PDA

View Full Version : Istinskiq priqtel/ka



Edna`Vechna`Priqtelka
06-17-2006, 12:49
Kolko ot vas sa imali istinski priqtel ili priqtelka,s koito da spodelqme vsichko,da im se doverqvame bez da se plashim,che moje da ni predadat.Da,v dneshno vreme istinskite priqteli sa malko.Vseki ot nas tyrsi edin takyv chovek do sebe si,na kogoto da razchitat.V trudnite momenti da si pomagat,a v hubavite da se radvat zaedno.Moje bi ne e tova nachina i mqstoto,kydeto da blagodarq na moqta nai dobra priqtelka,na koqto dylja mnogo.Vinagi se e zastypvala za men,karala se e s kogo li ne samo za da mi pokaje che za neq az znacha mnogo.Obicham q i nz kakvo bih pravila bez neq.Po cql den sym s neq i pravim kakvo li ne.eto sega otnovo imam problem i spodelih s neq.Ne moga nishto da napravq az,zatova otnovo ostavih neshtata v neini ryce.Da zvuchi nahalno ot moq strana,no kogato tq ima nujda ot podkrepa vinagi sym nasresha i dori da ne moga az samata da i pomogna - tyrsq reshenie kato govorq s nqkoi,koito razbira.Ta mislq da spra do tuk da vi razkazvam za nas.Prosto iskam da i kaja che tq za men znachi mnogo i vinagi shte ima mqsto v syrceto mi za neq.Tq me nauchi na mnogo.Blagoda rq i za vsichko.Nadqvam se i za napred da sme zaedno v loshi i dobri momenti,no znam che sled nqkolko godini se razdelqme.Az otivam v drug grad,a tq v Sf.Dalech edna ot druga shte bydem,no az NIKOGA nqma da q zabravq i vinagi shte sym s neq duhom i shte q podkrepqm.Cenete priqtelite si.Tochno tova momiche,za koeto vi pisha sega me nakara da progledna i da vidq neshtata takiva kakvito sa. :smt010

pinki
06-17-2006, 12:53
Milata nedei da tuji6! [-X No kakvo po-to4no se sly4i?PLS pi6i mi na li4na!Interseno mi e!

laynovoz
06-17-2006, 13:04
момичетата са двулични,затова повечето момичета(които са осазнали това)нямат приателки а само момчета, апак другото нещо съм забелязал, че момчетата пък се "влюбват" в най-добрите си приятелки и тва ги дъни обаче е много глупаво и все пак според мен момчетата са по добри приятели (не говора точно за някой а като цяло)

Edna`Vechna`Priqtelka
06-17-2006, 13:06
Ami to ne se e sluchilo nishto.Vse oshte sme si zaedno dvechkite.Predi se karahme ama ni minavashe byrzo i se opravqhme.Obache,izlizah edna becher s bivshiq si priqtel i te sa mn dobri priqteli.Poznavat se,zashtoto sa komshii.Ta toi mi kaza,che te ne e istinsko dete na roditelite si.Pri tezi dumi syrceto mi se svi i si q obiknah adski mnogo.Tq ima malko truden harakter,no sega razbiram zashto e taka.Tq nz,che e osinovena.Napredi pak se posdyrpahme i men me zabolq mnogo.Nz shto ama vinagi i za nai malkoto koeto se sdyrpame i mi stava kofti. :smt011

Edna`vechna`Priqtelka
06-17-2006, 13:09
laynovoz qvno si nqmala istinska priqtelka za da govorish taka.Ne govori gluposti molq te.Vqrno e,che momchetata syshto sa dobri priqteli,no po dobre li shte ti e da spodelish s momche kak si prekarala noshta s gadjeto ot kolkoto s nai dobrata si priqtelka? ](*,) Predi da si pomislila nedei da pishesh po dobre.Vqrno,che i az spodelqm sichko s dve momcheta (mn dobr pr) e bez za gadjeta i intimni neshta.Taka che po dobre v slucheq da si beshe zamylchala. :evil: :smt019

~KUCHKATA~
06-17-2006, 13:45
HihihiIHIhahHAhHAH laynovoz e momche :smt014

laynovoz
06-17-2006, 13:53
баси гаврата :|

редакция : толкова ли ми е женствен ника ве баси?!?

