PDA

View Full Version : Имам малък проблем



:(
06-17-2006, 14:35
Значи...от както се помня имам по рождение брадавица по мишницата-представялва 1 см кожно образование...Искам да го махна,зашо ли?Щот ми прече,не мога да се бръсна,не мога да си правя там кола маска и на всичкото отгоре е мн грозно.Преди 2 дена говорих с личната си лекарка-каза ми,че нищо нямало да стане и ми каза каде да отида да ми го махнат.Но проблема е родирелите ми и по точно майка ми!Не ми дава...постоянно ми вманичава,че ако се махне ще стане рак на кожата,че ще се подуе и ще излязат повече...имам мн КОНСЕРВАТИВНИ РОДИТЕЛИ...Обяснявам им,че съм говорила с личната си лекарка,а маика ми не...Днес ми удари шамар и ми каза,ако си махна брадавицата ще ме пребие...Добре как на мене се ми се падат такива смотани родители...Има мн нужда от съвет какво да правя...Моге да рискувам да отида сама,ама наще наистина ще ме прибият,пак ме е старх да не стане някоя инфекция...офф баси ужаса...

TheArchEnemy
06-17-2006, 15:09
ako naistina iska6-otidi.6tom lekarite ti kazvat 4e ne e opasno i ni6to nqma da ti stane,zna4i naistina e taka.moje purvo da ne kazva6 na va6te za tova dokato ne zabelejat i kato nau4at da kaje6 4e vsi4ko e nared i 4e ni6to ti nqma. :wink:

zaharcheto_f
06-17-2006, 15:48
Moje da ti se stori smeshno no ne e nujno da mahnesh bradavicata 4rez operaziq, mojesh da q majesh s edno raztenie, kazva se Zmiisko Mlqko samo trqbva da go pravish vseki den po nqkolko pati kogato se setish.Popitai nqkogo za nego da ti go pokaje zashtoto ne znam kak da ti obqsnq kak izglejda

MiRaCuLiXbb
06-17-2006, 16:03
Опасно е да имаш подобни кожни израстъци, затова поговори с тях и им обясни, че е много по-добре да се махне.

Eimi_{}
06-19-2006, 16:02
Не го махай без съгласие на родителите ти.Обясни им пак и пак,докато не им втръсне и не разберат,че си имаш лично мнение по този въпрос!На колко си? ;-)

06-20-2006, 09:17
Махни я без да им казваш, след това си направи татуировка, пиърсинг, напий се, изпуши малко марихуана и се прибери вкъщи в това състояние :-D

`Death`Whore`
06-20-2006, 09:20
Майка ти е отвратителна!