PDA

View Full Version : da revnuva...no kak



LaLaLaLaLa
06-17-2006, 07:57
kak da nakaram priqtel da revnuva(priqtel kam koito skoro razbrah 4e imam 4uvstva)btw mislq 4e i toi me haresva no ne sam sig.kajete mi kak da go nakaram da revnuva mnogooooooooo #-o O:) 8-[

SeXyTo_f
06-17-2006, 08:02
че защо да ревнува? тва е гадно.... :|

LaLaLaLaLa
06-17-2006, 08:09
za6toto taka bih mogla da go predizvikam da mi kaje ako izpita ne6to kam men

AiKaTa
06-17-2006, 08:29
еми малко е курвенско,но се натискаи на всички момчета от компанията само не и на него...ако видиш че се сдухва нещо,тоест като се убедиш че те харесва обръщаи внимание само на него:)

Sarabi
06-17-2006, 08:34
Не,по-скоро би го отказала,ако има някакви чувства.Все пак ти нито си му показала,че го харесваш,нито нищо.И той ще си помисли,че не те интересува и ще се откаже.Това не е най-даобрия подход.Всъщност изобщо не е добра идея.
По-скоро се опитай да бъдеш по-често с него,говорете си повече,покажи му по някакъв начин,че го харесваш,кажи му нещо от рода на "много ми е приятно с теб" и тогава и той ще покаже чувствата си към теб.Но не го карай да ревнува,защото ще се получи точно обратния резултат. :smt018

LP_girl_14
06-17-2006, 10:59
Едва ли ревността е най-добрия начин за да накараш някого да ти признае чувствата си.тва е ужасно нещо и много хора не искат въобще да присъства в отношенията им,така че гледай д ане го пораждаш на сила.А за да разбереш дали и той има нещо към теб почни да флиртуваш с него,да го провокираш,да му показваш с поведението си че не ти е безразличен или просто поговори с него!Но недей да го караш да ревнува,защото може да се получи обратния ефект и вместо да се сближите,да се отдалечите един от друг :!:

seksi_kote_f
06-17-2006, 12:53
Da revnuva ........ pfpfp tova e mn gadno no 6tom taka si re6ila dano da e za dobro za6toto po princip revnosta razvalq vsi4ko.Zna4i druj se mn dobre sus vsi4ko mom4eta pregru6tai gi pred nego zaka4ai se s tqh pred nego ako po4ne da se iznervq malko po malko zna4i ima 4ustva kum teb ama gledai da ne prekali6 mn s revnista da ne gi izturve6 ili da go zagubi6

Uspeh :roll:

`Death`Whore`
06-17-2006, 12:55
za6toto taka bih mogla da go predizvikam da mi kaje ako izpita ne6to kam men
ОблечИ се с къса пола и деколте, разходИ се с него и му кажи, че всички мъже те гледат. Най-много да каже: "Как няма да те гледат, облякла си се като магистралка!"

HandOfBlood
06-17-2006, 13:40
ама че тъпа стратегия... много по-добре ще е да му кажеш чувствата си, пък той да прави каквото знае

IsTiNsKa_LuBoV
06-17-2006, 13:48
:D:D:D
Tova e naistina dobur podhod za6toto lubovta e revnost i revnosta e lubov
:D

LP_girl_14
06-17-2006, 13:54
:D:D:D
Tova e naistina dobur podhod za6toto lubovta e revnost i revnosta e lubov
:D

Не съм съгласна!Ревността е една от причините поради които много двойки са се разделяли и че ревнуваш някого не винаги значи че го обичаш.По скоро изразяваш някакво чувство за притежание..Пък и тва чувство е ужасно...Кара те да се чувстваш несигурен,поражда съмнения,измъчва те...а едва ли който и да е било би искал неговта половинка или човека,който обича да страда.Един разговор винаги е много по-добър вариант било то за признаване на чувства или разрешаване на проблем :wink:

dEnIsTy
06-17-2006, 17:19
:D:D:D
Tova e naistina dobur podhod za6toto lubovta e revnost i revnosta e lubov
:D
и ти и авторката на тази тема се скрийте някъде! ](*,) :twisted:

LaLaLaLaLa
06-17-2006, 17:37
:D:D:D
Tova e naistina dobur podhod za6toto lubovta e revnost i revnosta e lubov
:D
и ти и авторката на тази тема се скрийте някъде! ](*,) :twisted:
KAV TI E PROBLEMA NE MOGA DA RAZBERA?kat ne ti haresva temata ne si iztiposvai mnenieto.6tom sam q napisala zna4i se nujdaq ot savet a ne ot njkvi nadufki det sa nad teq ne6ta,a ubedena sam gi pravi6 kogato si v bezishodica

