PDA

View Full Version : Razdeleni roditeli...sulzi,problemi...



IsTiNsKa_LuBoV
06-17-2006, 15:15
Zdraveite!Iskam da vi razkara edna mnogo tujna istoeiq koqto se slu4i predi 3 godini i o6te se mu4a ot tazi misul..
Maika mi i ba6ta mi edno vreme mnogo se obi4aha hodihme kude li ne ...navsqkude ...imam 2 bratq i 1 sestra !Vsi4ko zapo4na kogato maika mi po4na da prodava vestnici (ne na butka a po ulicite raznasq6e i o6te raznasq) i se zapozna s edin TUPANAR koito provani vsi4ko...Maika mi po4na da ne se pribira ,ba6ta mi po4na da pie vsi4ko se sriva6e leka poleka....TUPAKA po4na da spi u doma i taka 3-4 meseca...ba6ta mi ve4e be6e se pribiral vseki petuk nakurkan...
TUPAKA sprq da idva v nas za6toto ba6ta mi go be6e natupal mnogo zdravo za koeto si ponese i posledstviqta(plati 7 hiliadi leva) za da ne vleze v zatvora...Ve4e se bqha skarali bqha se razdelili ...maika mi si trugna sus sulzi na o4ite no se pak ni napusna...Do predi 4 meseca bah revala zaedno s ba6ta mi za maika mi...mnogo sulzi i mnogo stradanie..Obi4am gi idvamata stra6no mnogo!Iskam da sa zaedno no vsi4ko svur6i mejdu tqh...Maika mi ve4e e s TUPAKA a ba6ta mi si nameri gaje(koeto mnogo nenavijdam :evil: )
Iskam da sa zaedno...kak iskam da se vurnat starite vremena :( :cry:

06-17-2006, 15:31
mila ne dei da strada6 vse pak ti ne si vinovna maikati i ba6ati mb ne sa se 4ustvali dobre zaedno i sa se razdeli i dvamata sa namerili dr hora s koito da giveiat ne triabva da mrazi6 gadgeto na maikTIO I GADGETO NA B6A TI TVA VSE PAK SI E TEHEN IZBOR ZN 4E MOGE BI E MN GADNO DA GLEDA6 MAIKATI KAK SE PREGRU6A S DR NO TOVA E GIVOTA S KOITOI DA SA TE za tiah ti vinagi 6e si ostane6 tiahna du6eria i niama da te obi4at po malko opitai se da gi razbere6 i da gleda6 nagore da ne dopusne6 edin den s tvoite deca takava gre6ka i vingi ima po zle ot tebe tui 4e digai glava i si givei tvoia givot.... :)

ycMuBkaTa
06-17-2006, 15:44
Децата не могат да отговарят за поведението на родителите си. Съмняваме да можеш да направиш нещо, но все пак сте голямо семейство. Опитай ти и братята и сестра ти да поговорите с тях, ако трябва поотделно, ако трябва заедно. Би трябвало да поемат отговорност за вас и да ви послушат, макар че от опит ти казвам те решат ли си, че не им се живее заедно, нищо не помага...Просто опитай се да го преживееш и си гледай живота, колкото и трудно да звучи. Имаш си братя и сестра, никога няма да останеш без любов. Така си мисля аз де...

SuMmEr_F
06-17-2006, 15:59
олей дано не се случи това нещо и у дома майка ми си има любовник и аз знам за него но не казвам на баща ми защото не искам да се развеждат ,но и той преди години си е имал любовници.много е гадно това родителите ти да се разделят и именно за тва си мълча. :cry: но въобще не подкрепям майка ми !!!!

I_love_dead_people
06-17-2006, 16:15
Не можеш да върнеш времето назад.Просто приеми обратите на живота...

IsTiNsKa_LuBoV
06-17-2006, 16:25
Nqma kak ina4e... :cry: :cry: :cry:
Mnogo mi e gadno... za sujalenie nqma kakvo da se napravi
:cry: :cry: :cry: