИ6е6 в гугле-то 2pac и виж първата или втората страница,не си спомням

pa4o_89
06-20-2006, 13:54
Я вземете да погледате малко TV за да разберете каква истината около смърта на 2 pac . Не сте чули още за раследванията който в момента правят в Америка. Не случайно повече от 50% процента от американците са на мнение че 2pac e още жив и всичко около смърта му е било изценирано, защото е знаел, че има опасност да бъде застрелян, а и майка му след смърта съвсем случайно била намерила в джоба на неква негова дреха текстове на негови песни който още не са били направени и още по-интересно е, че абсолютно във всичките тези текстове на песни се е писало как той не се страхува от смърта. Дори сега американските власти искат да утворят гроба му и да направят повторен анализ на останките му, защото има съмнение, че предишния който е правен е бил фалшив поради простата причина, че същият лекар който е на правил първия анализ на трупа е вече в затвора за две подобни измами.

06-20-2006, 15:35
Ех до какво води идолизирането...

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-20-2006, 20:01
men me kefe6e no predi da razbera 4asti ot li4niq mu jivot bil e v zatvora za iznasilvane kak shte mi haresva takuv 4ovek ?!?!?!!?!?!?!?!?!

magesnik
06-20-2006, 20:05
Я вземете да погледате малко TV за да разберете каква истината около смърта на 2 pac . Не сте чули още за раследванията който в момента правят в Америка. Не случайно повече от 50% процента от американците са на мнение че 2pac e още жив и всичко около смърта му е било изценирано, защото е знаел, че има опасност да бъде застрелян, а и майка му след смърта съвсем случайно била намерила в джоба на неква негова дреха текстове на негови песни който още не са били направени и още по-интересно е, че абсолютно във всичките тези текстове на песни се е писало как той не се страхува от смърта. Дори сега американските власти искат да утворят гроба му и да направят повторен анализ на останките му, защото има съмнение, че предишния който е правен е бил фалшив поради простата причина, че същият лекар който е на правил първия анализ на трупа е вече в затвора за две подобни измами.



Да, да... и един мармот завиваше шоколадите. :lol:

niGGa
06-20-2006, 21:51
a[N]D[i]T[k]a]men me kefe6e no predi da razbera 4asti ot li4niq mu jivot bil e v zatvora za iznasilvane kak shte mi haresva takuv 4ovek ?!?!?!!?!?!?!?!?!
Момичето го казва само за да стане известна.
Всичко което каза pa4o_89 е вярно.Замълчете по-добре.Темата вече свърши..

Dr. Kazimbutt
06-20-2006, 22:13
Я вземете да погледате малко TV за да разберете каква истината около смърта на 2 pac . Не сте чули още за раследванията който в момента правят в Америка. Не случайно повече от 50% процента от американците са на мнение че 2pac e още жив и всичко около смърта му е било изценирано, защото е знаел, че има опасност да бъде застрелян, а и майка му след смърта съвсем случайно била намерила в джоба на неква негова дреха текстове на негови песни който още не са били направени и още по-интересно е, че абсолютно във всичките тези текстове на песни се е писало как той не се страхува от смърта. Дори сега американските власти искат да утворят гроба му и да направят повторен анализ на останките му, защото има съмнение, че предишния който е правен е бил фалшив поради простата причина, че същият лекар който е на правил първия анализ на трупа е вече в затвора за две подобни измами.
Да не забравяме, че и други мъртъвци са живи. Вчера посвирихме с Джими Хендрикс и Робърт Джонсън, а Фреди Меркюри ни попя.

Момче, събуди се! Много телевизия гледаш...

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-21-2006, 08:00
a[N]D[i]T[k]a]men me kefe6e no predi da razbera 4asti ot li4niq mu jivot bil e v zatvora za iznasilvane kak shte mi haresva takuv 4ovek ?!?!?!!?!?!?!?!?!
Момичето го казва само за да стане известна.
Всичко което каза pa4o_89 е вярно.Замълчете по-добре.Темата вече свърши..

emmm ne go kazah za tova... prosto naskoro imahme da praim nekvi raboti po muzika za liubim izpulnitel v smisul biografiqta mu i t.n. i 1 sau4enik pisa za nego i ot tam znam

niki7o
06-21-2006, 08:03
И какво му е великото?
эа секи слу4ай е по-велик от тебе

magesnik
06-21-2006, 13:38
.... да де да и кравите бяха лилави. :lol:

niki7o
06-21-2006, 13:44
И какво му е великото?
эа секи слу4ай е по-велик от тебе

и с какво е по- велик???
с много неща трябва ли да ти обеснявам :?:

just_a_kid
06-21-2006, 13:50
И какво му е великото?
эа секи слу4ай е по-велик от тебе

и с какво е по- велик???
с много неща трябва ли да ти обеснявам :?:

Може би първо ще трябва да се научиш да пишеш... :-k

Mo6no
06-21-2006, 16:24
И какво му е великото?
эа секи слу4ай е по-велик от тебе

и с какво е по- велик???
с много неща трябва ли да ти обеснявам :?:
Я и на мене ми вземи обясни.
Не съм съвсем сигурен, но мисля че тупак е лежал в затвора за изнасилване и е извършвал доста други престъпления. Това ли наричаш велик човек. Не знам за тебе, но аз на такива хора им викам утрепки.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-21-2006, 19:32
И какво му е великото?
эа секи слу4ай е по-велик от тебе

и с какво е по- велик???
с много неща трябва ли да ти обеснявам :?:
Я и на мене ми вземи обясни.
Не съм съвсем сигурен, но мисля че тупак е лежал в затвора за изнасилване и е извършвал доста други престъпления. Това ли наричаш велик човек. Не знам за тебе, но аз на такива хора им викам утрепки.


