PDA

View Full Version : Несподелените чувства... !



Luda^do_poluda
06-16-2006, 20:57
От един клас ме.Харесвам го много.Обичам го много.Не мога да го разбера понякога се закача с мен държи се мило понякога се държи лошо.Ей хора кажете ми защо е толкова гадно да обичаш някое момче ,а то да не отговаря на чувствата ти :cry: Да ходиш на даскало с мисълта да те хареса.Да се издокарваш за да те хареса.Да играеш куп от тея игри "изпрати на 10 човека и той ще се влюби в теб".Да си мислиш единствено за него.И когато си в неговото присъствие да се чувстваш неловко.ТОЛКОВА Е ГАДНО ДА ОБИЧАШ НЯКОГО -А ТОЙ ТЕБ НЕ ! :cry: :cry: :cry: :cry:

~Amalia~
06-16-2006, 21:05
estestveno che e gadno.Vinagi e bilo i vinagi shte bude.No tova e neshto prez koeto vseki minava i trqbva da premine :|

FiRe_LaDy
06-16-2006, 21:11
Znam mila.Pri vsqka nespodelena lubov e taka,zashtoto nespodelenata lubov boli nai mnogo.AZ sym v syshtoto polojenie sega.Ot godina obicham adski mnogo edin chovek i sym sigurna che nikoq i nikoga nqma da go obicha taka,no jivota e gaden ot men da go znaesh.Prosto trqbva da si silna.

{sweet4e}
06-17-2006, 06:36
Повтаряй си че ще срещнеш любимия човек.Пък и още е рано.Те първа ни чака истинската любов...с нея започват другите проблеми.....човек не може а бъде само щастлив,трябва да има и малко доза тъга

WILD__BOY
06-17-2006, 06:54
Гадно е, гадно е, АМА ОЩЕ ПО-ГАДНО Е ДА РАЗПРОСТРАНЯВАШ ТЕЯ ПРОСТОТИЙ!

koalka
06-17-2006, 07:13
Ами да,така е-много е лошо,но не можем да заповядаме на човека,който обичаме да ни хареса.Той просто си играе с теб.Остави го.Харесай човек,който ще те обича и ти ще го обичаш.Опитай се да го забравиш!Знам,че звучи тъпо и невъзможно,но направи усилие,защото така ще се измъчваш още.Успех!

sladkoto_neli
06-17-2006, 07:58
наистина е много гадно.разбирам те кво ти е щото и аз съм в същото положение.само дето не сме от един клас но излизаме в една и съща компания.той знае че го харесвам обаче продалжава да се даржи мило с мен.немога да го разбера кво иска и това си е.страшно гадно е чувствата ти да не са споделени.

AiKaTa
06-17-2006, 08:06
da gadno e,mnogo e gadno,no vkraina smetka tochno tezi trynosti i tezi bolki ni uchat kak da jiveem,pokazvat ni che ne vinagi vsichko,koeto poiskame shte bude nashe,che trqbva da se borim za da se usmihvame!spokoino ne e edinstven sega ti e gadno,no ti sama znaesh che shte go zabravish rano ili kusno....NQMA NISHTO VECHNO,NISHTO!!! [-X

06-17-2006, 08:36
мдаа гадно е гадно е нали ахааа
всъщност за какво говорим?

fallenka
06-17-2006, 09:11
От един клас ме.Харесвам го много.Обичам го много.Не мога да го разбера понякога се закача с мен държи се мило понякога се държи лошо.Ей хора кажете ми защо е толкова гадно да обичаш някое момче ,а то да не отговаря на чувствата ти :cry: Да ходиш на даскало с мисълта да те хареса.Да се издокарваш за да те хареса.Да играеш куп от тея игри "изпрати на 10 човека и той ще се влюби в теб".Да си мислиш единствено за него.И когато си в неговото присъствие да се чувстваш неловко.ТОЛКОВА Е ГАДНО ДА ОБИЧАШ НЯКОГО -А ТОЙ ТЕБ НЕ ! :cry: :cry: :cry: :cry:

i az imam podoben problem zatova 6te ti go spodelq.az go haresvam i re6ih da mu pi6a,da se zapoznaem.vsi4ko potrgna pove4e ot hubavo,pi6em si dara bara,no v daskalo vse edno ne se poznavme.az re6ih da mu maham tui onui i se polu4i,toi otvar6ta6e,dokato edin den ne me otrqza,za6toto spored nego nqmalo smisal.i taka sega si se 4udq za kvo mi be6e vsi4ko,az se prestaravah(e ne bukvalno) i mu pokazvah vseq4eski vsi4ko,poneje toi e taka da se kaje po nere6itelen.vikam si ako mu pokaja 4e go haresvam i go predrazpoloja moje i toi da se otpusne,no neeee....protsto naistina nqma da se polu4i...
ta razkazah ti tova za6toto to malko ili mnogo rili4a na tvoita istoriq.sled kato se darji tolkova stranno to zna4i e li4nosto s promenlivi 4ustva t.e. edin den e edin na drugiq drug,no ako iska6 da mu privle4e6 vnimanieto zapo-dalgo to se spriqteli s nego(ako ne si go napravila ve4e) po4ni da mu pi6e6,da go kani6 da izlizate na kani,na razhodka.tam mu pokazvai kakvo vsa6tnost stava i moje da se polu4i ne6to.za6toto sled kato ima momenti,v koito e mil,to nadali mu e vse taq za teb .uspeh ;P

ziky
06-17-2006, 09:14
Според мене това е глупаво...или те исползва за бройка или не те харесва и гледа само да се закача с тебе да те прави на смях.....а ък и никога не съм разбирал смисала някое момиче да се конти за момче и обратното...неможе ли да се харесвате такива каквито сте.....смисал без две маламашки грим и три тона гел за коа....по добре да сме си естествени :rool:

IsTiNsKa_LuBoV
06-17-2006, 13:34
Spored met toi prosto tursi s nqkoi da flirtuva ... neznam prosto tova e moeto mnenie!Mnogo mom4eta sa taka...tursqt samo flirti i zad tqh ostavqt mnogo momi4eta sus sulzi!Pogovori s nego!

06-18-2006, 18:17
Опитай се да свикнеш с неговите нестроения и му покажи,че държиш на него.Не се отказвай! [-X

inkata9
08-28-2014, 14:01
Харесвам едно момче и преди около 7 месеца го попитах дали има чувства към мен а той каза, че няма след това се опитах да го преодолея, но не мога да спра да мисля за него а най гадното е че сме от един клас и след месец ще се виждаме почти всеки ден. Моля дайте ми някакъв съвет не издържам повече.

AggerYNWA
08-30-2014, 02:07
Да играеш куп от тея игри "изпрати на 10 човека и той ще се влюби в теб". Боже :D