PDA

View Full Version : Vitamin C



Nika
06-16-2006, 20:24
Chuh che ako ispiesh 3 opakovki vitamin C, moje da se nadrusash. Vqrno li e zashtoto iskam da probvam?

TheArchEnemy
06-16-2006, 20:32
kato tolkova iska6 probvai i kaji dali ima efekt... :smt017

06-16-2006, 21:04
Chuh che ako ispiesh 3 opakovki vitamin C, moje da se nadrusash. Vqrno li e zashtoto iskam da probvam?
грешен раздел, тъпа тема...
и все пак да ти отогворя- не е възможно да "надрусаш" от предозиране с витамин C, защото той е водноразтворим - т.е. излишните количества се изхвърлят от организма чрез урината!

MiRaCuLiXbb
06-16-2006, 21:07
Ще си навредиш, а ефект няма да видиш.

midnight...
06-16-2006, 21:25
хахахахахаха да бе пробвай се и кажи резултата :lol:

ycMuBkaTa
06-17-2006, 06:10
После така ще те реже черният дроб, че ще ти се иска никога да не си пробвал/а, то дори и с една коричка ще те заболи, камо ли 3 опаковки...Кви глупости измисляте... :smt011

Nosferatu_Alucard
06-17-2006, 07:29
Ето какво: Пробвах. И единственото нещо, което те става, е че се чувстваш превъзбуден. Освен това ако пиеш по повече от 5-таблетки витамин С на ден, си докарваш сигурни камъни в бъбреците. :smt019

Dr. Kazimbutt
06-17-2006, 07:36
Chuh che ako ispiesh 3 opakovki vitamin C, moje da se nadrusash. Vqrno li e zashtoto iskam da probvam?
Не прави глупости. Това изпълнение може да доведе само до витаминоза, а това едва ли ще е приятно изживяване.

`Death`Whore`
06-17-2006, 09:31
И 10 да изпиеш, ефект няма.

Angle_f
06-17-2006, 14:39
Ti dobre li si fe??Nqma da se nadrusa6 nai-mnogo da ti se obrazuvat kamani v bubrecite(Pitah mam4eto po tozi vurpos,a tq e lekar taka 4e vnimavai!!!)

/wan`a`doo/
06-17-2006, 21:27
Не може. Организмът усвоява толкова,колкото му е необходимо и другото, го изхвърля.

BAD_GIRL_
06-18-2006, 11:48
izpii vitamin c to i kaji posle kuf e rezoltata ako ima vopshte takuf axaxaxxaaxaxaxax :wink: :wink: :wink:

06-23-2006, 21:34
awe q stiga gluposti. :wink: :mrgreen:

Magic*
06-24-2006, 20:45
po dobre izpii edno shishence sirop za kashlica...garanciq ti dawam,che shte ima efekt :lol: typak...kat iskash da se nadrusash tolkowa si zemi neshto za drusane.... :lol:

Lord Vader
06-25-2006, 11:57
Пфф...глу'сти...баси...
витамин С е вредно да се пие повече от 4-ри хапчета, защото това е киселина която, като се предозира спомага за обарзуване на камани в бъбреците...

Ku4eNcE
08-29-2006, 22:00
Opredeleno nqma da se nadrysa6 !

sl1ck3r
08-30-2006, 07:23
Нищо няма да ти стане - аз когато бях 3-4 годишен когато можех взимах хапчетата на баба и пиех колкото мога преди да ме видят.Добре че винаги набарвах само витамини.Плюс тфа ако пушиш няма да можеш да усвоиш в организма си витамин С.ама като искаш - пробвай...

Juicy_Lucy
08-30-2006, 10:03
ОМГ.пробвай не само с витамин С,а и с останалите витамини хахах

ццц..ше се друса с витамин С хахахаха :lol:

XePouH
08-30-2006, 13:05
аз пък съм шмъркал захар,брашно,бакплувер,как о ама от бакплувера мноо ми беше гадно на носа(беше час по трудово) :D

Gun4o
09-02-2006, 11:13
После така ще те реже черният дроб, че ще ти се иска никога да не си пробвал/а, то дори и с една коричка ще те заболи, камо ли 3 опаковки...Кви глупости измисляте... :smt011

ahahahahah kum 4eren drob we momi4e... ti 4uva6 li se? nai-mn da ti stanat kamuni v bubrecite!!! ni6to pove4e...

cMeTaHka
09-02-2006, 12:17
po dobre izpii edno shishence sirop za kashlica...garanciq ti dawam,che shte ima efekt :lol: typak...kat iskash da se nadrusash tolkowa si zemi neshto za drusane.... :lol:

iiiiuuuu ot tva nqma po gadno,tfa ne e nadrusvane a natravqne ako pita6 men...praila sm go vednuj,izpih cqo 6i6ence demephan,i nikoga ama nikoga nqma da go napravq otnovo,za ni6to ne stava

09-02-2006, 12:34
Сиропа за кашлица и по точно демефана има високо съдържание на DXM във него. Приблизително 3,4мг на милилитър сироп.
Другите съставки в него за някви глюкози, глупости, които не са особено вредни за организма и могат да се приемат в голямо количество, което позволява приемане и на по-голямо количество DXM без риск за смъртоносно натравяне.
Иначе DXM-a е мощен дисоциативен наркотик, който има много интересни ефекти, които не мисля да описвам.
Инак аз съм приемал около 2 шишенца такова, което средно статистически за моите килограми е между 2 и 3 плато и беше много интересно преживяване. Страничния ефект беше почти постоянното гадене (с изключение на пийка) и киселините в стомаха...

