PDA

View Full Version : тешко ми е на душата



иван,никои не го цени
06-17-2006, 08:57
Здравеите!Какво е любовта...болка през повечето време тъжиш...Даваш всичко за някои,а тои не го оценява...да правиш всичко ама всичко...Да те боли от нещата които на нея не и прават впечетление...боли да боли...кравта си газя...Обичам я да не го отричам не ми тежи че правя всичко това...когато обичаш не ти прави впечатление колко даваш...готов съм на това защото наистина изпитвам любов...Как се стигна до тук ,как така ме газят като лист...Как така нищо не е грубо...Дошата ми крещиии...Аз какво мога да направя...малко ее... испитвах нужда да напиша товааа.... ](*,)

momi4eto_M_!_S_T
06-17-2006, 09:09
po dobre se radvai 4e lubia 4ovek 4e e dale4 ot teb i e 6tasliv :) za da ne taji6 :) 6te znae6 4e e 6tasliv dale4 ot teb i za nego 6te se radva6

06-17-2006, 09:11
ок и са като го сподели кво?

ziky
06-17-2006, 09:11
po dobre se radvai 4e lubia 4ovek 4e e dale4 ot teb i e 6tasliv :) za da ne taji6 :) 6te znae6 4e e 6tasliv dale4 ot teb i za nego 6te se radva6

Ето едно много добро мнение....аз съм на същото и искам да добавя е винаги когато някое момиче ми казва че не е щастливо с мене аз му казвам да направи най доброто за нея за да е щастлива независимо с мене или без мене....просто бъди себе си пич....незнам на колко си но просто живота е да се живее...пии от него докаот можеш защото някой ден ще изтече и тогава....
И още един път искам да поздравя авторката на горния коментар :)

momi4eto_M_!_S_T
06-17-2006, 09:19
po dobre se radvai 4e lubia 4ovek 4e e dale4 ot teb i e 6tasliv :) za da ne taji6 :) 6te znae6 4e e 6tasliv dale4 ot teb i za nego 6te se radva6

Ето едно много добро мнение....аз съм на същото и искам да добавя е винаги когато някое момиче ми казва че не е щастливо с мене аз му казвам да направи най доброто за нея за да е щастлива независимо с мене или без мене....просто бъди себе си пич....незнам на колко си но просто живота е да се живее...пии от него докаот можеш защото някой ден ще изтече и тогава....
И още един път искам да поздравя авторката на горния коментар :)


mersi mersi :) Pz s alisia-KARAMEL :P
emi to si e taka ! tova 4e si s nqkoe momi4e(mom4e)tova ne zna4i 4e 6te ti4at po putekite na lubovta :P postoqno !!
Radvai te se na lubimite si hora dori i da gi nqma pone 6te znaete 4e 6te sa 6taslivi i bez vas !

ziky
06-17-2006, 09:26
po dobre se radvai 4e lubia 4ovek 4e e dale4 ot teb i e 6tasliv :) za da ne taji6 :) 6te znae6 4e e 6tasliv dale4 ot teb i za nego 6te se radva6

Ето едно много добро мнение....аз съм на същото и искам да добавя е винаги когато някое момиче ми казва че не е щастливо с мене аз му казвам да направи най доброто за нея за да е щастлива независимо с мене или без мене....просто бъди себе си пич....незнам на колко си но просто живота е да се живее...пии от него докаот можеш защото някой ден ще изтече и тогава....
И още един път искам да поздравя авторката на горния коментар :)


mersi mersi :) Pz s alisia-KARAMEL :P
emi to si e taka ! tova 4e si s nqkoe momi4e(mom4e)tova ne zna4i 4e 6te ti4at po putekite na lubovta :P postoqno !!
Radvai te se na lubimite si hora dori i da gi nqma pone 6te znaete 4e 6te sa 6taslivi i bez vas !

Мерси за поздрава ей ся си я пуснах тая песничка супер е като човека който ме поздрави с нея :):):)



А относно темата:Много често се налага да се лишаваме от много неща за да е хубаво на л=бимия човек.....подложени сме на страдание и на дерзания......не мислим за себе си а за другите.......но всичко е до време...в повечето пъти после съжаляваме и много често си спомняме а майката на човека за който сме се трепали (спомняме си за майката демек псуваме го :) )но за да не стават такива неща трябва да се мисли......и да се преценява....когато ти предстои нещо сериозно независимо дали е свързано с пътуване любов или жизненоважно за теб нещо винаги първо помисли и прецени какви ще са последствията след нещото което ще направиш.....вярн някой ще кажат че ако мислиш за сичко това няма да си прекараш кефа,,.....ма за мене е по добре да си ми е сигурно па кефа сам ше си дойде ;)

seksi_kote_f
06-17-2006, 13:04
Здравеите!Какво е любовта...болка през повечето време тъжиш...Даваш всичко за някои,а тои не го оценява...да правиш всичко ама всичко...Да те боли от нещата които на нея не и прават впечетление...боли да боли...кравта си газя...Обичам я да не го отричам не ми тежи че правя всичко това...когато обичаш не ти прави впечатление колко даваш...готов съм на това защото наистина изпитвам любов...Как се стигна до тук ,как така ме газят като лист...Как така нищо не е грубо...Дошата ми крещиии...Аз какво мога да направя...малко ее... испитвах нужда да напиша товааа.... ](*,)

Gledai na pred moje bi taka e po dobre za teb 6te nameri6 nqkoq naistina koqto zaslujava da q obi4a6 i da pla4i6 za neq :smt007 Ushep v turseneto :)