Jessika_MG
06-17-2006, 17:44
че защо да ревнува? тва е гадно.... :|
I Agree!

mocinka
06-17-2006, 19:56
Еми първо се увери 4е те харесва и полсе го накараи да ревнува макар 4е нз зашто трябва да го караш да ревнува :)

dEnIsTy
06-17-2006, 22:34
:D:D:D
Tova e naistina dobur podhod za6toto lubovta e revnost i revnosta e lubov
:D
и ти и авторката на тази тема се скрийте някъде! ](*,) :twisted:
KAV TI E PROBLEMA NE MOGA DA RAZBERA?kat ne ti haresva temata ne si iztiposvai mnenieto.6tom sam q napisala zna4i se nujdaq ot savet a ne ot njkvi nadufki det sa nad teq ne6ta,a ubedena sam gi pravi6 kogato si v bezishodica
по темата си личи,че ти си в безисходица ;-) от какъв съвет се нуждаеш не мога да разбера...защото го харесваш,искаш да ревнува...извинявай,но тъпо разсъждаваш,надявам се да е за момента! :roll: :twisted:
и нали се сещаш,че аз нямам никакъв проблем!Не аз съм тази,която незнае как да впечатли,че иска съвет и търси решението по този "ИНТЕРЕСЕН"начин..сама си решаваш! :? Пожелавам ти успех,наистина ще ти трябва,ако действаш така
\:D/

MaDdNeSs_GirL
06-17-2006, 22:36
Предполагам, че имаш някой добър приятел в мъжки род. Накарай го да ти сътрудничи поне за един следобед. Хвани го за ръка и мини покрай приятеля си. :smt016 Момчетата се чувстват кофти, когато виждат, че момичето, което преди малко е тичало по тях, бързо ги е сменило. :mrgreen:

siska_f
06-17-2006, 22:38
Ne moje li prosto da pogovorite,bez da go karash da revnyva?

Shogi
06-17-2006, 22:49
"Има такава любов, която, стигнала до краен предел, изключва ревността" - Ларошфуко
"В ревността има една част любов и 99 части самолюбие" - Ларошфуко
"Ревността е изкуството да причиняваш на себе си по-голямо зло, отколкото на другите" - Волтер

anitka_555
06-18-2006, 18:15
njma li drug na4in za da go nakara6 da ti priznae?

ziky
06-18-2006, 18:17
kak da nakaram priqtel da revnuva(priqtel kam koito skoro razbrah 4e imam 4uvstva)btw mislq 4e i toi me haresva no ne sam sig.kajete mi kak da go nakaram da revnuva mnogooooooooo #-o O:) 8-[

Немога да разбера каква е файдата =P~

koalka
06-18-2006, 20:14
Защо трябва да го караш да ревнува?

ziky
06-18-2006, 20:18
Защо трябва да го караш да ревнува?

Да де и аз тва питах по нагоре 8-[

LaLaLaLaLa
06-18-2006, 20:20
of nali vi kazah de.iskam da go predizvikam po njkav na4in da si priznae 4uvstvata.znam 4e moje da e tapo ama ne vijdam drug na4in

Max_Payne
06-18-2006, 20:21
Защо трябва да го караш да ревнува?

Да де и аз тва питах по нагоре 8-[

Защото се страхува от отказ, а като види дали ревнува или не ще разбере може би дали момчето изпитва нещо към нея. ( Поне аз така си го обеснявам :wink: )

ziky
06-18-2006, 20:23
Защо трябва да го караш да ревнува?

Да де и аз тва питах по нагоре 8-[

Защото се страхува от отказ, а като види дали ревнува или не ще разбере може би дали момчето изпитва нещо към нея. ( Поне аз така си го обеснявам :wink: )

Може и да си прав ама докато не разбера със сигурност немога да помогна :| на тоя етап съм съгласен с тебе :)

06-18-2006, 20:28
Защо трябва да го караш да ревнува?

Да де и аз тва питах по нагоре 8-[

Защото се страхува от отказ, а като види дали ревнува или не ще разбере може би дали момчето изпитва нещо към нея. ( Поне аз така си го обеснявам :wink: )
O BLAGODARQ TI EDIN 4OVEK KOITO RAZBRA KAKAV VSA6TNOST E PROBLEMA.tam e rabotata 4e az sam po4ti sigurna 4e me haresva no ne na 100%

Max_Payne
06-18-2006, 20:32
Ми според мен дори и с ревнуването няма да е 100% сигурно. Най-добре е да му разкриеш чувствата си, но тогава идва и рискът :( и неизвестността - може би най-страшното в началото на една връзка.

Стискам ти палци, каквото и да решиш \:D/ и да не забравиш да кажеш какво е станало.