PDA

View Full Version : iskam suvet



Milinkataaa
06-17-2006, 09:27
mi nachi az sum 15 i polovina i oshte ne sum pravila sex i iskam da znam normalno li e shtoto povecheto mi frendki veche sa pravili i vikat che e mn qko i che trqq i az da probvam
ta da izchakam li i ako iskam da pravq sex kak da namekna na nqkoe momche za tova
mn ste sam vi blagodarna ako mi pomognete

barby_1989
06-17-2006, 09:54
Какво да ти кажа мила?! Според мен ти, сама трябва да прецениш дали си готова за това.Ако смяташ, че вече е време за това - направи го! Но само ако си срещнала подходящия човек. Не го прави по задължение, само защото приятелките ти вече са правили секс. Ако мислиш,че са с нещо по-напред от теб - грешиш! Само не лягай с първия, който ти предложи, само за да се харесаш на приятелките си или да им докажеш, че и ти си като тях. Защото и сега не си по-назад.По-добре изчакай да срещнеш момчето за което си мечтала и с което наистина ще ти е хубаво ако правите секс.Не да легнеш с някой мухльо. Защото първия път трябва да е незабравим и ако не обичаш човека с които си легнала, после ще съжаляваш цял живот, повярвай ми!!!

alkobalko
06-17-2006, 09:57
Znachi v tova, che si na 15 i oshte ne si pravila sex nqma nishto sramno. Purviqt put za momichetata e mnogo specialen i ne bi trqbvalo da e sus sluchae partnior. Zashto ne izchakash da namerish podhodqshtoto momche i togava da napravish sledvashtata stupka. Da, sex-a e hubavo neshto, no kogato e s chovek, koito obichash i koito te obicha. Izchakai, dokato go otkriesh i nqma da sujalqvash.

06-17-2006, 10:03
Напълно съм съгласна с Алеандра :wink:

NaughtyGirl
06-17-2006, 10:12
Emi i az sum gore-dolu v tvoita situaciq...ama nqma da trugna da pravq sex,za da se dokazvam pred priqtelkite mi...prosto kogato stane togava!!!!

la4ezara
06-17-2006, 10:19
Nqma da pravi6 sex! ](*,)

~KUCHKATA~
06-17-2006, 11:28
Spored men oshte ne si gotova za tova, izhchakai dokato sreshtnesh podhodqshtia chovek,za da izpitash naistina hubavi momenti.Nedei go pravi za da ne ostanesh po nazad ot priatelkite si.Tova che si devstvena ne oznachava che si neshto po-malko ot tqh.Za vsichko si ima vreme :smt019

06-17-2006, 11:35
Един съвет от мен - направи го когато прецениш ,че си готова и с подходящото момче.Според мен няма смисъл във това да правиш секс единствено за да се докажеш пред приятелките си :wink:

SuMmEr_F
06-17-2006, 11:37
Един съвет от мен - направи го когато прецениш ,че си готова и с подходящото момче.Според мен няма смисъл във това да правиш секс единствено за да се докажеш пред приятелките си :wink:Това го написах аз :wink:

Atika
06-17-2006, 11:44
Sega shtom vsichkite ti priqtelki go pravqt i ti da ne ostanesh po nazad .. shto za gluposti .. nqkakva nadprevara li si pravite ?

NaSty GiRl
06-17-2006, 12:45
Направо ми става тъжно колко са объркани тинейджърките днес :( Рабери, че секс се прави когато тялото ти е готово, и когато усетиш, че най-вече ИСКАШ да правиш секс!!! Няма значение, че приятелките ти са правили секс, това значи ли че и ти трябва да го правиш??Ужасно глупава история :|

Milinkataaa
06-17-2006, 14:20
ooo mn hora ste se otzovali ne ochakvah mersi za otgovorite:)
inache kak da go usetq tova dali sum gotova smisul nali sega nagona moje da me trese no tqloto mi da ne e gotovo(pone tova razbiram ot vashte dumi)ne znam kak da go usetq bash toq moment zatova kak e bilo pri vas?

06-17-2006, 14:26
mila, ot dumite ti ti li4i 4e si vse o6te malko momi4e; v nikakuv slu4ai nedei da se spostavq6 s averkite si za sexa, prosto za6toto vsi4ko e mn individualno; 6tom dori ne razbira6 kak 6te se po4uvstva6 "gotova" mislq 4e trqbva da ostavi6 vuprosa sus sexa za dosta po natatuk. Ne vur6i gluposti!

