PDA

View Full Version : имам един въпрос, задавам го тук защото незнам каде другаде.



жорро
06-17-2006, 00:00
Една вечер с моите колеги ,си зададохме един много интересен въпрос.
Ние стигнахме до някакво заключение ,но все пак ми е интересно и вашето мнение ,по въпроса ,не се бъзикам .
Въпроса ми е:На едно месечна връзка ,ако не е заради секса ,за какво е? Като имаме предвид ,че говорим за зрели хора навършили 18 .

NightDancer
06-17-2006, 00:25
Кой е казъл, че една връзка като е на месец всичко трябва да опира само до секс? Не че без него може, но все пак има и по-важни неща от него. Примерно значи може просто с този човек да си допадате страшно много.. да имате прекалено много общи черти или обратното ;) Да искате повече да се опознаете един друг, а не както се казва от главата за краката и в леглото :mrgreen:
И това са само примери за другите неща може и сами да ви хрумне ;)

06-17-2006, 00:27
Кой е казъл, че една връзка като е на месец всичко трябва да опира само до секс? Не че без него може, но все пак има и по-важни неща от него. Примерно значи може просто с този човек да си допадате страшно много.. да имате прекалено много общи черти или обратното ;) Да искате повече да се опознаете един друг, а не както се казва от главата за краката и в леглото :mrgreen:
И това са само примери за другите неща може и сами да ви хрумне ;)
само за 1 месец?

NightDancer
06-17-2006, 01:21
Кой е казъл, че една връзка като е на месец всичко трябва да опира само до секс? Не че без него може, но все пак има и по-важни неща от него. Примерно значи може просто с този човек да си допадате страшно много.. да имате прекалено много общи черти или обратното ;) Да искате повече да се опознаете един друг, а не както се казва от главата за краката и в леглото :mrgreen:
И това са само примери за другите неща може и сами да ви хрумне ;)
само за 1 месец?
Какво се чудиш?? Никой не е казъл, че връзката е само за месец ;) Така че след това всичко си продължава...

06-17-2006, 01:23
Една вечер с моите колеги ,си зададохме един много интересен въпрос.
Ние стигнахме до някакво заключение ,но все пак ми е интересно и вашето мнение ,по въпроса ,не се бъзикам .
Въпроса ми е:На едно месечна връзка ,ако не е заради секса ,за какво е? Като имаме предвид ,че говорим за зрели хора навършили 18 .
mi az go razbiram che se nablqga na tova che vruzkata trae tochno jedin mesec

NightDancer
06-17-2006, 01:38
Една вечер с моите колеги ,си зададохме един много интересен въпрос.
Ние стигнахме до някакво заключение ,но все пак ми е интересно и вашето мнение ,по въпроса ,не се бъзикам .
Въпроса ми е:На едно месечна връзка ,ако не е заради секса ,за какво е? Като имаме предвид ,че говорим за зрели хора навършили 18 .
mi az go razbiram che se nablqga na tova che vruzkata trae tochno jedin mesec
Е да ама с опция за продължаване е май :smt017 Иначе връзка се месец си е чисто проба яко секс :) :smt006

жорро
06-17-2006, 01:39
Извинявам се много,нямам предвид ,че връзката трае един месец ,а че е минал един месец от нея и продължава още.

Atula
06-17-2006, 08:19
Neshto ne shvashtam kakvo ni pitash? Vuprosut ti ili e dosta neqsen ili e glupav.

BAD_GIRL_
06-17-2006, 08:54
Neshto ne shvashtam kakvo ni pitash? Vuprosut ti ili e dosta neqsen ili e glupav.
_________________
as puk mislq 4e e ne qsen vuprosa za tova pishi po qsno mili4ka :) :P :) :P

mravkata_z
06-17-2006, 09:08
ami ako si samo ot mesec s nqkogo parvo tova dale4 ne moje da se nare4e vrazka.... i ako prez tozi mesec ne ste pravili seks i tn vreme bla bla- zna4i se opznavate i celta ne e samo za seksa.A ako ot na4aloto na tazi improvizirana "vrazka" o6te si pravite seks, zna4i e prosto za seksa. I v 2ta varianta nqma ni6to lo6o- razni hora, razni ideali. :-)

`Death`Whore`
06-17-2006, 09:13
Зрелите хора търсят разговори, приятелство, опознаване, но и секс. Според мен зрелите хора поне до месец ще се желаят толкова много, че ще правят секс, дори да са решили да изчакат.

