PDA

View Full Version : Help Me!!!!!



ivcho®
06-17-2006, 00:43
moje li da mi pomognete za6toto sym v mnogo tejyk problem.Haresvah si edno momi4e koeto neznaeh dali moje da trygna s nego ama se prestra6ih i go pitah i to kaza 4e nqma smisyl da trygame pak za6toto predi vreme hodeh s nego, ama edin mnogo dobyr priqtel trygna s neq i mu kazah 4e se radvam mnogo za nego, no izlezna problem 4e ne bqh vijdal biv6ata mi priqtelka ot mnogo vreme i sega kato q vidqh i mnogo mi haresa i nz kakvo da pravq.
Da trygna li s biv6ata mi otnovo ili da 4akam da trygna s onova momi4e makar 4e nz dali 6te moga nqkoga da trygna s neq,makar 4e skoro ima lager i moje ne6to da se polu4i mejdu nas.
PLS pomognete mi za6toto sym mnogo razdvoen i nz kakvo da pravq
P.S.pozdrav za vsi4ki vas s Asle Bjorn Pr Leya Ft Anne K - Lucky You__Original Mix

NightDancer
06-17-2006, 00:54
moje li da mi pomognete za6toto sym v mnogo tejyk problem.Haresvah si edno momi4e koeto neznaeh dali moje da trygna s nego ama se prestra6ih i go pitah i to kaza 4e nqma smisyl da trygame pak za6toto predi vreme hodeh s nego, ama edin mnogo dobyr priqtel trygna s neq i mu kazah 4e se radvam mnogo za nego, no izlezna problem 4e ne bqh vijdal biv6ata mi priqtelka ot mnogo vreme i sega kato q vidqh i mnogo mi haresa i nz kakvo da pravq.
Da trygna li s biv6ata mi otnovo ili da 4akam da trygna s onova momi4e makar 4e nz dali 6te moga nqkoga da trygna s neq,makar 4e skoro ima lager i moje ne6to da se polu4i mejdu nas.
PLS pomognete mi za6toto sym mnogo razdvoen i nz kakvo da pravq
P.S.pozdrav za vsi4ki vas s Asle Bjorn Pr Leya Ft Anne K - Lucky You__Original Mix

1-во мерси за поздрава и аз се радвам на тази песен!А да и ти на колко години си ако не е тайна?? Че ми мясаш на под 16 ?? Т.е. малко не знаеш какво искаш??
Сега малко акъл от батко ти и житейски опит.Та сега всичко зависи от чувствата, които изпитваш(или си мислиш че изпитваш).. Така значи аз с моята приятелка сме вече година заедно.... като преди това пак бяхме скъсали... Познато нали??Имах шанс да избера едно др. момиче.. но предпочетох нея и знаеш ли защо??Ами защото я обичам!!!
Така че ако имаш поне малък намек на чувства към бившата хващай се пак с нея, а др. я пусни да пътува с вятъра :)

momi4eto_M_!_S_T
06-17-2006, 00:54
pi4 ako q haresva6 :)
deistvai posle ina4e 6te sajalqva6 :) 4e si ispunal 6ansa maina

жорро
06-17-2006, 01:36
NightDancer е прав до някаде,но има един проблем и той е :защо скъсахте с бившата си? Какво имаш към другото момиче?
Например и аз съм тръгвал с бившата си няколко пъти и всеки път беше по-зле и по-зле добре ,че накрая всичко свърши. Но и много трябва да внимаваш ,дане стане от два стола ,че на земята.

{sweet4e}
06-17-2006, 06:18
Прави това ,което ти казва сърцето.Прецени си моментите преживяни с едната и с другата.Така ще ти е по-лесно да прецениш коя да избереш

ivcho®
06-17-2006, 14:19
NightDancer е прав до някаде,но има един проблем и той е :защо скъсахте с бившата си? Какво имаш към другото момиче?
Например и аз съм тръгвал с бившата си няколко пъти и всеки път беше по-зле и по-зле добре ,че накрая всичко свърши. Но и много трябва да внимаваш ,дане стане от два стола ,че на земята.
Ми скъсах с бившата точно,защото нещо не вървеше.Всеки един ден беше еднакъв нямаше разнообразие,а това 3 месеца да правиш едно и също нещо е изморително.Незнам ама като застанат тези 2 момичета пред една до друга и просто откачам. Искам едното повече от другото пробвах, но не стана, а знам че хвана ли се с бившата ще изкарам адски много време,защото хиляди пъти ми казва че ме обича и го показва ама от друга страна не искам да я наранявам повече,защото обичам другата,но общо взето мерси за съвета ще избера бившата защото чувствата ми могат да дойдат с времето а през това време ако не съм с нея може да я загубя и губя всичко. аРе чао

Sarabi
06-17-2006, 16:22
А щом едната не те иска а към старата нямаш достатъчно силни чувства,защо искаш да се хващаш с някоя???Извинявай,ама ще ти стане ли нещо,ако изчакаш,да срещнеш момиче,което харесваш и което те харесва?
Не знам все още да е незаконно да нямаш гадже.Ако имаше закон от рода на 'всеки без гадже да бъде линчуван',добре прави сърцераздирателни избори,ама...
не ви разбирам вас,хора,които само за да се покажат по-печени,че имат гаджета,ходите с момичета,които са ви почти безразлични.

Ако се върнеш при старата,докато си циклите безцелно,може да пропуснеш шанса да намериш момичето с което да си щастлив поне близката една година!(примерно)
Не знам,ти си решаваш,но аз не бих се хванала с някой само за да имам гадже... [-(