09-02-2006, 17:56
edinstvenoto neshto koeto moje da ti stane e da ti se do draifa i priloshee zashtoto kogato energiqta ne se izrazhodva ot vitamin c se polu4ava samo tozi efekt

09-03-2006, 12:40
ПОВЕЧЕ ОТ 1000 МГ ( 10 хапчета ) за 24 часа може да ти ДОКАРАТ
НЕОБРАТИМО ЧЕРНОДРОБНО УВРЕЖДАНЕ.

ПОВЕЧЕ ОТ 1000 МГ ( 10 хапчета ) за 24 часа може да ти ДОКАРАТ НЕОБРАТИМО ЧЕРНОДРОБНО УВРЕЖДАНЕ.

ПОВЕЧЕ ОТ 1000 МГ ( 10 хапчета ) за 24 часа може да ти ДОКАРАТ НЕОБРАТИМО ЧЕРНОДРОБНО УВРЕЖДАНЕ.

ПОВЕЧЕ ОТ 1000 МГ ( 10 хапчета ) за 24 часа може да ти ДОКАРАТ НЕОБРАТИМО ЧЕРНОДРОБНО УВРЕЖДАНЕ.

cskamoni4ka
09-03-2006, 12:51
После да кажеш колко си издрайфала...

sk8_dont_h8
09-08-2006, 23:22
Абеее...зае*и...се едно да се надрусаш с лимони :lol:
-
Не пийте хапчета бе...еште плодове - полезни са и са от природата ;-)

09-10-2006, 23:08
А демефане е изтрещял , аз се усмелих да пробвам само първо плато но го комбинирах и с гъби (което не трябваше да правя, проявих дисреспект към свещените майски гъби) и беше интересно само , че демефана поне при мене има ефекта на Гумения Пич поне 3,4 дена мисля че заради Деплейтване на НМДА рецепторите от ОВЪРсТИМУЛАЦИЯ, и имах майлд дисоцияция поне още 2,3 дена стъпвах като в памук и всичко което пипахй беше мекичко , НО И бях с намелена чувствителност на кожата суответно

иначе ако някой случайно се излъже да си купи демефан да внимавва с дозите щото 2 шишета специялно мене биха ме убили - буквално, при предозиране с демефан се наблюдава подтискане на респираторния рефлекс (той така и действа като сироп за кашлица) и буквално човек може да си умре ако заспи (защото ще спре да диша) аз имах намален респираторен рефлекс, чувствах че трябва да дишам ВОЛЕВО а на автоматик беше доста намален,... та там се крият опасностите.... а и при честа употреба (повече от 4 пъти годишно) причинява трайни увреждания на мозъка... така че леко със сиропите

teenkopele
09-11-2006, 09:01
С витамин Ц?! Има къде-къде по-ефектни неща. :wink:

psycho_girl
09-11-2006, 10:20
най- много да се обринеш

Nen0RmalniK
09-19-2006, 11:49
Chuh che ako ispiesh 3 opakovki vitamin C, moje da se nadrusash. Vqrno li e zashtoto iskam da probvam? ne be ti lud li si az sam pil po 10 na edin pat nisho mi nqma !!

Никой :>
05-01-2007, 23:03
А демефане е изтрещял , аз се усмелих да пробвам само първо плато но го комбинирах и с гъби (което не трябваше да правя, проявих дисреспект към свещените майски гъби) и беше интересно само , че демефана поне при мене има ефекта на Гумения Пич поне 3,4 дена мисля че заради Деплейтване на НМДА рецепторите от ОВЪРсТИМУЛАЦИЯ, и имах майлд дисоцияция поне още 2,3 дена стъпвах като в памук и всичко което пипахй беше мекичко , НО И бях с намелена чувствителност на кожата суответно

иначе ако някой случайно се излъже да си купи демефан да внимавва с дозите щото 2 шишета специялно мене биха ме убили - буквално, при предозиране с демефан се наблюдава подтискане на респираторния рефлекс (той така и действа като сироп за кашлица) и буквално човек може да си умре ако заспи (защото ще спре да диша) аз имах намален респираторен рефлекс, чувствах че трябва да дишам ВОЛЕВО а на автоматик беше доста намален,... та там се крият опасностите.... а и при честа употреба (повече от 4 пъти годишно) причинява трайни увреждания на мозъка... така че леко със сиропите

Куцук.

DXM става токсичен след доза от около 30мг/кг. Това е доста повече от 2 шишета.. 2 шишета са едно приятно 3то плато.

При това е добре DXM-а да се extract-не.. за да разкараш повръщането, прилошаването и мармалада :lol:

А на това за мозъчните увреждания направо се изсмях. Изобщо не е 100% доказано, че DXM изобщо причинява постоянни мозъчни увреждания (То NAN е това което се предполага, че е възможно). А дори за да става въпрос за тях, значи си говорим за редовно 4то плато.

Ако има DXM users елате в #DXM, UniBG.. dxm-а тук хич не е популярен колкото на запад и трудно се намират сродни abusers. :)

FreeSpirit
05-02-2007, 16:29
Мн умно,ако ще пиеш наистина кажи какво става,че и аз да знам :D:D:D

IdiOtKa
05-02-2007, 19:45
витъмин С няма придозиране ...всичко се изхвърля от организма ... е не баш всичко но количеството което не ти тря се изхвърля ..или няма предозиране !

или по скоро зле сте ...друсане с витъмин С ...пффф

LannyBarbie
05-02-2007, 21:50
аххаахаха :smt005 като искаш толкова да се надрусаш си земи бонбонче\х\ и готово \:D/ .. с витамин c няма да стане май

rootsniky
05-03-2007, 05:47
ej fustuk otvori uchebnik po biologiq da nauchish malko, she se prodriskash ako organizma ti poluchi poveche vitamin C, inache e dosta polezno

bloodybaby
05-27-2007, 20:26
Ако става кажи и другите ще пием витамин Ц