Neko_Dream
06-17-2006, 09:17
Еми какъвто е смисъла на всичко баси...
Много се дразня на хора, който казват че имат "връзка" с момиче, вече еди колко си време... еми колко пъти сте се виждали? Като сте се виждали, какво сте правили? Дали е точно само секс и натискане или просто така, защото ви е приятно заедно. Това е същото, като колко изкарваш с приятеля си? Ми около седмица две... Е, сега една забивка в дискотеката и после някакво лафче в чата, не е връзка според мен. Няма значение на колко си години. Пак се правят детински работи, като да задавате такива въпроси. Явно, щом е за 1 месец връзката, е само за секса. За какво друго ще е? Голямата любов, ама след няколко седмици ще ми омръзне, айде оп.. друга голяма любов. Хубаво, в този свят наистина има мн любов, ма па чак толкова. Погледнете реално на нещата... целата е просто сексуално задоволяване на някакви си там инстинктивни нужди. Според мен човек е зрял, тогава когато бъде само с една /нали за женският пол един/. Това ни различава от животните, иначе какво? Просто хващаме някаква от стадото и я почваме. Пине ни, намираме друга и така до кога?
И все пак си е съвсем нормално това, вързка за един месец да е само за секса...

krem4et0
06-17-2006, 10:15
Защо пък точно зрелите хора да правят секс не разбирам.Зрелият човек даже не бърза,той изпитва привличане,но не е особено зрялона 2-рата среща да сте в леглото.Зряла е връзката,при която сексът не идва първият месец,а доста по-късно.Все пак,ако имате намерение да сте повече време заедно е по-добре да се опознаете,да знаете какво ще се хареса на партньора и да сте сигурне,че сексът ще е добър.Ако се изч***те на втората среща ме съмнява връзката да е дългогодишна,просто защото няма да сте си и толкова интересни.

`Death`Whore`
06-17-2006, 10:19
Защо пък точно зрелите хора да правят секс не разбирам.Зрелият човек даже не бърза,той изпитва привличане,но не е особено зрялона 2-рата среща да сте в леглото.Зряла е връзката,при която сексът не идва първият месец,а доста по-късно.Все пак,ако имате намерение да сте повече време заедно е по-добре да се опознаете,да знаете какво ще се хареса на партньора и да сте сигурне,че сексът ще е добър.Ако се изч***те на втората среща ме съмнява връзката да е дългогодишна,просто защото няма да сте си и толкова интересни.
Не си права. Зрелите хорa могат да искат сериозна връзка и да правят секс 1 седмица след първата си среща /визирам себе си/. Зрелите хора са наясно с желанието си за секс и признават, че сексът им харесва. Зрелият човек не отделя секса от любовта.

sexy_tigar4e_MM
06-17-2006, 10:42
Кой е казъл, че една връзка като е на месец всичко трябва да опира само до секс? Не че без него може, но все пак има и по-важни неща от него. Примерно значи може просто с този човек да си допадате страшно много.. да имате прекалено много общи черти или обратното ;) Да искате повече да се опознаете един друг, а не както се казва от главата за краката и в леглото :mrgreen:
И това са само примери за другите неща може и сами да ви хрумне ;)
=D> \:D/ =D> =D> =D>

sexy_tigar4e_MM
06-17-2006, 10:42
Защо пък точно зрелите хора да правят секс не разбирам.Зрелият човек даже не бърза,той изпитва привличане,но не е особено зрялона 2-рата среща да сте в леглото.Зряла е връзката,при която сексът не идва първият месец,а доста по-късно.Все пак,ако имате намерение да сте повече време заедно е по-добре да се опознаете,да знаете какво ще се хареса на партньора и да сте сигурне,че сексът ще е добър.Ако се изч***те на втората среща ме съмнява връзката да е дългогодишна,просто защото няма да сте си и толкова интересни.
Не си права. Зрелите хорa могат да искат сериозна връзка и да правят секс 1 седмица след първата си среща /визирам себе си/. Зрелите хора са наясно с желанието си за секс и признават, че сексът им харесва. Зрелият човек не отделя секса от любовта.

=D> =D>

`Death`Whore`
06-17-2006, 10:44
Кой е казъл, че една връзка като е на месец всичко трябва да опира само до секс? Не че без него може, но все пак има и по-важни неща от него. Примерно значи може просто с този човек да си допадате страшно много.. да имате прекалено много общи черти или обратното ;) Да искате повече да се опознаете един друг, а не както се казва от главата за краката и в леглото :mrgreen:
И това са само примери за другите неща може и сами да ви хрумне ;)
Това прилича на приятелство, не на връзка. Връзката е приятелство+физически контакт+романтични чувства. Ако няма привличане, а само искате да се опознаете, връзка не може да има.

