PDA

View Full Version : nak npo5JleMu-nak Jl|-05oB!:~(



AiKaTa
06-17-2006, 08:24
писна ми!влюбих се:(
Запознахме се не много отдавна,приятел е на бившето ми гадже.още тогава ми обрьщаше повече внимание,но не мислих че може да стане сериозно...
след като скьсах с гаджето си,с него си останахме в една компания и продьлжихме да се сваляме...
един пьт обаче,когато бяхме на кафе за 1ви пьт се заговорихме сериозно по темата за нас и тои ми изрьси че не искал да ме наранява и иска да си останем приятели...
до тук добре,обаче има друг проблем-влюбих се в него,вече почти 2 месеца не спирам да мисля за него,сигурна сум че има чувства към мен,но как да го накарам да го разбере...
КАК ДА БЪДА С НЕГООО:(
моля ви help :( :smt009 :(

niGGa
06-17-2006, 08:29
Като за начало спри да пишеш малоумни и дебилни заглавия на темата.Никой не е длъжен да се взира 3 часа за да прочете 1 заглавие.Както виждам можеш да пишеш на кирилица.В краен случай можеш и на шльоковица предполагам.
Отиди при него и му разкрии чувствата си.Няма нищо срамно.

AiKaTa
06-17-2006, 08:31
там е работата вече го направих ама не помогна за тфа се обърнах към вас,пък заглавието е сладко:D

niGGa
06-17-2006, 08:33
Не, заглавието е супер тъпо и дебилно.Извинявам се за думите, но е така.
Щом си му казала чувствата си, не го ли попита от любопитство какво мисли да направи по този въпрос?

06-17-2006, 08:35
http://uncyclopedia.org/images/d/df/Wackybye01.jpg

AiKaTa
06-23-2006, 12:24
Не, заглавието е супер тъпо и дебилно.Извинявам се за думите, но е така.
Щом си му казала чувствата си, не го ли попита от любопитство какво мисли да направи по този въпрос?

tam e rabotata,toi neiskal da me naranqva:(

koalka
06-23-2006, 12:31
Ами мисля,че трябва да говориш с него.Той те харесва и ти също го обичаш,така че разговора е задължителен миъля,защото и двамата ще се измъчвате.

ziky
06-23-2006, 16:13
Интересно ми е смисал има причина да ти каже че не иска да е с теб защото може да те нарани......смисал помисли..може да има нещо....и по точно може да е женкар колкото и да ми е гадно да го кажа и понеже той те чуства супер близка не иска да те нарани.....може и да греша.....покажи му и му кажи иситнатА че имаш чуства към него и му кажи че искаш да си с него независимо какво има преедвит под това "ще те нараня"......има и дрг варянт...да го питаш какво има предвит под това че ще те нарани.....тогава вече може сама да си преценяваш какво да правиш...