PDA

View Full Version : Moderated: Sramejliw sum pred momichetata



simon_ainley
06-17-2006, 10:38
Здравейте, аз съм нов тук и имам, доста сериозен проблем с момичетата.
Незнам, но не мога да заговоря едно момиче, притеснявам и съм малко срамежлив незнам точно какво да кажа и каква тема да подхвана. На мен са ми казвали че момичетата обичат да им говориш и да ги караш да се усмихват, а при мен това е проблема. За това ви моля да ми помогнете.

Благодаря за разбирането.

moderated by I don't know who I am - to4ka 7

`Death`Whore`
06-17-2006, 10:41
Само да плямпаш е глупаво. Има няколко теми - семейство, къде обичаш да ходиш, музика, кино, книги /но тази не пробвай, момичетата днес четат само Хари Потър/. Питаш я за тези неща и ако отговори с една дума, значи и тя се притеснява или просто е глупава.

Bey
06-17-2006, 10:45
Здравейте, аз съм нов тук и имам, доста сериозен проблем с момичетата.
Незнам, но не мога да заговоря едно момиче, притеснявам и съм малко срамежлив незнам точно какво да кажа и каква тема да подхвана. На мен са ми казвали че момичетата обичат да им говориш и да ги караш да се усмихват, а при мен това е проблема. За това ви моля да ми помогнете.

Благодаря за разбирането.


OMG... Божеее мой слез и си прибери версиите :roll:

cool__girl
06-17-2006, 10:54
защо да си прибере версиите... момчето се притеснява няма лошо в това...
ей пич както ти каза `Death`Whore` ... забрави притеснението,простто не мисли за това и квото стане... успех 8) :wink:

babi_girl
06-17-2006, 10:59
Ми според мен трябва да се отпуснеш и да бъдеш себе си.

seksi_kote_f
06-17-2006, 11:45
Budi estestevn toav mn 6te pomogn ne se pravi na nadut tova otbluskva momi4etata ni6to nqma da zagubi6 ako probva6.

Uspeh :P

simon_ainley
06-17-2006, 12:58
:D xaxaxxax не знаех че Хари Потър е толкова интересен, но благодаря за съветите дано се справя :?

NaSkO_
06-17-2006, 21:50
Според мен не трябва да имаш някакъв изготвен план преди среща с момиче.Примерно когато се видите и отидете на кафе започвате да си говорите за най-различни работи.И ти трябва да както се казва да "опипаш почвата".Задавай всякакви въпроси повечето момичета обичат да говорят за себе си.Питая примерно коя зодия е,какво обича да прави през свободното си време,каква музика слуша и т.н.Все на някой въпрос ще се заговорите за по-дълго време и ще разберете че имате сходни итареси.А относно Усмихването важно е да имаш чувство за хумор но да не прекаляваш.Както също малките подаръци и комплименти към момичето вършат работа :D.
Това е от мен успех с момичетата приятел :P

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 06:26
Здравейте, аз съм нов тук и имам, доста сериозен проблем с момичетата.
Незнам, но не мога да заговоря едно момиче, притеснявам и съм малко срамежлив незнам точно какво да кажа и каква тема да подхвана. На мен са ми казвали че момичетата обичат да им говориш и да ги караш да се усмихват, а при мен това е проблема. За това ви моля да ми помогнете.

Благодаря за разбирането.
Ami otpusni se si4ko ida ot samosebe si .....
naistina nie momi4etata obi4ame kato ni karat sa se usmihvame...nqkoe drugo laf4e...
neznam kakvo da ti kaja prosto...tezi problemi gi imat i drugi hora..
prosto pov4e ob6tuvai ne samo s momi4eta

koalka
06-19-2006, 06:53
Ами опитай се да завържеш разговор за някоя обща тема и като пагаварите малко ще се отпуснеш и с времето ще свикнеш да ги заговаряш.Естествено недей да ръсиш глупости.Успех!

WILD__BOY
06-19-2006, 07:04
Колкто по срамежлив и затворен е човек, толкова повече губи от живота!

playful_baby
06-19-2006, 08:16
Budi estestevn toav mn 6te pomogn ne se pravi na nadut tova otbluskva momi4etata ni6to nqma da zagubi6 ako probva6.

Uspeh :P

ziky
06-19-2006, 10:13
Тези неща нне трябва да са ти проблем...срама обива желанието!Право напред :)

teenkopele
06-19-2006, 10:21
Само да плямпаш е глупаво. Има няколко теми - семейство, къде обичаш да ходиш, музика, кино, книги /но тази не пробвай, момичетата днес четат само Хари Потър/. Питаш я за тези неща и ако отговори с една дума, значи и тя се притеснява или просто е глупава.

Има нещо вярно. :wink:

RaZzer
06-19-2006, 13:53
Абе трябва да се държиш естествено! 8) 2-3 пъти ще се притесняваш, ама после ще ти мине.Набарай някоя тема, която харесва на момичето и когато нямаш какво да кажеш, подхвани именно нея!Ама не прекалявай, че ще вземе да й омръзне!

П.С. Можеш да са справиш!Успех :wink:

CVETELLINA
06-19-2006, 13:59
Колкто по срамежлив и затворен е човек, толкова повече губи от живота!така е!!!

06-19-2006, 16:42
Няма от какво да се притесняваш,пич :) Момичетата обичат момчета с чувство за хумор така че ако притежаваш такова-използвай го :wink: Така ще се сближите много по лесно.

sk8girL
06-19-2006, 16:56
Колкто по срамежлив и затворен е човек, толкова повече губи от живота!
Da,taka si e..
Za tova napravi taka,che da ne gubish nishto ot jivota:) T.e bydi sebe si,otpusni se.Ne misli vseki pyt kak trqbva da zapochnesh razgovora,kakvo da i kajesh.Prosto improvizirai!Bydi estestven i neprinuden,qsno? ;)

simon_ainley
06-19-2006, 18:06
благодаря ви за разбирането!

06-19-2006, 19:37
Колкто по срамежлив и затворен е човек, толкова повече губи от живота!

dam!!!ima mnogo istina v tova ne6to!kato se zamisli6 i osuznava6 4e e to4no taka!
ae pi4 az imam su6tiq problem kato tvoq :smt009 -ne moga da ob6tuvam s momi4etata!ti na kolko godini si?az sum na 17!

iLoveChocolate
06-19-2006, 19:40
I spored mom4etata koito ne obi4am az sam sramejliva,ala spored biv6iq naprimer tva sa gluposti :) taka 4e ne se pritesnqvai i ne misli za tova kak 6te se predstavi6 deistvai spontanno.govori za ne6ta koito momi4eto obi4a..