Atula
06-17-2006, 18:14
Защо пък точно зрелите хора да правят секс не разбирам.Зрелият човек даже не бърза,той изпитва привличане,но не е особено зрялона 2-рата среща да сте в леглото.Зряла е връзката,при която сексът не идва първият месец,а доста по-късно.Все пак,ако имате намерение да сте повече време заедно е по-добре да се опознаете,да знаете какво ще се хареса на партньора и да сте сигурне,че сексът ще е добър.Ако се изч***те на втората среща ме съмнява връзката да е дългогодишна,просто защото няма да сте си и толкова интересни.
Не си права. Зрелите хорa могат да искат сериозна връзка и да правят секс 1 седмица след първата си среща /визирам себе си/. Зрелите хора са наясно с желанието си за секс и признават, че сексът им харесва. Зрелият човек не отделя секса от любовта.

A bash, bash. Tochno puk zreliqt znae nai-dobre kude tochno se otdelqt dvete neshta. Razbira se, che ednoto ne vurvi mnogo bez drugoto, no tova go znaqt i mladite "talanti".

жорро
06-17-2006, 20:36
Общо взето,първо жорро е мъжко име и аз съм момче.
И второ аз не визирам точно определена връзка в случая , а имам предвид по принцип каде е идеята ? Защо нещата са такива . Нашето заключение беше ,че в началото на връзката нещата са съвсем импулсивни . Една разходка в парка ,едно докосване една целувка .Всичко е на съвсем друго ниво до момента в които опознаеш човека до себеси. След това нещата от тая гледна точка стават малко скучни. :cry:

Atula
06-18-2006, 08:29
Общо взето,първо жорро е мъжко име и аз съм момче.
И второ аз не визирам точно определена връзка в случая , а имам предвид по принцип каде е идеята ? Защо нещата са такива . Нашето заключение беше ,че в началото на връзката нещата са съвсем импулсивни . Една разходка в парка ,едно докосване една целувка .Всичко е на съвсем друго ниво до момента в които опознаеш човека до себеси. След това нещата от тая гледна точка стават малко скучни. :cry:

E, ne e tochno taka. Vajno e da zapazish romantikata. Razbira se ne vsichki go umeqt. Az naprimer moga da se chuvstvam s nqkogo sushto tolkova romantichno nastroena i na 5-q mesec, stiga da mi e dobre s nego. Puk i kato opoznaesh choveka veche udovolstvieto idva i ot drugi neshta,ot vzaimnostta, ne samo kato v nachaloto s romantichni razhodki.

NightDancer
06-18-2006, 09:40
Кой е казъл, че една връзка като е на месец всичко трябва да опира само до секс? Не че без него може, но все пак има и по-важни неща от него. Примерно значи може просто с този човек да си допадате страшно много.. да имате прекалено много общи черти или обратното ;) Да искате повече да се опознаете един друг, а не както се казва от главата за краката и в леглото :mrgreen:
И това са само примери за другите неща може и сами да ви хрумне ;)
Това прилича на приятелство, не на връзка. Връзката е приятелство+физически контакт+романтични чувства. Ако няма привличане, а само искате да се опознаете, връзка не може да има.
Ами на теб може и да ти прилича и на приятелство, обаче аз не съм казъл ,че е трябва да има секс! И самисли се секса ли е най-важното в една връзка??Вярно е че първия месец ако не сте правили секс.. малко са съмнителни нещата и никога може да не опрете до него, но все пак... в началото все пак трябва да разбереш с кой ще си легнеш нали?? :-k А това не става с:" Ела да те пробвам!"

`Death`Whore`
06-18-2006, 09:42
А колко отлагате първата целувка?

Tekitha
06-18-2006, 10:01
Общо взето,първо жорро е мъжко име и аз съм момче.
И второ аз не визирам точно определена връзка в случая , а имам предвид по принцип каде е идеята ? Защо нещата са такива . Нашето заключение беше ,че в началото на връзката нещата са съвсем импулсивни . Една разходка в парка ,едно докосване една целувка .Всичко е на съвсем друго ниво до момента в които опознаеш човека до себеси. След това нещата от тая гледна точка стават малко скучни. :cry:

зависи от хората дали ще стане скучно..... ако те просто не са един за друг нямат нищо общо в интереси така нататък е нормално да си станат скучни... ако не са достатъчно креативни за да поддържат разнообразието в една връзка пак няма да се получи.... и както казах най вече си е до човека интересно на мен как не ми е доскочал моя приятел вече 2 години и половина почти.....