PDA

View Full Version : na4inae6t sym



aazz
06-17-2006, 07:33
Zdraveite. Az sym na 14, no nqmam golqm opit s momi4eta (daje nikakyv) i mi e interesno kak to4no proti4a edin flirt. Kak da se dyrja? Kakvo da prikazvam?
Primerno ako si haresam nqkoe momi4e v diskotekata, kak da q svalq?
A kak da razbera koga e do6yl momenta za celuvka?

Znam, 4e vyprosite vi izglejdat glupavi, no mislq, 4e vseki e minal prez tova. I pls ne davaite otgovori ot roda na "bydi sebe si", "otpusni se" i t.n. - tova go znam, no ne mi pomaga. Prosto ne moga da se otpusna, takyv sym mi ... moje bi s vremeto tova 6te se promeni, nz ...

06-17-2006, 11:53
братле какво да ти кажа по твоя въпрос като аз съм дори по зле от тебе на тази тема а съм на 18 г. Когато тръгна да заговарям момиче целия се потя,незнам почти ништо какжо да и кажа и незнам на каква тема да подкарам разговора.Много от мойте "приятели" ми се присмиват заради това но и аз съм си такъв.

Моля те пиши ми ако при тебе има някакво развитие този проблем!

06-17-2006, 14:36
xaxa, mom4eta 6te me ubiete! Nqma formula! nito puk ako si nau4ite frazi4kite naizust 6te postognete ne6to! Ako si haresate nqkoq macka, otivate pri neq i se zapoznavate - 90 % 6te vi otrejat, no puk ako imate kusmet, nqkoq ot 10 procenta moje da se vurje xaxa

j0r0_fear
06-17-2006, 21:08
sichko si idva ot vutre.
nali znaesh chovek ot greshkite se uchi

Krem4eto
06-21-2006, 10:57
Zdraveite. Az sym na 14, no nqmam golqm opit s momi4eta (daje nikakyv) i mi e interesno kak to4no proti4a edin flirt. Kak da se dyrja? Kakvo da prikazvam?
Primerno ako si haresam nqkoe momi4e v diskotekata, kak da q svalq?
A kak da razbera koga e do6yl momenta za celuvka?

Znam, 4e vyprosite vi izglejdat glupavi, no mislq, 4e vseki e minal prez tova. I pls ne davaite otgovori ot roda na "bydi sebe si", "otpusni se" i t.n. - tova go znam, no ne mi pomaga. Prosto ne moga da se otpusna, takyv sym mi ... moje bi s vremeto tova 6te se promeni, nz ...

Един флирт?!Амм просто си говорите закачливо,гледате се в очите постоянно и си правите намеци...А за момента за целувка е МНОГО относително!То се усеща!Когато усетиш че трябва,значи трябва!!! В дискотеката просто отиваш до нея и казваш че много хубаво танцува,каниш я на танц и от там нататък си разменяте телефоните и т.н.

ziky
06-21-2006, 10:59
Zdraveite. Az sym na 14, no nqmam golqm opit s momi4eta (daje nikakyv) i mi e interesno kak to4no proti4a edin flirt. Kak da se dyrja? Kakvo da prikazvam?
Primerno ako si haresam nqkoe momi4e v diskotekata, kak da q svalq?
A kak da razbera koga e do6yl momenta za celuvka?

Znam, 4e vyprosite vi izglejdat glupavi, no mislq, 4e vseki e minal prez tova. I pls ne davaite otgovori ot roda na "bydi sebe si", "otpusni se" i t.n. - tova go znam, no ne mi pomaga. Prosto ne moga da se otpusna, takyv sym mi ... moje bi s vremeto tova 6te se promeni, nz ...

Ми ето ти сам казваш че си знаеш....кво да ти кажа повече....шанс... :D

MiRaCuLiXbb
06-21-2006, 12:07
xaxa, mom4eta 6te me ubiete! Nqma formula! nito puk ako si nau4ite frazi4kite naizust 6te postognete ne6to! Ako si haresate nqkoq macka, otivate pri neq i se zapoznavate - 90 % 6te vi otrejat, no puk ako imate kusmet, nqkoq ot 10 procenta moje da se vurje xaxa
Хаха, много обнадеждаващо. В дискотека е тъпо да сваляш момичета, въпреки, че доста момчета там си търсят приятелки... но е некво селско според мен.