Milinkataaa
06-17-2006, 14:33
mila, ot dumite ti ti li4i 4e si vse o6te malko momi4e; v nikakuv slu4ai nedei da se spostavq6 s averkite si za sexa, prosto za6toto vsi4ko e mn individualno; 6tom dori ne razbira6 kak 6te se po4uvstva6 "gotova" mislq 4e trqbva da ostavi6 vuprosa sus sexa za dosta po natatuk. Ne vur6i gluposti!
emi za tova ochakvam pomosht razbiram che sum nedorasla ot dumite vi no nevinagi shte bude taka predpolagam i iskam da znam po kakvo moga da razbera che sum gotova
kak tochno da usetq che e doshlo vremeto pls neka nqkoi spodeli kak e bilo pri nego iskam da sum sigurna che nqma da izvursha nqkoq glupost

ToRes4y
06-17-2006, 14:51
ако ти го иска6 го направи.не се влиаи от 4уждото мнение

Chiana
06-17-2006, 15:36
Ти си залягай над уроците и стига си мислила за глупости! Като си намериш сериозен приятел и го поискаш, а не просто щото куцо и сакато се праска, тогава ще го правиш! :evil:

Milinkataaa
06-17-2006, 18:12
Ти си залягай над уроците и стига си мислила за глупости! Като си намериш сериозен приятел и го поискаш, а не просто щото куцо и сакато се праска, тогава ще го правиш! :evil:
taka e be ama prosto sum malko neopitna v tova otnoshenie i ne znam kak da usetq momenta ne iskam nito da go zabavqm nito da go izteglqm po-rano iskam tochno da go hvana
na momenti dosta se vuzbujdam i mi se priiskvat razni raboti no znam che e ot vuzrastta i vse pak kakva e razlikata mejdu sega i primerno 3,4 ili 5 godini po-kusno kogato pak pochustvam tezi neshta kak da razbera koga tochno sum gotova
haha inache daskaloto e ok sega zavurshvam 9 klas i mai shte hvana stipendiq ako daskalite ne mi se napravqt na interesni osobeno po literatura
taka che tova mi e na preden plan prosto sum lubopitna i iskam suvet ot hora s opit

Chiana
06-18-2006, 10:27
Ти си залягай над уроците и стига си мислила за глупости! Като си намериш сериозен приятел и го поискаш, а не просто щото куцо и сакато се праска, тогава ще го правиш! :evil:
taka e be ama prosto sum malko neopitna v tova otnoshenie i ne znam kak da usetq momenta ne iskam nito da go zabavqm nito da go izteglqm po-rano iskam tochno da go hvana
na momenti dosta se vuzbujdam i mi se priiskvat razni raboti no znam che e ot vuzrastta i vse pak kakva e razlikata mejdu sega i primerno 3,4 ili 5 godini po-kusno kogato pak pochustvam tezi neshta kak da razbera koga tochno sum gotova
haha inache daskaloto e ok sega zavurshvam 9 klas i mai shte hvana stipendiq ako daskalite ne mi se napravqt na interesni osobeno po literatura
taka che tova mi e na preden plan prosto sum lubopitna i iskam suvet ot hora s opit
Добре, мила, извинявай за резкия тон. Но не съм те разбрала правилно. Та ти попита каква е разликата... Еми аз го направих, когато бях на 17. Тогава вече почнах да гледам по друг начин на секса. Не като нещо кооой знае какво, ами като една нормална част от една сериозна връзка. Което си е така. Удоволствието от секса се появи чак на около 20тия път, в който го правихме. До тогава беше куцо. Да не говорим първия път колко беше тъпо. Желанието си е нормално да си го имаш. Особено сега, когато си в пубертета. НО едно е да имаш желание, друго е да си психически и физически готова. Аз също на твоите години имах желание, но не се решавах. Имах възможност да го направя с момче, на което много държах и харесвах, но не се реших. Не бях сигурна в него, защото ходехме само от 1 месец. И се радвам, че не го направих, защото след 1-2 седмици скъсахме, и ако бях преспала с него, щеше да е кофти. А и ми беше прекалено ценна девствеността, за да му я дам. Нз винаги съм се гордяла с това, че съм(бях тогава) девствена. Другите около мен го бяха направили, ама им знаех мизериите, които вършат (с какви си лягат и т.н.) и ме отвращаваше тази мисъл. Таа с момчето, с което го направих, ходехме пак месец. Обаче някакси не ми пукаше от това, че той ми е първият и такива разни. Просто ми се стори нормално да спим заедно. Все едно не бях девствена. И нито ме беше страх, нито съм го смятала за нещо наистина голямо. Просто секс... Нормално. Ии да след 3-4 седмици скъсахме. Той ме заряза. Ама не ми беше гадно от това, че ми е бил първия и такива. Нито съм плакала, нито съм се тръшкала. А ако тази случка се беше случила 1-2 години преди това, щях да съм съсипана. Пък и де да знам, не изпитах никакво удоволствие от самия секс. Нз малък ли му беше, не можеше да ме възбуди като хората ли.. Лежааах си и си викам: Тоя е ебати дървала. :)
Пък и друго е когато наистина истински обичаш човека до себе си. Тогава го правите с любов и чувството е съвсем различно. Другото е просто тряскане. Същата работа върши и един вибратор. :) Та точен момент няма. Ти можеш да се пазиш и до 20 години и пак да не случиш на човек. Не се знае как ще се развият нещата. Важното е да не съжаляваш. Аз, например, макар че 1-вия ми път беше провал, не съжалявам. Не съжалявам, защото сега намерих човек до себе си, който държи на мен и се обичаме безумно много, и секса няма нищо общо с онова с другия. Когато има любов всичко е мнооого по-различно. Та това е моят съвет. Не бързай. Не го прави за идеята. Гордей се с това, че си девствена. Щото накрая ще се намери човек, който наистина ще го оцени това нещо. Важното е да има любов. :roll:

