PDA

View Full Version : kosaa ?:)



06-17-2006, 20:45
pls kajete nqkakvi maski za podhranvane i vuob6te poddarjane na dalgata kosa,za6toto re6ih da q ostavq moqta dalga .6ampoani,balsami ,maski,doma6ni maski kakvoto mi kajete 6te mi e ot polza.10x predvaritelno mili4ki

laynovoz
06-17-2006, 21:02
pls kajete nqkakvi maski za podhranvane i vuob6te poddarjane na dalgata kosa,za6toto re6ih da q ostavq moqta dalga .6ampoani,balsami ,maski,doma6ni maski kakvoto mi kajete 6te mi e ot polza.10x predvaritelno mili4ki

кат гледам тай си момиче. та значи аз съм момче и кат си пусках косата изооооообщо не я подхранвах с разни говна лайна. постригах са след 9 месеца чак и то супер малко и скоро пак са клацнах и никви ралти не съм слагал простотии глупости. и тай да не ти дреме!

red_red
06-17-2006, 21:10
ei 4akaite be!mom4e i momi4e savsem razli4no e.primerno momi4eto se izpravq s presa,na4upva si e ......t1i 4e momi4eto trqbva da si q podxran va s razni ne6tica....aiii mucki 4aoo0o

pinki
06-17-2006, 21:45
Ami zna4i za dulga kosa sa idealni maskite na miosotis!Straxotni sa!I nai-xybavoto e 4e sa za razli4ni tipove kosa!Vqrvai mi straxotni sa az samata gi izpolzvam! \:D/

TSecret
06-18-2006, 12:58
edna ot nai-dobrite doma6ni -jultuk,med i zehtin!

the_destiny
06-18-2006, 13:08
пробвай с аспирин (натрошен) в шампоана
8)

fuck_you_baby
06-18-2006, 17:04
mi az sq ne se se6tam no imam 2 predlojeniq za teb.
parvoto e - da otide6 vav nqkoi magazin za kozmetika i da pita6 prodava4kata kakvo moje da ti predloji za kosa(6ampoani,balsami,maski i dr.)
vtoroto e - ako ne ti se hodi v magazin ili te e sram da pita6 potarsi v google.bg az sam gledala tam i ima hubavi (pi6e6 maski za kosa(primerno)i to ti izlizat saitove)

dan dan dan
06-18-2006, 22:06
Ami zna4i za dulga kosa sa idealni maskite na miosotis!Straxotni sa!I nai-xybavoto e 4e sa za razli4ni tipove kosa!Vqrvai mi straxotni sa az samata gi izpolzvam! \:D/
Маските на Миостис са перфектни.

DiVaChkA
06-18-2006, 22:41
Против цъфнала коса

1.Използвайте сешоара на най-ниска степен.Избягвайте маши и преси.
2.Пийте повече вода.
3.Забравете правилото "100 разресвания".Енергичното разресване накъсва косъма,особено след като сте излезли от банята и косата ви е мокра.
4.Изхвърлете всички фиби и шноли,които не са със заоблени крайчета.Некачествените аксесоари за коса с остри ръбове повреждат косата когато се свалят.
5.Пазете косата си от слънцето,то изсушава също както сешоара и пресата.Летните шапки са много закачлив аксесоар.
6.Подстригвайте косата си само с остра ножица.
7.Избягвайте стилизиращи продукти,които съдържат алкохол.
8.Поне два пъти в месеца правете маска за коса.

DiVaChkA
06-18-2006, 22:50
Маска за блясък на косата
(прави се един път на месец)

Продукти:
1 ампула или една лъжичка бадемово масло
1 с.л. сок от лимон или оцет ( за предпочитане ябълков )
1 с.л. алкохол без значение какъв ( ракия,водка или уиски )
1 жълтък
1 с.л. кисело мляко

Начин на приготвяне:
Съставките се разбъркват в съд,поставен на котлона,до получаване на хомогенна леко затоплена смес.Първо се намазват корените на главата,а после краищата.Главата се завива с кърпа,а после найлонова торба.Маската трябва да стои час и половина - два часа.

DiVaChkA
06-18-2006, 22:55
Маска за подхранване и сгъстяване на косата
( прави се веднъж на 10 дни )



Продукти:
1 ампула прогестерон ( купува се от аптеките )
1 жълтък
1 с.л. хума

Нанасяне:
Втривате добре сместа в корените на косата.Увийте с плик или шапка за баня.Маска нека стои около час.

DiVaChkA
06-18-2006, 22:59
И понеже аз полагам големи грижи за моята дълга коса ти препоръчвам след баня да си слагаш кристали за коса по краищата и след това разресвай.Това е против накъсване на косъма и цъфтеж.Освен това на всеки две седмици си купувам хума от аптеките и си правя маска с нея.Шампоана и балсама като ми свършат след това си купувам други от друга марка,друга серия и така нататък.

Успех :wink: