PDA

View Full Version : vrazka po telefona



nqmam ime
06-17-2006, 19:03
zdraveite sladurkovci za parvi pat vlizam tuk i razgledah nqkolko temi neznam za6to no 6te vi spodelq ne6to...ot dosta vreme se 4uvam po telefona s edno mom4e koeto e s 2 godini po golqmo ot mene az sam na 16 parvona4alno nqmah ni6to kam nego postepenno oba4e tova se promeni kogato se vijdame ne si govorim a po telefona govorim s 4asove parvo kazva6e 4e iska da e s mene a az neiskah sega kogato iskam da sam s nego toi kazva 4e iska samo sex az mu kazvam ok ako ti e za tova haide no toi nqkaksi se strahuva 4e sled tva 6te go namrazq ili i az neznam....mnogo e obarkano vsi4ko pisna mi da govorim samo po telefona i da se karame non stop,da revnuvame,lajem se za tolko mnogo ne6ta ima momenti v koito go pitam oki za kvo zvani6 a toi mi kazva imam nujda da te 4uvam e oki kva e taq nujda ta nali iska6 samo sex NEKA VSEKI KOITO ISKA IZKAJE MNENIE 6TE MI E INTERESNO DA VIDQ ABSOLUTNO NEPOZNATI ZA ENE HORA KAKVO 6TE MI KAJAT MNOGO 6TE SE RADVAM AKO NQKOI PI6E :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-17-2006, 20:36
spored men shtom iska samo sex prosto se otkaji ot nego... ti da ne si "ma6ina za razplod" :D :) puk tova 4e si govorite mnogo po tela nishto ne zna4i (pone tai si mislq)

viki91
06-17-2006, 20:39
a[N]D[i]T[k]a]spored men shtom iska samo sex prosto se otkaji ot nego... ti da ne si "ma6ina za razplod" :D :) puk tova 4e si govorite mnogo po tela nishto ne zna4i (pone tai si mislq)

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

playful_baby
06-17-2006, 21:03
spored men shtom iska samo sex prosto se otkaji ot nego... ti da ne si "ma6ina za razplod" Very Happy Smile puk tova 4e si govorite mnogo po tela nishto ne zna4i (pone tai si mislq)

napalno sam saglasna s teb =D> =D> =D>

.......
06-17-2006, 21:57
ne e to4no taka v smisal za tolko godini 6tom ne e polu4il sex i znae 4e nqma da go ima a te tarsi nemoje da se kaje 4e mu e samo zaradi tova

strawberry1988
06-17-2006, 22:14
ako i ti iska6 samo sex,ok budi s nego,a ako ne iska6 samo tova,po dobre go zaboravi

siska_f
06-17-2006, 22:16
Ne sum sigyrna ,no mislia ,che rabotata ne e samo v seksa,ako e bilo taka do sega veche da e stanalo.Moje bi izpitva neshto kum teb,no go e strah da ne si razvalite otnosheniata ,ako trugnete ,a posle skusate,pone taka mislia az.

06-17-2006, 22:23
--------------------------------------------------------------------------------

Ne sum sigyrna ,no mislia ,che rabotata ne e samo v seksa,ako e bilo taka do sega veche da e stanalo.Moje bi izpitva neshto kum teb,no go e strah da ne si razvalite otnosheniata ,ako trugnete ,a posle skusate,pone taka mislia az.
_________________
evala tva e i moito mnenie ako e iskal samo sex bqma da zvani tolko dalgo i tolko 4esto nqma da pita postoqnno obi4am li gi i taka natatak a i vse pak ve4e ima tolko momi4eta samo za sex edva lu mu e samo za tova no neznam kak da go nakaram da kaje kakvo izpitva privarzanost samo ili me obi4a

siska_f
06-17-2006, 22:27
Shtom si se prevurzal kum niakogo znachi go obichash.Ne mislish li taka?

06-17-2006, 22:31
--------------------------------------------------------------------------------

Shtom si se prevurzal kum niakogo znachi go obichash.Ne mislish li taka?
_________________
mi moje bi prosto e sviknal s mene ne tolko kolkoto ad meobi4a primerno :-k

siska_f
06-17-2006, 22:36
Ami ti kaza ,che si govorite po chasove,ako beshe sviknal s teb bez da te obicha kakvo my prechi da se obadi za dve minyti i da te pita kak si i tolkova?

06-17-2006, 22:41
da govorim si qko i za vsi4ko daje poneje toi e futbolist gledame am4ovete zaedno no v sa6toto vreme ne sme gadjeta razbira6 li tva e mn izma4va6to i nemoga ve4e

siska_f
06-17-2006, 22:47
Misla ,che triabva da my kajesh kakvo izpitvash kum nego , che ti e mnogo gadna tazi sityacia na neizvestnost i da go pitash kakvo smiata toi

ycMuBkaTa
06-17-2006, 22:48
Според мен нещо в отношенията ви куца. Може би държи на теб, но като приятелка или не знам...То като няма жив контакт е трудно да определиш другия какво точно изпитва. Може би имате нужда да се наприказвате наживо и тогава ще имаш по-ясна представа вече за отношенията ви.

06-17-2006, 22:50
mersi za mnenqta navsi4ki vi \:D/ radvam se 4e napisahte tva koeto mislite az 6te opravq ne6tata

siska_f
06-17-2006, 22:57
Davai i YSPEH! :D