PDA

View Full Version : Тийн Мода



фдакхгйхдфклййкд
06-17-2006, 22:31
здравейте, искам да ви попитам какви дрехи на вас ви харесват във момента, специално момичетата. Ако можете да ми покажете снимки ще е най-добре. имам и друг въпрос някой може ли да ми каже или да ми намери тел.,адрес или най-добре сайт на някой производител или вносител на яки тийн дрехи защото в гуугъл не намерих много

ckeuT4eTo_f
06-17-2006, 23:00
Epa.. volf sa nomer edno !!! tammm kvo ne6ta sum si namirala .....slu6ai sega 6te ti obqsnq.. zna4i nqkade iz centara kato se razhojda6 gleda6 ima edni ne6ta deto horata si izhvurlqt boklucite.. e tam to4no trqq da pogledne6 moje da sa ostavili ne6to gotino ;) uspeh :D

WILD__BOY
06-18-2006, 12:04
Вносител на яки тийн дрехи - всеки тийн си има мода. Примерно аз искам да се внася повече баскет дрехи - Nike, Adidas и AND1 не правят нищо по въпроса

`Death`Whore`
06-18-2006, 12:08
В момента ми харесват същите дрехи, каквито ми харесваха вчера. Но не съм тийн. :П

TSecret
06-18-2006, 12:23
haresvam drehite koito mi sedqt dobre na figurata i v koito se 4uvstvam udobno!

фдакхгйхдфклййкд
06-18-2006, 14:48
здравейте, пуснах темата защото майка ми мисли да отваря магазин за дрехи и отчасти мога да и помогна но не познавам вкусовете на всички тийнове. А в место това тръгнахте да ми се репчите! ако някои все пак има желание да ми помогне нека пише

TSecret
06-18-2006, 14:51
sportno elegantni,po vazmojnost edini4ni broiki(ili pone v magazina) :mrgreen: , po iz4zn4eni koito ne se sre6tat na vseki vtori gryb i nai vajnoto da ne sa v moderniq za sezona cviat!

TikvenaElhichka
06-18-2006, 15:49
Ето такива ми харесват:
http://www.rosemortem.com/images/skirt12.jpg
http://tn3-1.deviantart.com/fs5/300W/i/2004/339/e/2/Alternative_fashion_in_Lodz_by_dizzz.jpg
http://www.daregothic.co.uk/images/skirts/slit%20skirt.jpg

IKisseDAGirL
06-18-2006, 16:44
eто няколко сайтчета, в които има такива, каквито харесвам аз :arrow: www.terranova-on-line.com www.indianrose.it www.shopjLo.com www.mango.com www.zara.com :mrgreen: дано да са ти достатъчни

white_chik
06-18-2006, 22:18
Ами сперед мен квито и дрехи да носиш,и колкото и различни да са вкусовете на всичски ни няма тиин без дънки в гардероба.Дали по-изчистени,или с разни апликации и капси всички имаме поне по едни чифт.Но те не са чак толкова за лятото.Аз лично предпочитам по-изчистени неща.Не си падам по дантелки,манисти,блесящи работи и тем подобни.За лятото си купувам предимно изчистени потничета,които да ми седят хубаво,а за надолу некъв удобен панталон или най-често дънкова пола или няква друга.Това разбира се е моят вкус и не искам да го налагам на никого,просто давам мнение :wink:

WILD__BOY
06-18-2006, 22:27
http://www.daregothic.co.uk/images/skirts/slit%20skirt.jpg

МЪЖ?

niki7o
06-19-2006, 11:44
Epa.. volf sa nomer edno !!! tammm kvo ne6ta sum si namirala .....slu6ai sega 6te ti obqsnq.. zna4i nqkade iz centara kato se razhojda6 gleda6 ima edni ne6ta deto horata si izhvurlqt boklucite.. e tam to4no trqq da pogledne6 moje da sa ostavili ne6to gotino ;) uspeh :D
tva me izkefi :smt005 :smt005

Josefinne
06-21-2006, 12:55
Аз лично се кефя на Бенетон и Пепе Джийнс :)

machoka
06-21-2006, 13:01
Циндил-Пиндил,

подлютиха ми се очите бе =; :lol:

Влизат и малки деца тука, имай милост поне към тях 8)

i'm so excited!
06-21-2006, 18:57
за мен пък няма нищо по-смешно от дрисла на 15 на токчета, руси кичури и обилно количество грим 8)

TikvenaElhichka
06-21-2006, 19:31
Циндил-Пиндил,

подлютиха ми се очите бе =; :lol:

Влизат и малки деца тука, имай милост поне към тях 8)

?!
Днес реoтана ми загрява бавно, та не схванах - каква милост, какви 5 лева :P

machoka
06-21-2006, 19:32
Имах предвид снимките, дето ги постна на първата страница =;

:D

TikvenaElhichka
06-21-2006, 19:34
Имах предвид снимките, дето ги постна на първата страница =;

:D
Не виждам нищо безмилостно към малките деца :)

`Death`Whore`
06-21-2006, 19:37
Едната беше с яка рокля. Какво толкова?