06-18-2006, 14:17
Направо ми става тъжно колко са объркани тинейджърките днес :( Рабери, че секс се прави когато тялото ти е готово, и когато усетиш, че най-вече ИСКАШ да правиш секс!!! Няма значение, че приятелките ти са правили секс, това значи ли че и ти трябва да го правиш??Ужасно глупава история :|

PRAVA SI :!: :!: =D> =D> =D> =D>
P.s I AZ OBICHAM J Lo : :smt007 :smt005 :mrgreen:

loosen up my buttons
06-18-2006, 14:25
Ти си залягай над уроците и стига си мислила за глупости! Като си намериш сериозен приятел и го поискаш, а не просто щото куцо и сакато се праска, тогава ще го правиш! :evil:
taka e be ama prosto sum malko neopitna v tova otnoshenie i ne znam kak da usetq momenta ne iskam nito da go zabavqm nito da go izteglqm po-rano iskam tochno da go hvana
na momenti dosta se vuzbujdam i mi se priiskvat razni raboti no znam che e ot vuzrastta i vse pak kakva e razlikata mejdu sega i primerno 3,4 ili 5 godini po-kusno kogato pak pochustvam tezi neshta kak da razbera koga tochno sum gotova
haha inache daskaloto e ok sega zavurshvam 9 klas i mai shte hvana stipendiq ako daskalite ne mi se napravqt na interesni osobeno po literatura
taka che tova mi e na preden plan prosto sum lubopitna i iskam suvet ot hora s opit
Добре, мила, извинявай за резкия тон. Но не съм те разбрала правилно. Та ти попита каква е разликата... Еми аз го направих, когато бях на 17. Тогава вече почнах да гледам по друг начин на секса. Не като нещо кооой знае какво, ами като една нормална част от една сериозна връзка. Което си е така. Удоволствието от секса се появи чак на около 20тия път, в който го правихме. До тогава беше куцо. Да не говорим първия път колко беше тъпо. Желанието си е нормално да си го имаш. Особено сега, когато си в пубертета. НО едно е да имаш желание, друго е да си психически и физически готова. Аз също на твоите години имах желание, но не се решавах. Имах възможност да го направя с момче, на което много държах и харесвах, но не се реших. Не бях сигурна в него, защото ходехме само от 1 месец. И се радвам, че не го направих, защото след 1-2 седмици скъсахме, и ако бях преспала с него, щеше да е кофти. А и ми беше прекалено ценна девствеността, за да му я дам. Нз винаги съм се гордяла с това, че съм(бях тогава) девствена. Другите около мен го бяха направили, ама им знаех мизериите, които вършат (с какви си лягат и т.н.) и ме отвращаваше тази мисъл. Таа с момчето, с което го направих, ходехме пак месец. Обаче някакси не ми пукаше от това, че той ми е първият и такива разни. Просто ми се стори нормално да спим заедно. Все едно не бях девствена. И нито ме беше страх, нито съм го смятала за нещо наистина голямо. Просто секс... Нормално. Ии да след 3-4 седмици скъсахме. Той ме заряза. Ама не ми беше гадно от това, че ми е бил първия и такива. Нито съм плакала, нито съм се тръшкала. А ако тази случка се беше случила 1-2 години преди това, щях да съм съсипана. Пък и де да знам, не изпитах никакво удоволствие от самия секс. Нз малък ли му беше, не можеше да ме възбуди като хората ли.. Лежааах си и си викам: Тоя е ебати дървала. :)
Пък и друго е когато наистина истински обичаш човека до себе си. Тогава го правите с любов и чувството е съвсем различно. Другото е просто тряскане. Същата работа върши и един вибратор. :) Та точен момент няма. Ти можеш да се пазиш и до 20 години и пак да не случиш на човек. Не се знае как ще се развият нещата. Важното е да не съжаляваш. Аз, например, макар че 1-вия ми път беше провал, не съжалявам. Не съжалявам, защото сега намерих човек до себе си, който държи на мен и се обичаме безумно много, и секса няма нищо общо с онова с другия. Когато има любов всичко е мнооого по-различно. Та това е моят съвет. Не бързай. Не го прави за идеята. Гордей се с това, че си девствена. Щото накрая ще се намери човек, който наистина ще го оцени това нещо. Важното е да има любов. :roll:
Auuuuuuu ti me izpylni!!!nakara me da se zamislia v/u mnogo ne6ta svyrzani samo s ednoto chukane,daje bih go narekla izchukvane i za sexa s 4uvstvo....10q mila!!!{}{}{}