~KUCHKATA~
06-17-2006, 13:57
баси гаврата :|

редакция : толкова ли ми е женствен ника ве баси?!? [-X

laynovoz
06-17-2006, 14:11
баси гаврата :|

редакция : толкова ли ми е женствен ника ве баси?!? [-X

и аз тва си мислех...досега...ебаси незнам ко тряа да са пиша laynovoz_m ли ... аа...
междудругото само да кажа на момичето което беше постнала темата, че съм имал(а) най добра приятелка и в момента също си имам, и също имам много други приятелки, и да са запише за протокола НЕ ХАРЕСВАМ НИКОЯ ОТ ТЯХ щот не съм путка да са "ВЛЮБВАМ" в приятелките си... само дето става обратното понякога ](*,) ама ко да са прай :-k жени ко да ги прайш без тях зле, с тях още позле :) хахаха базикам се да не са обиди някоя от форума ;) :smt005 пички сте тука поне 70% също и който беше постнал преди мене мнение тук и тя е пичка.

~KUCHKATA~
06-17-2006, 14:17
laynovoz niama kvo da si go promeniash,te decata ne se seshtat,ne che iskam da obidia niakoi,no vse pak e blizko do akala che si momche :smt019

laynovoz
06-17-2006, 14:20
laynovoz niama kvo da si go promeniash,te decata ne se seshtat,ne che iskam da obidia niakoi,no vse pak e blizko do akala che si momche :smt019

се ено на тебе да ти кажат че си момче нали хахахаха :) апак тази емотионка беше много яка не я бях виждал.

~KUCHKATA~
06-17-2006, 14:33
laynovoz pisah ti na private

Avril_Lavigne:)
06-17-2006, 14:54
Много ясно,4е моми4етата са двули4ни!Е,аз имам една приятелка дето не е ама тя е изклю4ение.....По принцип имам пове4е по-добри приятели мом4ета,не моми4ета. \:D/ :smt119

laynovoz
06-17-2006, 15:57
повиарвай ми не и пука за теб, ама дори и да и пука... абе свесни приятели се намират много трудно. незнам и аз...

IKisseDAGirL
06-18-2006, 14:15
ее доживях да видя поне една тема, в която става въпрос за истинско и безкористно приятелство като реален факт :) а не всички постоянно да отричат този "феномен"..
браво за това, което си написала, хубаво е, че си сетила да проявиш няква благодарност, независимо по какъв начин :-) аз бих могла да кажа горе-долу същите неща за 1 момиче.. eXciTiNg-bAbY, дано да прочетеш пост-а ми {} :smt058 :smt006

LoVe_RuSlAn
06-19-2006, 16:23
Много е важно в живота човек да има истинки приятли които да го подкрепят в трудностите а3 имам истинска приятелка за което се радвам много винаги си помагаме но помнете истинскитя приятел не е този с които да споделяте само удоволствията и да се разхождате и да излизате заедно на вън а истинският приятел е този на които да се обадиш в 3 часа през ноща ще бъде готов да дойде да ти помогне!!!

Edna`Vechna`Priqtelka
06-19-2006, 19:00
Heh razbrah che ima hora tuk koito imat i te istinski priqteli.Nadqvam se i ostanalite da si imat.Naistina da imash takyv priqtel/priqtelka e neshto strahotno.Dosta pyti sym i kazvala kolko q obicham i che sym blagodarna che q sreshtnah.Tq me zapozna s nai - golqmata mi luv do oti moment.Bojee obicham si q mnogoo.Davam jivota si za neq.I sym 1000% sigurna che i tqe gotova na syshtoto za men. \:D/ :smt016 Pyk koito nqma takyv priqtel/ka dano go/q nameri skoro :smt006

iskrichka
06-19-2006, 19:04
az za syjalenie izgubih nai-dobrata si priqtelka :smt010 tq taka s vkop4i v gadjeto si, zaradi nego izgubi vsi4kite si priqteli, dori roditelite si.. mnogo mi e my4no za neq, opitah kakvo li ne za da q vrazumq, no ne pomaga... dori i men ne slu6a...mnogo mi e bolno da q gledam vinagi nacupena i nasinena ot onova gadno kopele, koeto q nqma za ni6to, no za syjalenie ne moga da napravq absolutno ni6to... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
tova ni6tojestvo q sysipa, a tq o6te e ludo vlubena v nego.... :smt010

