PDA

View Full Version : 4algata-izmestva li BG narodnata muzika



HeCu®
06-17-2006, 07:49
Аз лично винаги съм била ТВЪРДО ПРОТИВ чалгата.Най-малкото заради певиците, които налгат модела на поведение и на изглеждане в България!
Вие какво мислите?

IdontGiveaFuck
06-17-2006, 07:53
Мисля,че отново ще започене поредния безмислен спор - "чалгата и чалгарите тъпи ли са или да" ?
Иначе те подкрепям напълно.

laynovoz
06-17-2006, 08:28
ами незнам, аз бих поставил само един въпрос към чалгарите.
чалгата е циганска музика, смятате ли че сте цигани че я слушате?

Sisley_R
06-17-2006, 08:55
Ами тези,който слушат кючеци са цигани!Ивана е единствената,която гледам е призната за най-добрата! Има доста почитатели на чалгата,даже полвината от тези,който познавам и непознавам са слушали яко чалга или сега слушат черно,но слушат и чалга.А да не говорим за тези,който нещат и да чуват за чалга,а само при първата чалга песничка стават и тънцуват яко...Всеки си има мнение и предпочитания.Аз лично съм само за ИВАНА( И не ме интересува кой какво ще каже или ще си помисли.Това е моя избор и независимо от това дали поне един човек го одобрява аз няма да се откажа)!!!
:smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 за всичко останали певачици,но най-вече за ПреславчитУ и лиглата РайничитУ

MidnightScream
06-17-2006, 09:23
eeeeeeeeeeemi az mislqq... che da shtoto az poprincip ne ponasqm narodna muzika.. :/

Barby_89
06-17-2006, 10:11
Kvo mi se praite na interesni. Vsi4ki slushate chalga, a kato stane duma za taq muzika i se zapochva:"taq ciganiq, taq prostotiq, Tiq gluposti ne gi slushame" i kakvo se sluchva ? -Otivate na diskoteka puskat vi edin kiuchek i zapochvate, a kato izlezete pred drugite prikazvate gluposti, za da se napraite na interesni. Vsichki sta chalgari, no mnogo malko si go priznavat

`Death`Whore`
06-17-2006, 10:12
Някои наистина не слушат. И пияна пак не слушам.

Santino
06-17-2006, 10:13
Ами тези,който слушат кючеци са цигани!Ивана е единствената,която гледам е призната за най-добрата! Има доста почитатели на чалгата,даже полвината от тези,който познавам и непознавам са слушали яко чалга или сега слушат черно,но слушат и чалга.

Sisley_R, нищо по темата не ни пишеш. Съветвам те да говориш за твойте приятели, приятелки и т.н., а не за тези които не познаваш.
От чалгата се затъпява (мое наблюдение). Тя никога не може да измести народната музика! Нито по качество, нито по смисъл може да се сравнява с народната музика. Тя (народната музика) идва от сърцето и е предназначена за сърцето, а чалгата идва от устата на перхидролките, силиконките и другите там клоуни.

:smt066 :smt065 :smt067 :smt071 :smt070 :smt068 :smt072 :smt075


Kvo mi se praite na interesni. Vsi4ki slushate chalga, a kato stane duma za taq muzika i se zapochva:"taq ciganiq, taq prostotiq, Tiq gluposti ne gi slushame" i kakvo se sluchva ? -Otivate na diskoteka puskat vi edin kiuchek i zapochvate, a kato izlezete pred drugite prikazvate gluposti, za da se napraite na interesni. Vsichki sta chalgari, no mnogo malko si go priznavat

Върни се в дупката, от която си излязла. :-& :smt018 :smt019

Мързи ме да се Logg
06-17-2006, 10:16
Kvo mi se praite na interesni. Vsi4ki slushate chalga, a kato stane duma za taq muzika i se zapochva:"taq ciganiq, taq prostotiq, Tiq gluposti ne gi slushame" i kakvo se sluchva ? -Otivate na diskoteka puskat vi edin kiuchek i zapochvate, a kato izlezete pred drugite prikazvate gluposti, za da se napraite na interesni. Vsichki sta chalgari, no mnogo malko si go priznavat

Я ми кажи,"Барби",познаваш ли ме?
Не,разбира се.Тогава защо говориш за личните ми предпочитания без да ме познаваш,без да знаеш моят вкус ?
Стига си се правила на многознайка.
По някаква случайност съществуват дискотеки в които не се слуша чалга.


Santino ,не почвай да говориш на изуст -'От чалгата се затъпява'.
Личните предпочитания на човек не го правят тъп.

Santino
06-17-2006, 10:18
Не случайно написах "(мое наблюдение)".
За повечето МОИ познати това правило важи. Не мога да говоря за всички българи, не го и правя. Извинявам се, ако съм обидил някого.

FuckThePolice
06-17-2006, 10:20
Аз слушам метъл! Но мога да ви кажа че народната музика никога няма да бъде изместена от чалгата....защото може да сме малко нормалните хора в България...но все още ни има...и можем да преценим кое е по стойностно!Има много добри народни песнички....и въпреки че слушкам метъл не ми пречи да си пийвам на народно :)

machoka
06-17-2006, 10:29
n0 m0r3 подобни теми.

Друго не можете ли да измислите?

/Lock