PDA

View Full Version : Готови ли сте да фрапирате лятото?



Sunny_stz
06-17-2006, 15:15
Ето 4е най-накрая о4акваното лято от вси4ки ни по4ти дойде!Е за някои може ве4е да е дошло ,но важното е 4е то е пред нас!Е ще фрапираме ли и това лято :P Как мислите?Мислили ли сте какво ще правите през лятото или вси4ко е на импровизация.Море,планина ,4ужбина пишете как ще се забавлявате ;)

hamilcar
06-17-2006, 15:20
На море и ще работя там.

xOtkiSsSs
06-17-2006, 15:27
И аз мисля да мръдна към морето, че миналата година ми се размина и съм се затъжила :D Мисля това лято да си искарам супер и все пак всичко ще е импровизация, не обичам да правя планове, защото винаги всичко се прецаква :?

ycMuBkaTa
06-17-2006, 15:38
Планирала съм и да си почина и да свърша бая полезна работа...На почивка едва ли ще ида, ама аз мога да почивам и в нас, стига да имам възможност де.
Очертава се интересно лято, но като знам колко бързо ще мине...чак ме е страх да дойде.

>>ZLOBI4KA<<
06-17-2006, 16:05
Мммм аз ще ходя в Гърция на моренце през август най-вероятно. А на планина преди и след морето. Мн яко ще си го изкарам тва лято. Дано всички да се забавляваме :D

GGGGGGG
06-17-2006, 16:56
Ми аз ще си търся някаде работа,апък ако не си намеря ще лихтяинствам по пътищата :lol: На море няа одя,нито в чужбина,щото мн неща сгафих и наще постоянна ми натякват,как те ще ходят на море пък аз ще съм си вкъщти,ама за тая работа си има и басейн :lol:

BAD_GIRL_
06-17-2006, 19:50
mi shte xodq na more za da se zabavlqvam i da rabotq se pak trq nekak si da se izdurja me nali takam :wink: :-)

priti_kiti
06-17-2006, 21:36
Ми в София ще съм до края на юли щото съм на уроци по английски.. след тва август ще хода малко на планина иии след тва или пак се каширам в София или пък може малко да мръдна до Русе ще видим.. и така.. морето ще ми се размине тая година :( но пък за сметка на това миналата година бях цял месец там :D

^FaiNt^F
06-17-2006, 22:19
e az...mislq tva lqto da si go izkaram s gadjeto :lol: ...6e pravim remont4e v nas i trqq da pomagam...na more nqma da hodq, nai-mnogo na nqkoq ekskurziika v nqkoe grad4e...znam li 8) samiq fakt, 4e ne sym na u4ili6te pravi lqtoto nezabravimo :lol:

sweet_girl_14
06-26-2006, 18:01
мммм аз ще съм си в къщи ,но с компанията

Luda_krava
06-26-2006, 18:28
За мене лятото почна ... ами аз съм си тука на море.. плажове ..дискотеки...размазванки... нови запознанства..сега го давам на макс докато не съм почнала още работа... Абе ЛЯТО..какво да го описвам..красиви дни, красиви нощо... то на тези години дали с или без море все тая...зависи колко луда глава си.... Айде и умната...:)

06-26-2006, 20:51
Най-добре си облечете грейките и зимните кожуси. И без това зимата ходите с голи пъпчета, що пък лятото не пробвате да сте с кожуси?
Така че го фрапирате и ще ви се обръща внимание поне...

djigi
06-26-2006, 23:15
Цяло лято ще мързелувам (всъщност каквото правя и през останалата част от годината), няма да работя, няма да уча. Предимно ще съм извън София. На море задължително. Аа и ще си показвам голите крака :smt016

`Death`Whore`
06-26-2006, 23:18
1. Мразя жегата, мразя и лятото. Нищо няма да фрапирам.
2. На море не ми се ходи...искам Монстърс ъф рок...МОрбид Ейнджъл...но са го направили адски преебано..и е много пари.

piFka_LP
06-27-2006, 11:28
леле аз ще ходя на море н обичам лятото :lol:

Nekasa4a
06-27-2006, 13:46
Като се има предвид че целия юли го губя заради кандидат студентски изпити... на който нищо няма да направя :twisted: ще кажа само едно за разлика от някои аз пак обожавам жегата предпочитам да ми е супер топло от колкото студено и мрачно.

Някой каза че Монстърс ъф рок е много пари ми на мен ми е напраово нормално сега знам че не всеки има възможност но се пак е направено доста мащабно така че ще тря да се поохарчите за да го посетите :twisted:


Бтв мисля и до СТЗ да мина да видя кво става там дали има живи ора :-D

fuck_you_baby
06-27-2006, 14:14
az ne sam re6ila o6te kakvo 6te pravq a i ne iskam da si pravq planove 6tot nakraq ni6to nqma da stane.6te improvizirame

teenkopele
06-27-2006, 14:29
Въпрос на импровизация. Е, ще се ходи на вилата ми и евентуално на море, но още нищо не се знае. :wink:

beB_
06-27-2006, 17:45
na 15ti zaminavam za Germaniq nqkude do kum 5ti

sled tfa na more s kompaniqta za 10tina dena i posle sum tuka :)(v sf)

Psyxodelia
06-27-2006, 21:27
Обикновено не правя планове,защото всичко се прецаква накрая.След като ми минат изпитите и дай Боже да вляза в СУ ще падне наистина голямо размазване...но най-вероятно ще отидем август месец с приятеля ми до Варна("Журналист").Най-добрата ми приятелка има вила там и ще постоим около 2 седмици,докогато стигнат парите.А иначе уиекендите релаксирам на моята вила,близо до София е и е адски спокойно и приятно там...от време на време отивам и до Кюстендил-при баба ми и при една от добрите ми приятелки :mrgreen:

1921
06-29-2006, 10:27
Като се има предвид че целия юли го губя заради кандидат студентски изпити... на който нищо няма да направя :twisted: ще кажа само едно за разлика от някои аз пак обожавам жегата предпочитам да ми е супер топло от колкото студено и мрачно.

Някой каза че Монстърс ъф рок е много пари ми на мен ми е напраово нормално сега знам че не всеки има възможност но се пак е направено доста мащабно така че ще тря да се поохарчите за да го посетите :twisted:


Бтв мисля и до СТЗ да мина да видя кво става там дали има живи ора :-D
a на 27ми юли на мач ли сме :D

CrazY^^MousE^^F
06-29-2006, 15:50
Аз пък съм си на моренцет0 всеки ден :P :P :P нананананнаан :D :D :D
иначе другия месец ще ходя с ансамбъла на МФФ (МеЖдУнАрОдЕн ф0лКл0рЕн ФеСтИвАл), но 0ще не знам къде, после на почивка с мама и тате, после в Слънчев Бряг при батко малко, после при баба и после в София :) т0ва е за сега :) ПрИеМаМ 0фЕрТи ;) ;) ;)