PDA

View Full Version : Разбитите сърца!



Razbitoto surce!
06-17-2006, 14:00
Пичове,прочетох много теми от вас,защото и аз съм в кюпа :(
И мен ме зарязаха и то след 2 години!Това бяха най-щастливите ми дни!Но те вече свършиха!
Искам само да ви попитам(мъжете де):Нясмятате ли че мъжете страдат повече когато момичето ни зарежа.
Аз лично смятам така и ще се обоснова.
Принципно е много по трудно Мъжа да се влюби в една Жена,но като се влюби той искам да си е с нея иска да бъдат завинаги заедно!А навсичкото отгоре като ни резнат неможем да го превъзмогнем и то доста време докато Жените не им пука!На къде върви този свят?То скоро ние(Мъжете)ще се страхуваме да си дадем дественоста.Жените станаха по ненаситни и по груби от Нас!

seksi_kote_f
06-17-2006, 14:55
Пичове,прочетох много теми от вас,защото и аз съм в кюпа :(
И мен ме зарязаха и то след 2 години!Това бяха най-щастливите ми дни!Но те вече свършиха!
Искам само да ви попитам(мъжете де):Нясмятате ли че мъжете страдат повече когато момичето ни зарежа.
Аз лично смятам така и ще се обоснова.
Принципно е много по трудно Мъжа да се влюби в една Жена,но като се влюби той искам да си е с нея иска да бъдат завинаги заедно!А навсичкото отгоре като ни резнат неможем да го превъзмогнем и то доста време докато Жените не им пука!На къде върви този свят?То скоро ние(Мъжете)ще се страхуваме да си дадем дественоста.Жените станаха по ненаситни и по груби от Нас!

Ti taka si misli6 ne e taka.Nie stradame za6toto sa ni izpolzva li zaredi sex nz si o6te za kakvo a edno momi4e za kakvo bi izpolzvalo edno mom4e(osven za parito no tova e druga tema).Ti vseki den reven za vas i stradame a vie ne revete(ima i izklu4eniq koito revat ama te sa 1 na 1000000)Za tova koeto pisa ne e vqrno :wink:

IsTiNsKa_LuBoV
06-17-2006, 14:58
:-D Zna4i ni6to ne si vidql ...Tova koeto go kazva6 ne e taka i nemoje da govori6 za edno opredeleno momi4e i da pravi6 taka 4e vsi4ki momi4eta sa tupi :) Prosto neznae6 kakvo e 4 godini lubov i nakraq da tii se izserat na liceto s izvinenie
:lol:

Ogi
06-17-2006, 15:48
evala bratle i az sam na sashtoto mnenie namiram se v podobna situaciq kato tvoita samo che pri men sa 2 meseca ama pak si mi e shit shoto za tqh se privarzah super mnogo ama predstavqm si i na teb kvo ti e da ea 2 godini sa si mn seriozna rabota...ako imash nqkaf shans probvai da si q varnsh ako nqma takvia izgledi prodaljavash napred i taka... pone az taka napravih

Razbito_Surce
06-17-2006, 19:44
E tova e to mujkata solidarrnost!Mersi za oporata pich!A shto se otnasq do jenite na 100% sum zad dumite si!A za tova koetokazvash 4e mom4etata ne pla4at za lubivite si MNOGO AMA MNOGO BURKASH!

Magic*
06-17-2006, 19:48
абе вие пък все едно познавате всички мъже и жени на земята,че да си правите изводи...зависи...всеки е различен...има и курви и курвари,така че..

CVETELLINA
06-17-2006, 20:33
хахах....да и това кой страда повече при раздялата си зависи напълно от човека и от чувствата му към другия....и двамата страдат еднакво,когато са истински влюбени...
Има много "ненаситни",както ти каза жени,но съща така има и доста такива мъже,така че сме квит нали... :lol:
Аз поне така мисля,не трябва да се хвърля вината винаги в/у другия,защото за края на една връзка и двамата имат вина,дори и да не го осъзнават ! :roll:

MaDdNeSs_GirL
06-17-2006, 22:30
Прочетох първите коментари на момиченцата и разбрах за пореден път, че жените никога не се признават за по-низши в някои отношения. Аз см момиче, но признавам, че ние - нежните създания сме голяма твар. Капризничим за най-малкото нещо, все не сме доволни. Може би ако по-голямата част от женската аудитория го разбере , светът може да стане много по-добър.
Относно авторът на темата ще ти кажа, че много време съм разсъждавал върху тази тема и честно казано, колкото и да ми е неприятно да го призная, прав си. И то не, защото момичетата не страдат. Просто ние сме лесно привързваеми. На 90 % от приятелките ми им е достатъчен един мъжки поглед , след който да последва "Много е сладък, бих си го хванала" дори да си имат приятел. Лесно се влюбваме затова и плачем толкова много.
Но има една много по-ужасна истина за нас. Ние не плачем за вас, когато ни зарежете, защото повече няма да сте до нас. Ние плачем за себе си , защото знаем, че докато не намерим някой друг ще сме сами. Тук съм сигурна, че много момичета ще опровергаят мнението ми и ще кажат "Ние не сме такива, а това,че ти си такъв тип момиче си е твой проблем" Погледнете се отстрани. Жените сме отвратителни. Аз съм била свидетел на наистина ужасни случаи. Виждала съм как моя приятелка върти по най-коварния начин на пръста си човек, който тя твърди,че обича.
Когато обичам някого не му се муся постоянно и не мрънкам голяма част от времето само за да ми обръща внимание.
Сигурна съм, че няма да има мъже, които да ме упрекнат за това мнение, но момичета-100 %. Която женска твар отрече всичко , което казах, нека провери умствения си багаж и след години да осъзнае истината за живота.

Petinka``
06-17-2006, 23:08
Мдам момиченце съм но си признавам че едно момиче може да нарани едно момче и то да страда таака както момичетата не могат..Ае вии мъжете сте толкова мекошави :P Нас даже и да ни боли се справяме някакси и продължаваме на пред а вие .. Научете се да се примирявате когато не можете да имате всичко .. и не става въпрос само за любовта .. !

MaDdNeSs_GirL
06-17-2006, 23:10
Мдам момиченце съм но си признавам че едно момиче може да нарани едно момче и то да страда таака както момичетата не могат..Ае вии мъжете сте толкова мекошави :P Нас даже и да ни боли се справяме някакси и продължаваме на пред а вие .. Научете се да се примирявате когато не можете да имате всичко .. и не става въпрос само за любовта .. !
Радвам се, че има и трезво мислещи момичета. =D>

Г0ст
06-17-2006, 23:20
Може да сме мекушави ама ще ни отрежете веднъж,два пъти,три пъти (някои загряват по-бавно) и после знаете ли какво става с едно момче - вече всички момичета му ставате еднакви.И знаете ли кое е тъпото.Тъпото е че загубваме всякаква вярва във вас и все по трудно се влюбваме в някоя.Затова става така , че само ви е** и после дим да ни няма.А има и някои които непрестават да вярват , че следващата ще е поразлична.Вие момичетата разберете ли , че сме лудовлюбени в вас и ни се качвате на главата , а в същото време си мечтаете за някой , който да неможе без вас.

Absconding
06-17-2006, 23:30
Нe съм съгласна с повечето мнения. Смятам, че това колко страдаш е строго индивидуално и не можем да обобщим момичетата или момчетата страдат повече, момичетата или момчетата се привързват по-бързо и т.н. За всяко правило си има изключения. Това е. И не мисля както едно момиче, което писа че момчетата са мекушави... Това си е въпрос на характер, а не на пол! И не го казвам, защото съм момиче и защитавам женската гордост. Мнението ми не е породено от женска солидарност. Просто това си е моето мнение и съм твърдо против поставянето под общ знаменател, на който и да е пол.. и по какъвто и да било случай.