=D> i az tiva vikam.....

ErinEverly
06-21-2006, 19:37
SOME THINKS WILL NEVER CHANGE!KOI KAZA 4E SI E TRUGNAL?? [-( TOI E SRED NAS!POMNI GO TOVA!HAPPY BIRTHDAY \:D/


:lol: :lol: :lol:

превод в едфир: нещо... мисли :shock: ... никога няма да се промени... :lol: :lol: :lol:

кой е сред вас?? я спри дрогата...
Е, как кой! Елвис! Вчера го видях на улицата.
Да бе. И аз така го видях. Тамън си говорех със Сид Вишъс, как миналата седмица GG. Alin се напи и направи некви мизерии, когато в същиям момент ми звънна Кърт Кобейн да ми каже, че видял как Елвис Пресли и Джони Кеш са се сбили на концерт на Death, който протичал в непосредствена близо до купона по случай излизането на новия албум на Skrewdriver.

Човек, знам че звучи тъпо, но съм 200% сигурна че видях Кърт Кобейн на Орлов мост. Тва не е ебавка!!!! Бях с една приятелка и мина - същата коса, същата брадичка, същото телосложение, същите очи, същото наркоманско излъчване. Или е негов клонинг, или близнак, или въображение. НО БЕШЕ СЪЩИЯ!!!

06-21-2006, 19:47
За мен тупак не е това,за което го смятат всички.Да,сега Вътьо ше каже "Ми на къв се правише,ве смотан?",еми ше му кажа че не ме ебе кво ще каже.Фактът че Тупак не е умрял през 1996 е просто факт.Може и вече да го няма на този свят,но всеки случай шанса да е умрял точно на 7 Септември 1996 е много малък.И аз не му разбирам какво толкова е велик?Вярно,има някое хубаво парче(Dear Mama,Changes),но тук вече навлизам в по-дълбоки размишления. :-k Ще кажете че само се правя на фен и съм се правил.Да,така е.Правил съм се и вече спирам да се правя,защото в Тупак не намирам нищо,което да ми задържи вниманието.Вече за Еминем не говорим.Но както казах навлизам в дълбоки размишления и в съвсем друга тема.За това,спирам!

P.S.Само да кажа,че не мисля че е редно да се честити рождения ден на "умрял",или пък на умрял човек.Да се спомене,в смисъл,нещо като помен :-s,но така не.Поне така мисля. :-k

the_o.c_girl
06-22-2006, 08:28
чрд,но не е велик

scorpiass
06-28-2006, 11:58
a[N]D[i]T[k]a]men me kefe6e no predi da razbera 4asti ot li4niq mu jivot bil e v zatvora za iznasilvane kak shte mi haresva takuv 4ovek ?!?!?!!?!?!?!?!?!
Момичето го казва само за да стане известна.
Всичко което каза pa4o_89 е вярно.Замълчете по-добре.Темата вече свърши..
Боже господи...
Абе ти кво ? изслуша 10-20 песни и му стана фен а?
И ти кво ,мислиш си , че е жив
Бе цццц
Първо ,той никога няма да го напрви това,защото не е страхливец ,което го е показвал не малко пъти.
Тва ,че в песните си пее за убийството му не е воубще странно ,защото
много добре е знал какво ще стано като излезне от затвора.Бил е черен,живеел е в гетото,мизерствал е.. нормално е
Започва да пее за THUG LIFE(The Hate you give to little infancts ,fuck everobody) ,нормално е да има смърт в песните му.

Относно другите?
кой беше тоя пиклю дето вика,докажете ми ,че тупак е по-велик от мене-Еми например :
През 1998 той е обявен за диамантен(10 Милиона копия -All eyes On Me

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-28-2006, 12:19
a[N]D[i]T[k]a]men me kefe6e no predi da razbera 4asti ot li4niq mu jivot bil e v zatvora za iznasilvane kak shte mi haresva takuv 4ovek ?!?!?!!?!?!?!?!?!
Момичето го казва само за да стане известна.
Всичко което каза pa4o_89 е вярно.Замълчете по-добре.Темата вече свърши..
Боже господи...
Абе ти кво ? изслуша 10-20 песни и му стана фен а?
И ти кво ,мислиш си , че е жив
Бе цццц
Първо ,той никога няма да го напрви това,защото не е страхливец ,което го е показвал не малко пъти.
Тва ,че в песните си пее за убийството му не е воубще странно ,защото
много добре е знал какво ще стано като излезне от затвора.Бил е черен,живеел е в гетото,мизерствал е.. нормално е
Започва да пее за THUG LIFE(The Hate you give to little infancts ,fuck everobody) ,нормално е да има смърт в песните му.

