PDA

View Full Version : edin nerazdelen klas



anito_{}
06-17-2006, 11:39
mnogo mi e bolno che predi nqkolko dni se sboguvah s moq klas koito tolkova mnogo obicha s koito sum bila vinagi prez tezi sedem godini koito me e podkrepql i oprekval nz kakvo da pravq sega samo plachkam i razglejdam albuma ni nz kak shte izdurja prez godinite bez tqh na dali shte moga !?!?!?!?!

`Death`Whore`
06-17-2006, 11:41
Ако тези хора са те подкрепяли преди, ще те подкрепят и занапред. Ако никой от тях не те потърси, си направи изводите.

~KUCHKATA~
06-17-2006, 11:49
Ne se izmachvai vsiako neshto si ima krai.Pak i koi e kazal che trqbva da jiveish bez tiah.Pak moje da se vijdate \:D/

WILD__BOY
06-17-2006, 11:54
О, ще го преживееш. Пък и ако толко се обичате, ще излзиате заедно.

pinki
06-17-2006, 12:33
Spokoino ve dy6a az su6to mnogo plakax i stradax za stariq si klas,no kogato se sre6tne6 s novi xora 6te gi zabravi6 i nqma da ti e tolkova tejko!A puk i vse pak vie 6te se vijdate vse pak te nqma da zagegnat v 4yjbina!Taka 4e se yspokoi i si misli za ne6tata koito ti predstoqt v toq jivot!Kogato sre6tne6 noviq si klas vsi4ko 6te se promeni!Vqrvai mi! \:D/

laynovoz
06-17-2006, 12:48
който ти е истински приятел щи е приятел пак, ама ше са малко ( да не казвам изобщо) не ги съди, помисли дали и ти си потърсила някой стар приятел и ще видиш че и ти имаш толкова вина колкото те.

06-17-2006, 14:37
Еми имам абсолютно същия проблем!И аз така седем години и преди 2 дена се разделихме.Е,днеска имах изпит и се видях с повечето,но до кога така!А не мога да ги забравя толкова лесно! :?

Dr. Kazimbutt
06-18-2006, 08:25
Лигавщини...

Момиченце, кога ще разбереш, че не си част от рибния пасаж? Човек се ражда сам, живее сам и умира сам. Може да има хора, на които държиш, но със сигурност можеш да живееш и без тях. Те не са твои жизненоважни органи, че да умреш, ако ти ги отнемат. А и ще дойде един момент, в който вече ще си в новото даскало и въоще няма да те интересува какво става с бившите ти съученици.

kriskata
07-27-2006, 18:27
Ami mila i az drugata godina zavurshvam i mi e mnogo tejko....govorim chesto zatova i vsichki se natujavame no sme si obeshtali da se vijdame kogato mojem sled kato zavurshim....nadqvam se da stane inache :cry: