PDA

View Full Version : Косата ми окапва



Гoст
06-17-2006, 17:31
Хора забелязах че от 2 седмици косата ми силно почна да пада.Какво да правя ???? Да не е от смяната на сезоните много съм притеснена ! Използвам шампоани и маски за възстановяване на косата, и хининова вода от 1 месец вече :((( Не искам да остана без косаааа

06-17-2006, 18:37
mnogo momi4eta imat katav problem i tova e zaradi sezona no ako e mnogo seriozno otidi na lekar

HeCu®
06-17-2006, 18:39
stres, natovareno ejednevie, rak(nedai si boje)...pri4ini mnogo, posyvetvai se s lekar :!:

Пепи Пекторалиса
06-17-2006, 18:53
Консултация задължително с личния лекар. Ако проблема не е сериозен вероятно е стрес или авитаминоза. Купи с витамини Мерц.

e_l_i_z_a
06-18-2006, 09:37
И моята миналата година беше така-пак по това време.Само да прокарам ръка през нея и падат 7-10 косъма средно.Чак ме беше страх да я реша.Но просто спря по едно време...ама ме държа около месец.Направо щях да се побъркам.Просто си сменяш косата.Нищо страшно.И все пак ако наистина много се притесняваш-отиди при личния си лекар,за да се консултираш.Въпреки че според мен нямаш проблем,щом иначе се чувстваш здрава.Ако беше болна от нещо сериозно,щеше да се чувстваш необичайно отпаднала,щеше да ти е лошо,да ти причернява пред очите и куп други неща.Просто се усмихни,глези се,дай си релакс и ще отмине,а резултата няма да е да си без коса,ами ще имаш по-свежа,сменена коса \:D/ Ще видиш :wink: :D

Гoст
06-18-2006, 10:19
И моята миналата година беше така-пак по това време.Само да прокарам ръка през нея и падат 7-10 косъма средно.Чак ме беше страх да я реша.Но просто спря по едно време...ама ме държа около месец.Направо щях да се побъркам.Просто си сменяш косата.Нищо страшно.И все пак ако наистина много се притесняваш-отиди при личния си лекар,за да се консултираш.Въпреки че според мен нямаш проблем,щом иначе се чувстваш здрава.Ако беше болна от нещо сериозно,щеше да се чувстваш необичайно отпаднала,щеше да ти е лошо,да ти причернява пред очите и куп други неща.Просто се усмихни,глези се,дай си релакс и ще отмине,а резултата няма да е да си без коса,ами ще имаш по-свежа,сменена коса \:D/ Ще видиш :wink: :D

Благодаря за успокоението :))

`Death`Whore`
06-18-2006, 10:26
Ако много си я боядисвала, къдрила, изправяла или слагала гелове на нея, е нормално да капе.

TSecret
06-18-2006, 10:43
prez niakolko godini(3) kosata se smenq i se polu4ava obilen kosopad-ne se strqskai trae 1-2 meseca i sled tva 6te si ima6 novi4ka!

ucTuHcKa
06-19-2006, 18:25
Не се безпокой, напълно нормално е. Най-вероятно е от сезона или от стреса.
В момента и моята коса е в такова състояние (нито съм я боядисвала, къдрила, изправяла и т.н.) - и миналата година беше така, но след няколко месеца престана да пада...

Eimi_{}
06-19-2006, 21:39
Е,без коса пък! :D Това е нормално,но гледай да не я скубеш безпричинно!

Гoст
06-20-2006, 11:05
Е,без коса пък! :D Това е нормално,но гледай да не я скубеш безпричинно!

Ne si q skubq.Koe normalno momiche shte si skube kosata

hollaback_girl
06-25-2006, 21:17
puu iaz sega sym taka.bqh se pritesnila...

TheDarkLady
06-25-2006, 21:38
puu iaz sega sym taka.bqh se pritesnila...

ем май-всички сме така..но моята се изтощи от пресата и сешоара.Сега нито я суша, нито я къдря.И ви препоръчвам:Използвайте преса за коса възможно най-рядко ,ако е възможно направо я спрете!Тя убива косата ви бавно ,НО ефикасно! [-X Пазете я(косата) че връщане назад няма!

HandOfBlood
06-26-2006, 06:46
мто и при мене го има тфа... седа си и гледам по някое време некф косъм паднал.... и тфа през 5 минути (апф за щастие последните няколко дни не е ставало), ма при мене е на психическа основа...

elize
06-26-2006, 15:20
Има едно шампоанче, което е много ефикасно - FITOVAL. Върви комплект с едни капсули. Не си го измислям лекар ми го е препоръчвал

06-26-2006, 15:37
Е,без коса пък! :D Това е нормално,но гледай да не я скубеш безпричинно!

ЗЛЕ човек!!! ](*,)
и аз съм на мнението на Тайна

rusalkata_
06-26-2006, 16:09
оооо,мацки!успокоихте ме!в момента и моята коса е в такова състояние.най много пада като я къпя.преди време пак беше станало така ама се оправи от само себе си и не падаше толкова.както и да е.в момента ползвам един шампоан дето имам чувството че не ми пада вече толкова,въпреки че само веднъж се къпах с него.абе ще се оправи косата! :-D

macy_day_parade
09-06-2006, 09:16
i na men 3 meseca mi kape6e kato luda....pitah 1 friziorka i otgovor1t i be6e sledniq:
"na vseki 5 godini kosata se smenq cqlostno"