Относно другите?
кой беше тоя пиклю дето вика,докажете ми ,че тупак е по-велик от мене-Еми например :
През 1998 той е обявен за диамантен(10 Милиона копия -All eyes On Me

4e da ne e edinstveniq koito e imal mn`prodajbi be? i ko kat pee za smurt ? i za dr. da peeshe pak si ostava takuv ... i ne mi haresva

Black_Witch
06-28-2006, 13:00
Как не се сетихте веднъж да честите рожденния ден на Васил Левски, Христо Ботев, Паисий Хилендарски ..? Няма братче .. Ту Пак .. някъф негър дето реди рими и е бил в затвора.. Той е ... "велик човек" .. А можеше сега да живеете в Булгаристан!

Евала,брат !!!!!! =D> Радвам се,че все още се срещат такива хора!
Би трябвало всеки да се замисли над думите ти!!!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!!!!!

07-02-2006, 22:28
Как не се сетихте веднъж да честите рожденния ден на Васил Левски, Христо Ботев, Паисий Хилендарски ..? Няма братче .. Ту Пак .. някъф негър дето реди рими и е бил в затвора.. Той е ... "велик човек" .. А можеше сега да живеете в Булгаристан!

Евала,брат !!!!!! =D> Радвам се,че все още се срещат такива хора!
Би трябвало всеки да се замисли над думите ти!!!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!!!!!
аа .. сестра :wink:

Mo6no
07-03-2006, 11:16
Относно другите?
кой беше тоя пиклю дето вика,докажете ми ,че тупак е по-велик от мене-Еми например :
През 1998 той е обявен за диамантен(10 Милиона копия -All eyes On Me
Моля без обиди. Незнаеш кой стои зад компютъра.Зачитай мнението на другите.Това, че щом някой е на различно от твоето мнение не значи, че трябва да го обиждаш. А ако наистина смяташ всеки с мнение различно от твоето е "пиклъо", то това показва колко ограничен сити самия.

А сега по темата:Не съм казал, че съм по-велик от него, но да една утрепка (какъвто е Тупак), не е по-човек от повечето хора, които познавам.

N.C.L
07-03-2006, 16:31
Слушал съм достатъчно за да преценя, че единственото велико нещо, което е направил е че е умрял. Аз не знам хората да са го запомнили с нещо друго. Има много по-кадърни рапъри от него. И най-важното при тях е че са ЖИВИ.

Да ве само такива велики има в наши дни като 85 стинки тоя нига няма равен просто аре моля ти се.
Спри да говориш глупости това, че си шейкваш Д-то в дискотеката на ритъма е друг въпрос, Пак ни докосна с неговите рими които не можеха да спрат, един прекрасен рапър които говорише истината не кат някои които даже не са барали оръжие да викат убих милиони, глупости както и да е, а за това за това че е между нас, мда има го тоя момент, винаги е между нас когато един фен седне и почне да пише рими, винаги е между нас когато слушаме песните му. Както знаете дори има доказателства, че е жив само дето не са го намери до сега иначе ако се зачетете наистина ще се замислите. А това за Васил Левски, нито са писали музика нито са били в телевизията, за да им бъде тук мястото, тоест прави сте, но това, което казахте е пълен Офтопик пък и защо ти не го честити ? или забрави ...

N.C.L
07-03-2006, 16:33
Относно другите?
кой беше тоя пиклю дето вика,докажете ми ,че тупак е по-велик от мене-Еми например :
През 1998 той е обявен за диамантен(10 Милиона копия -All eyes On Me
Моля без обиди. Незнаеш кой стои зад компютъра.Зачитай мнението на другите.Това, че щом някой е на различно от твоето мнение не значи, че трябва да го обиждаш. А ако наистина смяташ всеки с мнение различно от твоето е "пиклъо", то това показва колко ограничен сити самия.

А сега по темата:Не съм казал, че съм по-велик от него, но да една утрепка (какъвто е Тупак), не е по-човек от повечето хора, които познавам.

Като те гледам, май ти не зачиташ мненията на другите а ? Не си познавал Пак няма и да го познаваш, но явно други мислят по друг начин щом доста от рапърите споменават името му в песните си ..

Mo6no
07-03-2006, 17:00
Като те гледам, май ти не зачиташ мненията на другите а ? Не си познавал Пак няма и да го познаваш, но явно други мислят по друг начин щом доста от рапърите споменават името му в песните си ..
Много рапъри споменават името му само, защото е известен.

Щом си мислиш, че не ти зачитам мнението О.К. Имаш право на лично мнение.

Ще го кажа за последен път(като развален грамофон съм)
Това, което имах предвид, че тупак не е велик човек. Може и да е велик рапър, но в никакън случай велик чавек. За да си велик човек трябва да си допринесъл с нещо развитието на човечеството, а Тупак не е така че...

Спирам със спора.

Tiffany
07-03-2006, 18:35
Темата се е превърнала в спам и ще бъде заключена.