06-21-2006, 12:18
xaxa, mom4eta 6te me ubiete! Nqma formula! nito puk ako si nau4ite frazi4kite naizust 6te postognete ne6to! Ako si haresate nqkoq macka, otivate pri neq i se zapoznavate - 90 % 6te vi otrejat, no puk ako imate kusmet, nqkoq ot 10 procenta moje da se vurje xaxa

XaXaXa ai kaji e brat xxxxx

o'pustis
06-21-2006, 12:26
Zdraveite. Az sym na 14, no nqmam golqm opit s momi4eta (daje nikakyv) i mi e interesno kak to4no proti4a edin flirt. Kak da se dyrja? Kakvo da prikazvam?
Primerno ako si haresam nqkoe momi4e v diskotekata, kak da q svalq?
A kak da razbera koga e do6yl momenta za celuvka?

Znam, 4e vyprosite vi izglejdat glupavi, no mislq, 4e vseki e minal prez tova. I pls ne davaite otgovori ot roda na "bydi sebe si", "otpusni se" i t.n. - tova go znam, no ne mi pomaga. Prosto ne moga da se otpusna, takyv sym mi ... moje bi s vremeto tova 6te se promeni, nz ... братле то си идва от самосебе си ;)и важното е да не се претесниш :)!

06-21-2006, 15:17
Zna4i to tva da bydesh estestven si e qsno.emi ako ne se poznavate zapo4ni 1-vo da q gledash postoqnno,i se postarai tq da go zabeleji tova(ama ne nqkav da si se vtren4il kato hipnotoziran) i vij kak 6te reagira-ako ti otvarne po nqkakav na4in i zapo4ne i tq da te gleda,zna4i ima shans da te e haresala.moje6 priemrno da i se usmihne6 ili ne6to takova(v kraina smetka ni6to ne gubish-ako te haresa-ok,ako ne-ima mnogo drugi,taka 4e ne se pritesnqvai mnogo) i posle se zapoznaite i si razmenete telefonite i taka.no ne se pritesnqvai kato govorish s neq,po e dobre da si po-uveren:))az li4no ne haresvam ako nqkoe mom4e mi se pravi na tejkar,taka 4e go izbqgvai...ae to vsi4ko 6te si doide s vremeto sq ne znam kakvo da pisha pove4e,no spokoino-6te natrupash opit i nqma da se pritesnqvash,a i e savsem normalno na 14 da nqmash opit:)))haide smelo

kAdrOkoSkA
06-21-2006, 21:11
Znachi trqbva da znaesh che kogato ne ti puka mn mn vsichko stava po-dobre i po-lesno... V discotekata nishto seriozno ne mojesh da si namerish zashtoto vsichki piqt i povecheto ot posetilelite ne sa na sebe si - fakt! No mejesh da s euprajnqvash pone :wink: Ako ne znaesh kak da zagovorish nqkoe konkretno momiche davai s pogledite! Za men tova e daje po-dobriq variant - edin pogled moje da ti kaje mn poveche ot polovin chasov razgovor! Prosto otivash pri momicheto i diskretno se opitvash da vlezesh v neiniq ritum i ednovremenno s tova q gledash v ochite obache ne vzemesh da i vkarash nqkoi umilitelen pogled kazvasht "izlez s men molq te! otchaqn sam" ... [-X i ne stoi postoqnno zalepen za neq - taka shte mojesh eventualno ako si vazbudil nqkakav interes v neq, da go poddarjash :wink: Ako ne ti puka mn mn shte mojesh i da se otpusnesh poveche! Uspeh i znai che vsichko se uchi s praktika, zatova smelo napred ! \:D/

bob_marley
06-21-2006, 22:27
Човече не мислиш ли че е тъпо да питаш непознати хора в някъв форум?На всички вас ви се чудя-не че аз не съм го правила.Просто си слушай сърцето кво щи каже

dedo_mraz
06-21-2006, 22:58
Abe 4ovek na disko kat 6e svalq6 nqkoq nepoznata se prai po slednia na4in : ako 6e hodite samo ko4ove na diskoto da zabivate ,sabirate se u nqkogo ili v nqkoia gradinka julite kato smokove ,takia ne taka 4e ne mojete da govorite i,ami 6e piinete vi stane veselo takoa da vi otpusne i kat hodite da zabivate takiva nepoznati vob6te nqq ti e neudobno i vob6te nqq ti puka dori da te odrejat ! :}

rali4ka91
06-21-2006, 22:58
Ами не може от първия път да стане всичко идеално!Просто не може!А като си харесаш някоя мацка отиваш и я заговаряш,ама по-смело разбира се...няма от какво да се притесняваш!А по натам ще се специализираш!УСПЕХ!