06-21-2006, 22:40
Винаги съм мразел метълския начин на обличане. На Обичуъри щях да се изповръщам от тия гнусни металяги...

`Death`Whore`
06-21-2006, 22:47
Музиката е по-гнусна.

teenkopele
06-21-2006, 23:58
Нося, каквото ме кефи.
Модата не ме интересува. :wink:

midian
06-22-2006, 11:25
Ето такива ми харесват:
http://www.rosemortem.com/images/skirt12.jpg
http://tn3-1.deviantart.com/fs5/300W/i/2004/339/e/2/Alternative_fashion_in_Lodz_by_dizzz.jpg
http://www.daregothic.co.uk/images/skirts/slit%20skirt.jpgмдам такива са най-яките.

06-22-2006, 16:59
аз пък ще повърна...
само на втората са й яки кубинките...

ами тва май наподобяват военните кубинки!Имам такива с тонове-бащата е военен!То сега уж са модерни камофлажите ама извинявай те, няма нищо по гнусно от това да видиш някой облечен, сеедно доку-що сее върнал от мисия.Ми то още малко и бронежилетките да слагаме, една каска и автомата!Според мен камофлажът не е мода, а простобъзик на онези които го наложиха като мода.Камуфлажа си е професионална униформена дреха,айде почнахме на хора униформата да крадем.Ми то както сме тръгнали догодина ще се разхождаме като стюардеси, доктори или като контрольорите в Градския транспорт, с онези фосфориращи жилетици.Я си представете някойя готина мацка или секси пич с полицейска униформа, същото както да си с камуфлажа.
Относно дрехите на метълите - лично мен ме кефят.Много обичам тия кожените панталони или корсетите, не че съм тръгнала да ги нося де!Имам само един въпрос към метълите-онзи ден видях една мацка облечена изцяло в кожа и с кубинки, абе хора не ви ли е малко горещо така?
Тва с дънките е съвсем вярно.Но зависи от човека, ако е някоя глезла (както са повечето) ще си комбинира дънките на цветенца с бонбонено розова блузка!Смешно ми изглеждат момичета на по 15-16 години да са с дънки с пайети, реснички разни или апликацийки - на кукли Барбита например (виждала съм такива случаи)!Виж тези с кръпките са яки и са модерни!

Zullken
06-22-2006, 17:46
Мене лично метълските фрехи не ме кефят, но съм виждал и такива които се обличат хубаво.Аз лично се обличам доста различно от другите(не екстравагантно) и всички ми се кефят на стила.

i'm so excited!
06-23-2006, 09:54
за мен пък няма нищо по-смешно от дрисла на 15 на токчета, руси кичури и обилно количество грим 8)

http://www.petle.com/pics/1134578884.jpg
За теб с обич :-D

възбудих се чак....

`Death`Whore`
06-23-2006, 10:16
Ако не беше като излязла от поп клип, можеше да хване окото.

just_a_kid
06-23-2006, 14:15
Ако не беше като излязла от поп клип, можеше да хване окото.

На мен пък ми прилича на фолк "певица"..то не че има особено голяма разлика, ама...

XePouH
06-23-2006, 17:48
:lol: Модата да мре ф кофите! Носи квото на теб ти харесва, а не каквото другите носят. ;)
ти си човека :-D

art_lady
06-23-2006, 17:55
Ако не беше като излязла от поп клип, можеше да хване окото.

