PDA

View Full Version : Nai-dobrata mi fr mai ne iska da sam 6tastliva?



maily
06-17-2006, 12:31
HI!Imam edin mn gaden problem!Predi nqkolko mes namerih nai-dobrata si fr!Tq e gotina,dobra,malko intrigantaka,ama vse pak mi e fr!Vs varve6e ok,dokato biv6toto mi gadje ne6to se doseti za mene!Az i kazah 4e ima 6ans otnovo da bada s nego,za6toto vse o6to go obi4am i t.n!Kazah i toi kakvi ne6ta e kazal i..!Tq otna4alo kaza brao mnogo se radvam,nai-setne 6e bade6 6tastliva!NO az kazah 4e vse pak tova mom4e mn me narani,i 4e ni6to nqma da pridpriemam!Sled 15min edno dr mom4e oba4e mi kaza 4e imam 6ans s biv6toto si gadje i az mu pratih sms da se vidim i mai vsi4ko 6e se naredi!Ama my best fr e protiv!Kaza 4e ne iskala da sam s nego,za6toto sam 6tqla da q zabravq,da q namrazq(dori :evil: )i nekvi takiva!Kvo mislite tq istinska priqtelka li mi e ili...? :cry: :smt014

seksi_kote_f
06-17-2006, 12:33
Prosto ti e zavidila 4e ti 6te si 6tastliva i 4e 6et se vurne6 pri biv6iq si.Ne i obru6tai vnimanie gledai napred gledai na teb da ti e hubavo ustaviq tq sama 6te te potursi Usleh mila :wink:

LP_girl_14
06-17-2006, 12:37
Тя вероятно си няма гадже и си мисли че ако се съберете с бившия ще я забравиш,няма да прекарвате достатъчно време заедно и евентуално се е почувствата самотна.Наистина,малко егоистично от нейна страна,но това не значи че не ти е истинска приятелка.Пговори с нея,кажи й че факта че си имаш приятел няма да промени взаимотношенията ви,че пак ще излизате заедно и т.н.Ако наистина иска ти да си щастлива ще те разбере :wink:

siXt_senSe
06-17-2006, 17:51
Бих казала ЕГОИЗЪМ!!!Въпреки че ти е добра приятелка не може да постъпва така-а именно защото ти е такава трябва да те подкрепи и вместо да се противи да ти обясни че не иска да се очуждавате.Може би наистина ти завижда.Поговори с нея! :wink:

cherinka
06-17-2006, 18:27
ами може и да ти завижда обаче все пак ти ще прекарваш повече време с него ..и .. наистина може малко да я позабравиш.. така че тя си е права от части.. и в момента мойта наи добра фр. има приател.. ии така си е.. много по малко време ми отделя на мен отколкото на него..

playful_baby
06-17-2006, 18:33
spored men ne ti e tolkova dobra priqtelka!no 4estno da ti kaja i az nz!

mocinka
06-17-2006, 19:25
Еми това наистина е гадно спрямо тебе .Мила никои не може да ти помогне освем ти самата ти си знаеш ти си избираш :|

CVETELLINA
06-17-2006, 20:24
Тя вероятно си няма гадже и си мисли че ако се съберете с бившия ще я забравиш,няма да прекарвате достатъчно време заедно и евентуално се е почувствата самотна.Наистина,малко егоистично от нейна страна,но това не значи че не ти е истинска приятелка.Пговори с нея,кажи й че факта че си имаш приятел няма да промени взаимотношенията ви,че пак ще излизате заедно и т.н.Ако наистина иска ти да си щастлива ще те разбере :wink: така е! :wink:

MaDdNeSs_GirL
06-17-2006, 22:56
Мила, момиче за приятелка недей да търсиш. Най - малкото което е , такава не съществува и то не, защото само аз не съм я намерила. Жените сме завистливи. Това, че ти си щастлива, а тя не е я изгаря отвътре. Предпочита всички да са като нея-самотни и нещастни. Един съвет: Момчетата са много по - добър избор за споделяне в трудни моменти. Винаги ще те изслушат и няма да ти дадат грешен съвет.

Shogi
06-17-2006, 23:03
Тъпа завистлива кучка...Не че нещо ама...щом вместо да се радва за теб ти прай мръсотии...
---NEXT-->

Petinka``
06-18-2006, 00:22
Oh zashto li nqmam priqtelki a samo priqteli .. !?!?!?! twa momichetata ne sme hora!tq taq ne e priqtelka .. basi ! :smt018

IKisseDAGirL
06-18-2006, 08:57
Тя вероятно си няма гадже и си мисли че ако се съберете с бившия ще я забравиш,няма да прекарвате достатъчно време заедно и евентуално се е почувствата самотна.Наистина,малко егоистично от нейна страна,но това не значи че не ти е истинска приятелка.Пговори с нея,кажи й че факта че си имаш приятел няма да промени взаимотношенията ви,че пак ще излизате заедно и т.н.Ако наистина иска ти да си щастлива ще те разбере :wink: така е! :wink:
по-добре не бих могла да се изкажа по тоя въпрос :)

Atula
06-18-2006, 13:30
Da ti kaja, az sushto si mislq, che moqtq nai-dobra priqtelka ne iska da sum shtastliva. Vinagi, kogato haresvam momche, ili imam gadje, tq samo go pljue, che bil neshtastnik, a za kapak predvijda sled kolko vreme shte skusame i kato se razdelim pobedonosno kazva: vidq li, nali ti kazah, vse edno vsichko se e sluchilo zashtoto tq taka e reshila. Mislq si, che nqkoi hora kato sa nezadovoleni ot jivota iskat i ti da si kato tqh. Gadno e.

kAdrOkoSkA
06-18-2006, 13:56
Oshte v nachaloto kogato prochetoh che bila intrigantka mi stana qsno shto za chovek e izobshto i trqbva da znaesh che takiva hora ne mogat da budat priqteli na nikoi osvenm na sebe si! Tova che si shtqla da q zabravish i namrazish... mi se vijda nevazmojno ako si i istinska priqtelka i che tova si e chisto i prosto revnost i moje bi zavist che shte si otnovo s momcheto koeto obichash! Predi vsichko ne i se vrazvai i uredi otnosheniqta si s momcheto bez da q prenebregvash est... no ne q postavqi na parvo mqsto [-X !!!! Tq shte vidi che nqma da se promenqt onosheniqta mejdu vas dvete ( ako razbira se tq ne reshi da napravi neshto za da ti poprechi... )
Uspeh mila i znai che istinskite priqteli ne padat ot nebeto i trqbva da se dokajat predi da stanat takiva :!:

koalka
06-18-2006, 21:36
Ами решението си е все пак твое и ти се решаваш и ако тя ти е приятелка ще те разбере,а не да ти се сърди.

ziky
06-18-2006, 22:28
приятели с лопата да ги ринеш.....просот в днешно време сичко е познати....мн рядко някой да е приятел па камоли най добър и иситнски приятел !

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 23:38
Spored men tova e revnost ot neina strana... :-k