mravkata_z
06-18-2006, 20:50
hm ami en znam akk ti 6te osutei6 4e si gotovo na vij moga da ti kaja kak az usetih.
ami paravo si imah psotoqnen priqtel ot meseci.... toi samiq nikoga ne me e pital..nito mi e pravel nameci. Iz4aka az da mu kaja da go poiskam fizi4eski i da sam govotova du6evno. Du6evno bqh gotova koagto znaeh 4e toi e 4ovek koito nikoga nqma da zabravq 4ovee v koito sam vlubena s perspektiva da obi4am
a fizi4eski kogato kogato prast4etata, frenskata lubov i drugite zaigravki ne mi bqha dostat4ni i az samata ne mojeh da isdarjam pove4e
togava mu kajah "Iskam da stignem do krai" i si govorihme okolo sedmica....az se 4udih toi me pita6e dali ne iskam da se razbera po dobre sas sebe si i nakraq se slu4i. I be6e neveroqtno akto prikazka i palno s lubov!
taka taka za men pak ti si pravi izvodi sama :D

06-18-2006, 20:57
Тва че си на 15 и още не си правила секс не само че не е никак срамно ами и е похвално!Малко са вече момичетата които са си запазили девствеността до тая възраст!Моят съвет е изобщо да не бързаш а да го направиш когато ти усетиш че си готова и искаш да го направиш и най-добре не с първия срещнат а си намери сериозно гадже което да обичаш ит сичко ще си дойде от самосебе си успех!

koalka
06-18-2006, 21:05
Ами незнам ама темата ти е малко тъпа не за друго ами просто,че ти сама си решаваш кога и с кого ще го направиш.Това,че сега повечето момичета го правят на 13-14 не значи,че и ти трябва да си като тях.Най-важна е любовта,а с нея идва и секса.

beliar
06-18-2006, 21:08
гледай да е някой романтичен нежен пич за да ти хареса ... ония газарчета нищо не могат ... така ... значи ... на тая възраст сме ... че трябва да правиш квото ти е кеф ... примерно ся ми е кеф да ям шоколад и ям защото знам че след 15 години няма да ми се яде така че пробвам... виж какво ти харесва опипаи почвата пробвай някои работи и ако решиш че ти харесва давай ... ама си избери правилно човека
п.с. момче съм ... че гледам тука само момичета та да си кажа

fashion_f
06-19-2006, 08:40
Не се подвеждай по това , 4е твоите приятелки са го правели :o .. когато ти си го по4увстваш и искаш тогава :wink: .. в инерес на истината може някои да са те излъгали , 4е са го направили :x ... само за гъзрия да са го казали , да се по4увстват големи .. :-k 8-[

06-19-2006, 08:42
Просто кажи ,че ти се прави секс и всички момченца на твоята възрас 15-16 ще ти помогнат.

Ако е някой батко над 18 ще те гледа страноо така ,че си помисли.

cool__girl
06-19-2006, 12:53
Един съвет от мен - направи го когато прецениш ,че си готова и с подходящото момче.Според мен няма смисъл във това да правиш секс единствено за да се докажеш пред приятелките си :wink:

ro6li4ka
06-19-2006, 20:11
golqma logika vkarva6 be momi4e :) 6toto priqtelkite ti bili go pravili zna4i i ti trqbva da go napravi6...mi ako priqtelkite ti ti kajat 4e bilo golqm kef da sko4i6 ot 5 etaj ko 6te trygne6 da ska4a6 taka li? kogato re6i6 4e ti se pravi sex pravi oba4e samo za6toto nqkoi drug go pravi nqma smisal...ne se opitvam da ti se karam ama vse pak si pomisli dali si zaslujava da pravi6 sex s nqkoi prosto ei taka samo 6toto da si kato drugite

06-19-2006, 22:45
ei spermogalta4ko oshe li ne sa ti go nabutali v pi4kata a?kvo 4akash a ne hoi6 da ti prasnat katericata piknqna

LiSiKa
06-20-2006, 14:41
ei spermogalta4ko oshe li ne sa ti go nabutali v pi4kata a?kvo 4akash a ne hoi6 da ti prasnat katericata piknqna
Mlakni we teiba maikata prosta

ani_miss
06-20-2006, 14:52
Maiko mila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na kude vurvi tozi svqt. Shtom ve4e na15 za sex mislqt.......