На мен пък ми прилича на фолк "певица"..то не че има особено голяма разлика, ама...
Тя Е фолк певица... :-D :smt005

Sarabi
06-23-2006, 19:44
Аз пък се кефя на метълските дрехи и си ги нося с огромен кеф.А музиката е единственото от всичкия бълвоч на чалгата и попа,което ме кефи.
Абе всеки човек си е различен-едните не могат да понасят чалгата,другите метъла...кой каквото си избере-никой няма право да осъжда другите.
Все още имам право на личен избор и съм го направила-метъла.Това не значи,че метълите са по-тъпи или гадни от чалгарите...,нали? :smt018Ако някой иска да спори-да заповяда на ЛС

06-23-2006, 20:29
аз пък винаги съм харесвала дрехите на Том Тейлър.пове4ето им модели са из4истени и спортно елегантни.предпо4итам такива дрехи.и не се ръководя мн,мн по модата на сезона.нося си и старите дрехи. O:) :wink: :mrgreen:

just_a_kid
06-23-2006, 22:27
Ако не беше като излязла от поп клип, можеше да хване окото.

На мен пък ми прилича на фолк "певица"..то не че има особено голяма разлика, ама...
Тя Е фолк певица... :-D :smt005

Хехехе, как съм познала! Сега сигурно мога да позная и как се казва - Мария, Гергана, Виктория, Анелия, Цветелина или Барби Тъпо Заспало? Ако не е от тези, то просто сега не ми се изреждат повече имена, но със сигурност ще позная, ако продължа да изреждам.... :lol:

Айде да не е офтопик- обичам да нося това, което ми отива, хич не ми пука дали е модерно. МРАЗЯ розово и остри обувки.

just_a_kid
06-23-2006, 22:37
а според мен розовото, ако не се прекалява с негго и не беше толкова противен тренд е много добър цвят за момиче под 20...
Може и да си прав, но моите представи са леко изкривени, след като в училище навсякъде виждам някакви чалгарки, облечени целите в розово :smt013 , а пък и вече имам предубеждения към тези "розови" момиченца...а какво означава думата "тренд" /не знам, sorry :oops: /

just_a_kid
06-23-2006, 23:01
миии тренд е точно това... масова мода или мания по нещо...

еее, мерси! А някой ми каза, че от форумите нямало смисъл...а аз научавам нови думи. :mrgreen:

Whisskas, не знам за "култовия" ти розов потник, защото нещо май грешно линкче си дала, но едва ли като те видя /дори и с този потник/ , ще те помисля за някоя от чалгарките, защото вече ти видях снимките и определено не ми приличаш на такава... Но все пак аз си оставам със същото мнение за розовото.

just_a_kid
06-23-2006, 23:16
Да,глупава съм
http://img359.imageshack.us/img359/6638/imgp04394in.jpg
Това е потника :-D Но идеята ми беше, че понякога е неприятно да имаш хубав потник и да ти е тъпо да го носиш,защото някакви пикли са ти развалили представите за цвета му... :smt017
Но все пак...Даже си има картинка-една лилава котка,която не се вижда от синия потник :-D

Еми, че потникът не е толкова зле, аз очаквах нещо на пайетки и цветенца / :smt005 да бе, точно това съм очаквала от тебе/, но наистина си права за това като се замисля - тъпо е да зависиш от тях, дори и по този начин, но просто почти всичко розово, което видя /айде без твоя потник, лилавата котка предполагам го развеселява :mrgreen: / ми лъха на чалгарийка...

`Death`Whore`
06-23-2006, 23:23
Абе, гадните метъли носят само черно! :P

Sapphir
06-24-2006, 10:16
Абе, гадните метъли носят само черно! :P

Е, аз съм гадна чалгарка , но и аз нося черно . И сега какво?

`Death`Whore`
06-24-2006, 10:36
Цветът е най-малкото. Аз бях с бяла риза онзи ден.

Sapphir
06-24-2006, 17:21
ти от Пловдив ли беше??

защото имам едни познати от там, където са Punk hunters и все ми викат да ходим да се позабавляваме.. :oops:
E ако бях от Пловдив пак щях да се водя обитател на град,а не на катранена яма....залята от чалгария
Пък твойте познати...не са идиотите от моя квартал явно

Защо си мислиш , че в Пловдив има по-малко чалгари.. примерно. АЗ СЪМ типичен пример. !! хахаха Аз съм пловдивчанче , обичам .. наще тепета зелени , бира хладничка да пия , слушайки АЗИС! О Уе .. мега виМпровизация..

