PDA

View Full Version : Как да я накарам да излезем заедно



Християн
06-16-2006, 22:55
Ами това момиче е от моят клас и много я харесвам от околко месец. И все ми се иска да се сближим повече , дори да ми стане приятелка , но никога не дръзвам да си поговоря с нея и да я поканя на среща :cry: . Моля дайте предложения :)

NaI_MiLi4KaTa
06-17-2006, 00:48
И защо не дръзваш да излизаш с нея? Сладур, ако я искаш трябва да се потрудиш :smt016 .

ivcho®
06-17-2006, 00:49
emi pi4 vi6 sega i az sym imal takiva problemi s momi4eta ne ot moq klas, no ot drugi klasove tak4e moqt syvet 6te e da vidi6 ako imate ob6ti priqteli i taka malko po malko da se zavyrtqt rabotite ili direktno da q zagovori6 pyrvo s nqkolko ne sy6testveni raboti i pomalko pomalko da zadylbo4ava6 razgovorite i nakraq piiiiii edna golqma na ex ako nqma6 smelost i q pitai dali iska da izlezete na kafe ili ne6to drugo samo dvamata i togava ako se sglasi 6te se razberete.Pone spored men tova moje da pomogne ako iska6 me poslu6ai,za6toto sym probval tozi na4in i e staval s 2/3 momi4eta, no ti si re6ava6 tvoi si e problema.
P.S. pozdrav za vsi4ki s Asle Bjorn Pr Leya Ft Anne K - Lucky You__Original Mix

momi4eto_M_!_S_T
06-17-2006, 00:51
opitai be maina dori da si razo4arovan pone 6e znae6

жорро
06-17-2006, 01:44
Пробвай с нещо като, а днес и аз съм в тази посока изпрати е (до спирката ,до кадето сте заедно или нещо такова ) само и само да завъртиш някакъв разговор и после ... с рогата напред!!! :wink:

NightDancer
06-17-2006, 02:09
Аааа вярвай ми не ти трябва да се хващаш с момиче от класа ти!!
1-во: ще вземе нещо да се обърка.. или да си харесаш някое друга там.. и ще усетиш женския гняв :mrgreen: Просто после ако тя е пичка никой няма да те погледне!
2-ро: Има толкова момичета ;) Защо се буташ м/у "шамарите" ?? :smt017
3-то: И к'во ти пука. Отиваш лафиш си с нея и това е ;) Какво толкова сложно има??Да не би нещо да си зайче и да не се познавате още класа а? :smt016
Иначе за идеи много... питай я там за домашната(ако учиш де), това с изпращането също е хубаво, но предполагам, че тя не се прибира сама..
И нали знаеш? Everything is in your mind!!! Free It!

{sweet4e}
06-17-2006, 06:32
Абе започни да я заговаряш.И лека леко ще станете приятели...отношенията ви ще се задълбочат....и....току-виж излезе нещо
Тия съвети как да я заговориш са добри-пробвай!!!

WILD__BOY
06-17-2006, 06:57
Не разбрах дали искаш да я опознаеш просто, или даа си станете приятели, или да ходиш с нея. Но ако все пак искаш да излезеш с нея я покани на нещо неангажиращо, например след училище на по кафе, или я питай къде живее и я изпрати до тях. И след като почнете да си общувате свободно я покани на среща. АЙде успех.

П.С. Не я кани на мачове от Световното в Арена!

koalka
06-17-2006, 07:07
Ами трабва да я заговориш и да се осмелиш,защото ще си изпуснеш шанса.Нормално е да се срамуваш,но ти трябва малко смелост,за да я поканиш на среща.Ако ти откаже може малко да ти е търсене,но здраве да е.Успех!

SeXyTo_f
06-17-2006, 07:38
ми няма от какво да се притесняваш...може да и намериш телефона и й звънни и я покани на кафе или на кино ако не ти стиска да й го кажеш в очите... 8-[

Християн
06-17-2006, 07:45
На всички много ви благодаря има 2 седмици даскало още. Ще провам да си говорим по-често и дано да стане. Лятото на кафенце на плаж и трябва да стане работата . Още веднъж благодаря . Тук ще пиша резултатите :)

06-17-2006, 09:27
vij sq pitai q neshto prosto naprimer(kolko e 4asut) i li neshto takova! Uspeh

ziky
06-17-2006, 09:36
МИ ако не направиш нещо няма кой......ние смао саъвет може да ти дадеме.....не на празно Бог е казал:"Ще помогна на този,който сам си помогне..." заслушай се в това нещо и направи нещо ти каот първа крачка се пак си момче и е прието моомчетата да правят първата крачка във връските и изобщо насякъде......... :)

Krem4eto
06-21-2006, 10:01
И защо не дръзваш да излизаш с нея? Сладур, ако я искаш трябва да се потрудиш :smt016 .


КАЖИ И!

ziky
06-21-2006, 10:54
Земиии и телефона и някой ден каот си навън и се обади и кажи искаш ли да се видим от кога не сме се виждали..се пак е лято....да седнем на кафе и там тогава действай....ама ей тва кафето е голяма работа :D:D:D