Edna`vechna`Priqtelka
06-19-2006, 19:09
Lele nqkoi da ima smelostta da se gavri taka s priqtelkata mi.Nz na kakvo sam sposobna.Male tva deto go napisa naprao me vbesi.Basyy kak moje da ima takiva idioti po toq skapan svqt.pfff ... ](*,) ](*,) ](*,)

iskrichka
06-19-2006, 19:14
Lele nqkoi da ima smelostta da se gavri taka s priqtelkata mi.Nz na kakvo sam sposobna.Male tva deto go napisa naprao me vbesi.Basyy kak moje da ima takiva idioti po toq skapan svqt.pfff ... ](*,) ](*,) ](*,)
ne ti go pojelavam nito ti, noti priqtelkata ti da popadnete v moeto polojenie... da q nosq po ulicite po4ti pripadnala, 6ot toz galfon ne i vqrva 4e e v u4ili6te.. i vsqkakvi takiva.. ne e rabota.. mnogo pyti mi e idvalo da mu zabiq dva, makar da znam 4e 6te polu4a 5-6.. ne mi puka osobeno, dostaty4no boi sym qla na trenirovki... no sym se sdyrjala zaradi neq.. i za kvo.. da me pita 4ovek.. ](*,)

Edna`vechna`Priqtelka
06-19-2006, 19:24
Ohh mila jal mi e chak za vas.Mnogo gadno e tova.No na tozi svqt nqma nishto po podlo i nedostoino ot tova edin myj da bie jena.Po tozi nachin pokazva,che e bezsilen pred neq i samo s boi moje da si izvoiiuva jelanoto.Ahh kak si se sdyrjala neznam... naprao nqmam dumi ot tova koeto kaza [-X :!: :evil:

iskrichka
06-19-2006, 19:30
Ohh mila jal mi e chak za vas.Mnogo gadno e tova.No na tozi svqt nqma nishto po podlo i nedostoino ot tova edin myj da bie jena.Po tozi nachin pokazva,che e bezsilen pred neq i samo s boi moje da si izvoiiuva jelanoto.Ahh kak si se sdyrjala neznam... naprao nqmam dumi ot tova koeto kaza [-X :!: :evil:
az ti kazvam dano ne ti doide na glavata! dano! :cry: a pyk za tez myje det biqt jenite si, de a znam ... tva sa nqkvi pylni kompleksari.. na moita glava sa tamyn dvama takiva idioti - ediniq e neiniq aver, a drugiq e ba6tata na gadjeto mi.. toi, zaedno s maika si i brat si sa se iznesli ot tqh, 6toto ba6ta mu gi bie.. ae to e dylga i 6iroka, nqma kvo da vi zanimavam si4kite tuka s tva...

Edna`Vechna`Priqtelka
06-19-2006, 19:32
Maaa tova deto ti se e strupalo na glavata.Lele ne te znam kak izdyrjash.Az ako bqh prosto nz kade i kak shtqh da sym.Ohh dano ne mi idva do glavata,che e ujasno. [-o< :evil: Typite ` myje ` ako izobshto mogat i da se narekyt takiva sled kato se dyrjat taka. ](*,)

iskrichka
06-19-2006, 19:38
sori za offtopic-a no gledam 4e ne si registrirana i nqma kyde da ti pi6a. moje6 li da dade6 nick v irc ili mail. kefish me, sladurana si :))

Edna`Vechna`Priqtelka
06-19-2006, 19:42
Eto ti: Stefi^ i vlizam v #loko55
ama sega me nqma
utre mojesh da me namerish
i ti mi haresa kato chovek :)

iskrichka
06-19-2006, 19:45
zadyljitelno 6te pi6a :) spiram ve4e s offtopic-a, 4e 6te me izgonqt moderatorite

niGGa
06-19-2006, 20:38
Истински приятел не съм имал.Всички копеленца искат да изцицат всичко от тебе и да те изхвърлят..

Josefinne
06-20-2006, 08:07
\:D/ Аз имам щастието да си имам бест френдче и сега , след като завършихме, се надявам да продължим с приятелството си, защото 5 години наистина сме си споделяли всичко и сме се обичали като рода и кръв :D

Edna`Vechna`Priqtelka
06-20-2006, 10:06
Ehh redvam se za vas.Aide i niGGa dano skoro nameri istinski priqtel/ka.I da razbere kakvo e tova. \:D/ ::: :smt016