06-25-2006, 19:25
Сигурно е готино да живееш в Перник...
Самата индустриална атмосфера не е за изпускане!
А хората не са проблем според мен. Лесно могат да бъдат елиминирани :twisted:

Tu_Cu_CeKcu
06-25-2006, 19:46
ami poneje sme lqto obli4am potni4ita prez vrata kysi poli dynki do kolenata i tva e :)

djudjyy
08-04-2009, 19:38
каква мода бе :D :D ...нося квот ми падне :D :D :D така де квото ми седи добре и което на мен самата ми харесва пък дреми ми за модата на мен :D :D :lol:

PIF
08-04-2009, 20:17
за какъв xуй изрови темата с малоумния си коментар :-)

LambOfGod
08-04-2009, 20:28
за какъв xуй изрови темата с малоумния си коментар :-)

Canis_Dirus
08-04-2009, 20:41
Всички тийнове ползват бяла мека тоалетна хартия, щото серат големи кафяви миризливи лaйнa! А са много изтънчени и не ползват вестници. То и вестниците все по-малко се харчат - четата в нета. А блог гъ3а си не мож избърса!

LambOfGod
08-04-2009, 20:52
Всички тийнове ползват бяла мека тоалетна хартия, щото серат големи кафяви миризливи лaйнa! А са много изтънчени и не ползват вестници. То и вестниците все по-малко се харчат - четата в нета. А блог гъ3а си не мож избърса!


Това е бруталната истина за живота... ;/

KeInEnAmE
08-09-2009, 20:41
emi na mene li4no mi haresvat magazini kato terranova ili tally weil moje bi mango abe ima gi v mola (sofia) no nai vajnoto e drehite da sa udobni

mel4ety
08-10-2009, 20:41
emi na mene li4no mi haresvat magazini kato terranova ili tally weil moje bi mango abe ima gi v mola (sofia) no nai vajnoto e drehite da sa udobni "terranova"-та е възможно най-циганския магазин :? тряя да го преместят в илиянци.. и се пише Tally Weijl. но тези марки, които ти изреди, бъди сигурна ги има и в другите молове, не само в софийския :D . (това, че дрехите трябва да са удобни.. благодаря, че ни го каза, аз лично си взимах 2 размера по-големи и се чудех защо ме гледат така по улиците) :D не знам от къде ви идва убеждението, че щом е от мола, значи е супер качество и първа мода, половината са баси боклуците :D

BomberStomper
08-10-2009, 21:59
Ето такива ми харесват:
http://www.rosemortem.com/images/skirt12.jpg
http://tn3-1.deviantart.com/fs5/300W/i/2004/339/e/2/Alternative_fashion_in_Lodz_by_dizzz.jpg
http://www.daregothic.co.uk/images/skirts/slit%20skirt.jpgне заслужаваш живот, метълска помия! Защо всички сте такива асоциали? :)

LambOfGod
08-10-2009, 22:19
Ще изнасиля с пожарогасител следващото недоразвито дебилче изровило тази или друга тема от времето на абитуриентския бал на Хитлер само, за да покаже, че може да пише ретардски постове...

jujencetyyyy
08-11-2009, 08:23
Vseki edin ot nas ima razli4ni vkusove i vuzmojnosti po povod oblekloto!az li4no haresvam drexite s koito se 4uwstvam dobre,s koito az samata se haresvam :) 6te priznaq 4e xarevam nike,adidas,puma,etnies,circa,no haresvam i ne markovi neshta... :)

Itgirl
08-11-2009, 08:46
----- Бял изчистен потник
----- Изчистени светли дънки D&G
-----огромна кафява чанта LV
------ ниски кафяви обувки
ПС : вързана коса и големи очила !!!!

LambOfGod
08-11-2009, 10:06
Ще изнасиля с пожарогасител следващото недоразвито дебилче изровило тази или друга тема от времето на абитуриентския бал на Хитлер само, за да покаже, че може да пише ретардски постове...

!!!

Bianca
08-11-2009, 10:15
Ще изнасиля с пожарогасител следващото недоразвито дебилче изровило тази или друга тема от времето на абитуриентския бал на Хитлер само, за да покаже, че може да пише ретардски постове...

!!!
Кой беше тоя на аватара ти?
Едит: Джим Кери, бе. 8-)

BomberStomper
08-11-2009, 20:38
Ще изнасиля с пожарогасител следващото недоразвито дебилче изровило тази или друга тема от времето на абитуриентския бал на Хитлер само, за да покаже, че може да пише ретардски постове...

!!!кой че изнасилиш бе ретард, я си е*и макята!

Brunetkaa
08-11-2009, 23:50
Защо просто не заредите различни типове дрехи..всеки има различен вкус и не можеш да угодиш на всички купувачи.