06-18-2006, 00:47
ами...видях няколко отговара и се съгласих с някои части от тях
да мъжете страдаме когато хлътнеме по едно моми4е....
видиах един от отговорите и то е така 4е всеки си е индивидуално за себе си;
Неможе оба4е да кажем както ние мужете така и жените 4е единиа пол страда пове4е от другя когато врузката приклиу4и
зависи от мног фактори
както едно мом4е може да страда за едно моми4е толкова много
така и едно моми4е може да страда за едномом4е по съ6тиа на4ин

sexy_dizzy
06-18-2006, 07:52
А бе,хора,всичко си е относително,защо ги поставяте под общ знаменател не мога да разбера?!Зависи си от психиката на човека,от неговия характер-някои плачат,други не,трети страдат,но се опитват да забравят като се забавляват-става въпрос и за момичета и за момчета.Съгласна съм с мнението на Absconding.Това е истината!

iiirish
06-18-2006, 08:42
вярно е това, че ние момичетата по-лесно се привързваме, но това няма нищо общо със страданието. просто когато ни е тежко, ние изливаме насъбрата се болка в сълзите и ни олеква. и така всеки път. и хич не ми разправяйте, че момчетата били мекушави. повечето (ве казвам всики) гледат само как да те наебат (с извинение, че е използвам * ).

IKisseDAGirL
06-18-2006, 08:45
според мен не може да се каже, че единият или другият пол страда повече или по-малко
всичко си е до човек и до това колко е бил влюбен :roll: познавам както момичета, които са били супер наранени от някой, така и момчета в същата ситуация, които не страдат по-малко...

priti_kiti
06-18-2006, 08:50
Офф баси глупавия спор - "Кой страда повече - мъжете или жените?" ](*,)
Съгласна съм напълно с valantain_love ,защото всичко си зависи от хората.Ако и двамата сте се обичали истински - и двамата ще страдате поне малко.Вече кой страда повече,при всеки случай е строго индивидуално...

06-18-2006, 09:08
вярно е това, че ние момичетата по-лесно се привързваме, но това няма нищо общо със страданието. просто когато ни е тежко, ние изливаме насъбрата се болка в сълзите и ни олеква. и така всеки път. и хич не ми разправяйте, че момчетата били мекушави. повечето (ве казвам всики) гледат само как да те наебат (с извинение, че е използвам * ).

ами да до някаква степен си права но мисля 4е отделна 4аст и то не малка гледат да прикрият 4увствата си от колкото да ги покажат в безбри сълзи
А пък мом4етата при такива слу4аи испадат в агресивност
а относно мом4етата дали са мекушави или само търсят да ебат
мога да кажа 4е някои(може би пове4ето) жени не забелязват 4уства не са духовно извисени ами прости матерялистки

dea
06-18-2006, 09:23
Прочетох първите коментари на момиченцата и разбрах за пореден път, че жените никога не се признават за по-низши в някои отношения. Аз см момиче, но признавам, че ние - нежните създания сме голяма твар. Капризничим за най-малкото нещо, все не сме доволни. Може би ако по-голямата част от женската аудитория го разбере , светът може да стане много по-добър.
Относно авторът на темата ще ти кажа, че много време съм разсъждавал върху тази тема и честно казано, колкото и да ми е неприятно да го призная, прав си. И то не, защото момичетата не страдат. Просто ние сме лесно привързваеми. На 90 % от приятелките ми им е достатъчен един мъжки поглед , след който да последва "Много е сладък, бих си го хванала" дори да си имат приятел. Лесно се влюбваме затова и плачем толкова много.
Но има една много по-ужасна истина за нас. Ние не плачем за вас, когато ни зарежете, защото повече няма да сте до нас. Ние плачем за себе си , защото знаем, че докато не намерим някой друг ще сме сами. Тук съм сигурна, че много момичета ще опровергаят мнението ми и ще кажат "Ние не сме такива, а това,че ти си такъв тип момиче си е твой проблем" Погледнете се отстрани. Жените сме отвратителни. Аз съм била свидетел на наистина ужасни случаи. Виждала съм как моя приятелка върти по най-коварния начин на пръста си човек, който тя твърди,че обича.
Когато обичам някого не му се муся постоянно и не мрънкам голяма част от времето само за да ми обръща внимание.
Сигурна съм, че няма да има мъже, които да ме упрекнат за това мнение, но момичета-100 %. Която женска твар отрече всичко , което казах, нека провери умствения си багаж и след години да осъзнае истината за живота.

