PDA

View Full Version : Браво,оценка 6



06-16-2006, 22:58
Попрегледах последните 15-20 теми и умрях от смях не знам дали някой наистина го зима насериозно този форум,има наистина някои теми дето просто си личи че си правиш бъзик,ама има и някои по така скрити и като чета как някои дават съвети просто умрях да се смея,имаше някои изрази дето ме свалиха от хоризонта(стола),нямаше такива изпълнения.
Я споделете дали изобщо го зимате насериозно този форум и дали ще споделите проблемите си.
Пс:Искам да кажа че момичета тук ги зимат доста насериозно тука специално проблемите,в което няма нищо лошо просто се вижда нагледно колко по зрели са те.
А колкото до човека дето е адски "скромен" от темата "Обичам се,кой не ме обича" или нещо подобно беше не мога да се сетя сега,майтап или не доста нагло звучеше и на моменти адски ме натвари,той май наистина си имаше проблем ама накрая замаза положението като каза,че се майтапи защото половината потребители му скочиха на шията, и от едната снимка ко беше направил "Fashion supermodels" абе да е*а и кавала ти мършав.

Game_Over_Boys
06-16-2006, 23:06
Попрегледах последните 15-20 теми и умрях от смях не знам дали някой наистина го зима насериозно този форум,има наистина някои теми дето просто си личи че си правиш бъзик,ама има и някои по така скрити и като чета как някои дават съвети просто умрях да се смея,имаше някои изрази дето ме свалиха от хоризонта(стола),нямаше такива изпълнения.
Я споделете дали изобщо го зимате насериозно този форум и дали ще споделите проблемите си.
Пс:Искам да кажа че момичета тук ги зимат доста насериозно тука специално проблемите,в което няма нищо лошо просто се вижда нагледно колко по зрели са те.
А колкото до човека дето е адски "скромен" от темата "Обичам се,кой не ме обича" или нещо подобно беше не мога да се сетя сега,майтап или не доста нагло звучеше и на моменти адски ме натвари,той май наистина си имаше проблем ама накрая замаза положението като каза,че се майтапи защото половината потребители му скочиха на шията, и от едната снимка ко беше направил "Fashion supermodels" абе да е*а и кавала ти мършав.


Да ти кажа честно си прав!До сега аз не съм си споделяла личните проблеми,но съм давала съвети тук там...но наистина някои теми са пълна глупост от рода на:"Пърдите ли по време на секс",или някакви такива!Просто някои хора са още за детската градина!Пълнят форума с безмислици и с това само те губят,защото са смешни!Вместо да си говорим смислени неща,ние сме тръгнали да се "базикаме" за сериозни въпроси!Абе...има ги такива навсякъде!!! :-({|=

Bb/|Ka*
06-16-2006, 23:16
Ако за в бъдеще основателят на този форум иска той(форумът) да се смята за сериозен да сложи повече админи,модератори ако в момента няма достатъчно и да се слагат банове,триене на мнения/теми и т.н.
Също така няма да е лошо да напрай няква шашма и да не може да се пише като "гост" а само то регнати потребители.

Bb/|Ka
06-16-2006, 23:21
Всичко което съм написал се отнася за графата "Секс" за другите не мога да коментирал,защото не съм чел.
Искам да кажа,че оценката 6 която давам е за това че ако наистина искаш да се развеселиш тука е мястото. :D
Дано за в бъдеще форумът да заприлича на нещо,на което усер-ите ще могат да обменят информация,съвети и т.н.

06-16-2006, 23:22
Kato cqlo na tozi sait mojesh da poluchish informaciq po temi, koito kusaqt mludejda , a za men foruma e vuzmojnost da poluchish suvet ot chovek, koito e izjivql neshto podobno.Az vziamam foruma na seriozno i ako moga pomagam,ako ne- ne se mesham izobstho! Jalkoto e che naistina ima xora,koito vzimat neshtata na bazik i v sushtnost pokazvat kolko ogranicheni sa!

06-17-2006, 01:25
mda temata "Purdite li po vreme na seks" e pisana ot na6te i q namiram za kultova seleniq no se pak nie sme si selqni.
Karaite si kolite i si biite jenite!
PcM nad vsi4ko

06-17-2006, 02:02
xaxaxaxaxa ei baush ne mi gowori taka shano zad gyrba we palqk .. skochili mi na shiqta.. ako isakte na kyra mi skochete.. ai lyskaj mi na snimkata i twa e

Luciferian
06-17-2006, 03:14
xaxaxaxaxa ei baush ne mi gowori taka shano zad gyrba we palqk .. skochili mi na shiqta.. ako isakte na kyra mi skochete.. ai lyskaj mi na snimkata i twa e
Дай поне някаква снимка, да видим дали си заслужаваш, или да продължавам да си ходя по жени. :-D

Bb/|Ka
06-17-2006, 08:47
xaxaxaxaxa ei baush ne mi gowori taka shano zad gyrba we palqk .. skochili mi na shiqta.. ako isakte na kyra mi skochete.. ai lyskaj mi na snimkata i twa e
Така е така е зад гърба ти говоря,тей като те гледам си доста измъчен човек,не та знам на колко си ама според мненията и ръкописа ми се струва че и 10 год ти са много.
Отиди на частен учител да те научи малко на български.И повече не ме занимавай не искам да падам до твойто ниво.

machoka
06-17-2006, 08:55
Ако за в бъдеще основателят на този форум иска той(форумът) да се смята за сериозен да сложи повече админи,модератори ако в момента няма достатъчно и да се слагат банове,триене на мнения/теми и т.н.
Също така няма да е лошо да напрай няква шашма и да не може да се пише като "гост" а само то регнати потребители.

Споко, това се прави и сега. Не виждате и 1/10 от шлаката, която мод екипа трие всекидневно.

..и така и ще продължава.

Лек ден, темата приключи.