PDA

View Full Version : kakvo zna4i da ima6 kisti na qi4nicite?



06-16-2006, 21:42
moje i nqkoi da mi obqsni kakvo e tova,ot kakvo se predizvikva i kak se lekuva?opasno li e?

pinki
06-16-2006, 22:02
Ami da ne te pla6a ama tova e mnogo opasno ne6to! :smt009 Mogat da se poly4at po4ti na vsqkade v tqloto(otvutre)!Le4imi sa no zavisi v kakuv stadii sa xvanati!!!Ama kato vsqka bolest kolkoto po-skoro se razbere za problema tolkova po lesno se premaxva!Taka 4e (to pazi boje)ako e svurzano s tebe bqgai vednaga na doktor ili po to4no genekolog!Zabravi srama i otivai!!!

suzanna
06-16-2006, 22:51
az imam. dulji se na dishormonalen balans. reshenieto e da te natupchat s hormoni, koito pomagat za 1, no precakvat 100 obshto vzeto. kogato ne ti idva redovno, se poluchavat malki kistichki, koito se slivat po-kusno v edna i zatova e losho. pih kakvo li ne, no e super shibano - ili napulnqvash, ili ti se gadi.ujasno e. vse pak e hubavo da hodish pri ginekolog po chesto, no hormonite precakani li sa.. trudno se opravqt. daje az se chudq kakvo da pravq i skoro trqbva da resha zashtoto ot 5 meseca ne mi e idvalo, a poveche hapove nqma da piq, kakvoto i da stava. [-X

06-16-2006, 23:38
Ne e chak tolkova strashno! Tova e obrazvanie v/u qichnicite, koeto trqbva da bude premaxnato po operativen nachin. Razbira se ima i sluchai, kogato se krie nqkakva opasnost, no tova zavisi mn ot goleminata na tumora i koga e otkrit. Az poznavam mn xora, na koito im se e nalagalo da lekuvat ot neshto podobno i vsichki sa mn dobre v momenta. Nadqvam se i pri teb neshtata da ne sa mn slojni!

liubopitka
06-18-2006, 16:34
moje i nqkoi da mi obqsni kakvo e tova,ot kakvo se predizvikva i kak se lekuva?opasno li e?
a ako nqkoi kaje i kakvi sa simptomite... dobre 6a e. :smt017

momi4eto_M_!_S_T
06-18-2006, 16:38
az imah :|


ama se opravih ve4e :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

te6koe deca vnimavai te

innna
06-19-2006, 08:23
Аз също до колкото знам ако се открие на време бързо минава!

SwEeT_pAiN_F
06-19-2006, 14:04
Az imam polikistoza na desniqt qichnik, kazaha mi che nqmalo kak da se lekuva zashtoto sym bila oshte malka za takiva istorii {na pochti 16 sym}. Neznam kvo shte reche tova no syshto mnogo se pritesnqvam.
Ako naistina imash kisti na qichnika, trqbva da te pregleda ginekolog.Kakto nqkoi po-gore kaza trqbva da zabravish srama i da otidesh.Po-vajno ot tvoeto zdrave nqma!Vse pak rano ili kysno shte iskash da stavash maika, trqbva da si sys zdravi qichnici! Uspeh i pishi kakvo e stanalo.

06-19-2006, 20:19
za moe shtastie nqmam pitah za6toto moq priqtelka mi kaza 4e kato e hodila na pregled sa i otkrili takova ne6to i me interesuvashe kakvo predstavlqva.mn vi blagodarq za infoto