Mislq po syshtiq nachin-ne moje da kajete koi strada poveche ne jiveete ot dvete starni- a i e estestveno(kakto i predpolagah)momchetata zashtitavat"svoite",momichetata-proqvqvat jenska solidarnost(v povecheto sluchai)...normalno e...no naistina i az mislq,che ako vseki gleda obektivno na vsqka situaciq i e navytre v neshtata dosta po-dobre shtqhme da se razbirame...bez da ima smisyl ot takiva temi! O:) [/quote]

Razbito_Surce
06-19-2006, 18:44
anito.sl .....и хич не ми разправяйте, че момчетата били мекушави. повечето (ве казвам всики) гледат само как да те наебат (с извинение, че е използвам * ).


Само да ти кажа че точно от такива момичета ние мъжете,които обичаме след вас ставаме Въпросните.Които искат само да ви наебат!

iLoveChocolate
06-19-2006, 20:06
pi4 ne si prav.spored men momi4etata su6to stradat makar da ne ti se vqrva tolkova mn sam plakala za edno mom4e,koeto me zarqza dva puti za 5 meseca i si misleh 4e me obi4a,a az go obi4am.taka 4e sam sigurna 4e toi za men ne e prolql i edna sulza i ne mu puka 6tom 4as sled kato skusahme trugna s druga.

SuMmEr_F
06-19-2006, 21:33
ne govori za vsi4ki momi4eta.vinagi ako si obi4al nqkogo i vse o6te obi4a6 i toi ti razbie syrceto boli nezavisimo dali si momi4e ili mom4e vse si boli.i mnogo po 4esto vie mom4etata ni naranqvate nas momi4etata. :cry: :cry: i sega si 4udq ima li nqkakyv smisyl da pla4a za tova mom4e pri polojenie 4e toi prez cqloto vreme vsi4ko za nego e bilo samo bazik.1 godina BAZIK. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

06-21-2006, 00:03
бих казал че е мн относително!както за момчетата така и за момичетата.неможе да се каже кои повече преживява раздялата всичко е до човек това е! :!:

ziky
06-21-2006, 00:04
ne govori za vsi4ki momi4eta.vinagi ako si obi4al nqkogo i vse o6te obi4a6 i toi ti razbie syrceto boli nezavisimo dali si momi4e ili mom4e vse si boli.i mnogo po 4esto vie mom4etata ni naranqvate nas momi4etata. :cry: :cry: i sega si 4udq ima li nqkakyv smisyl da pla4a za tova mom4e pri polojenie 4e toi prez cqloto vreme vsi4ko za nego e bilo samo bazik.1 godina BAZIK. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

А леле колко мразя да се ебават с мен...на сичкото от горе и базик :O:O аз направя ше се ис.... в лицето на тоя бе..

Dreamfall
06-21-2006, 00:05
momi4etata stradat pove4e... tva e ;)

ziky
06-21-2006, 00:11
momi4etata stradat pove4e... tva e ;)

невинаги...когато чета неша от сорта написани от момичета аз го обичам а той не му пука за амене направо се чуда как може да има такива момчета бре....бахти....при мене винаиг е било обратното... :|:|:|

o'pustis
06-21-2006, 00:16
momi4etata stradat pove4e... tva e ;)и как рабра това би ли ми обяснила как стигна до този извод?немойе всички да ги сложиш по общ знаменател :)

Dreamfall
06-21-2006, 00:21
momi4etata stradat pove4e... tva e ;)и как рабра това би ли ми обяснила как стигна до този извод?немойе всички да ги сложиш по общ знаменател :)
emi... v pove4eto slu4ai mom4eto razbira surceto na momi4eto.... za tva.... prosto pove4e momi4etata stradat... ;)

IsTiNsKa_LuBoV
06-21-2006, 00:27
momi4etata stradat pove4e... tva e ;)и как рабра това би ли ми обяснила как стигна до този извод?немойе всички да ги сложиш по общ знаменател :)
emi... v pove4eto slu4ai mom4eto razbira surceto na momi4eto.... za tva.... prosto pove4e momi4etata stradat... ;)

:!: taka si e!!! :evil:

o'pustis
06-21-2006, 00:31
](*,) чесно вас немога да ви разбера!как определяте .....