PDA

View Full Version : Влюбен съм в 2 момичета :(



funboy
06-17-2006, 22:23
Значи всичко стои така .. аз ходя с едно момиче от 6 месеца и много я обичам и малко след като тръгнахме аз се влюбих в друго.Ама и 2те си ги харесвам и 2-те са ми много добри приятелки и не исках да се разделям с мойта заради другото момиче, защото аз си я обичам и искам да имам сериозна връзка...В последно време съм повече време с тва 2-рото момиче(с което не ходя) и имам чувството, че съм се влюбил много в нея :( Тази дето не ходим с нея тя си харесва друг и всички ми споделя за него и май има чувства и към мен ама я страх да ги покаже ама така си мисля аз....Просто нямам идея какво да правя като съм с мойта си мисля за другата и ще се побъркам :( HELP ME PLEASE

MaDdNeSs_GirL
06-17-2006, 22:34
Една идея, може би глупава , но това е единственият начин да осъзнаеш какво искаш. Отдели един ден само за вас тримата.
Излез първо с едната за 1 час, не повече, не по-малко.
След това излез с другата пак за толкова.
След това се прибери, вземи си един студен душ, излегни се на леглото и си припомняй всяка една секунда от тези 2 часа и накрая си задай въпроса "С коя ми беше по-приятно и по-забавно" (Не си задавай "Коя обичам повече")
Когато си дадеш отговор, реши го окончателно и всеки път, когато се сетиш за другото момиче си мисли, че тя никога няма да бъде онова ,което си искал.

Shogi
06-17-2006, 22:41
Така като слушам се сещам за едно мн интересно нещо което прочетох...Та с приятелката ми сега на 13 юни направихме 6 месеца и тя ми подари една книжка,която се казва "Малка книжка за любовта". И там пише следното:
"Незрялата любов казва: "Обичам те, защото се нуждая от теб!"
Зрялата любов казва: "Нуждая се от теб, защото те обичам!" " - Ерих Фром
Подкрепям и предното мнение, най-добре си прецени с коя ти е по-хубаво..но за любов едва ли може да става на въпрос поне не и на този етап... Успех 8)

HandOfBlood
06-17-2006, 22:51
ясно колко ги обичаш...
БДУ щом харесва друг не мисля, че има чувства към теб. кога ще се научите, че щом някой изпитва приятелска привързаност към вас значи непременно, че има повече от приятелски чувства?

Petinka``
06-17-2006, 23:24
Predi az syshto si imah seriozna wryzka i wposledstwiq se wlubih w drugo momche .. ostawih priqtelq si zaredi tozi nowiq .. i kakwo stana .. weche mina godina i polowina a az oshte syjelqwam.. taka che misli dobre predi da reshish .. a i imai w predwid che s towa momiche s koeto ne hoidish moje nishto da ne se poluchi ..tq spored men e prosto nachin da se raznoobrazish prosto imash nujda ot neshto razlichno .. no towa ne e prichina da ostqwqsh priqtelkata si .. ! Obichai q

06-18-2006, 10:00
Сега се събудих и първото нещо за нея си мисля ... незнам не ми излиза от главата много ме мъчи :( Да и кажа ли за чувствата ми към нея?

`Death`Whore`
06-18-2006, 10:02
Ако обичаше приятелката си и искаше сериозна връзка, нямаше да харесваш другата.

funboy
06-18-2006, 10:29
ДА И РАЗКРИЯ ЛИ ЧУВСТВАТА СИ КЪМ НЕЯ?????

`Death`Whore`
06-18-2006, 10:31
Ако ще разкриваш на едната чувствата си към нея, първо скъсай с другата.

ATAKABG
06-18-2006, 10:33
човека може да иска да се презастрахова :lol:

`Death`Whore`
06-18-2006, 10:34
Точно това иска да направи, но не е етично.

iiirish
06-18-2006, 10:35
според мен трябва да помислиш за това какво точно чувстваш. възможно е подсъзнателно примерно да си обичаш твоята си приятелка, а другото момиче просто да ти е завъртяло главата за известно време.
а може пък да си влюбен в новата истински, а просто да не искаш да оставиш старата, защот си свикнал с нея. понякога навика се бърка с любовта.
затова добре размисли над чувствата си. айде успех и стискам палци :wink: :D

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 16:02
:)
Tova e mnogo stranno
bih ti preporu4ala da se osamoti6 malko i da re6i6 koq obi4a6 pove4e ..pomisli si dibre za6toto tova koeto pravi6 e mnogo tupo! :!:

ziky
06-18-2006, 16:04
Кофти тръпка....но за да не нараниш никой просто се оттегли колкото и трудно да ти е.......иначе няма начин ако тръгнеш с едната ще съжаляваш че не си с другата... :І

koalka
06-18-2006, 16:12
Както си написал и двете ги харесваш,но не смятам,че това може да е любов.Явно и двете ги харесваш,но не мисля че си влюбен и в двете.Чудиш се коя да избереш и според мен и ти не знаеш какво искаш.Любовта е да си отдаден изцяло на един човек,а не да се двоумиш коя да избереш,така че според мен трябва да останеш с тази към която имаш по-силни чувства.

beliar
06-18-2006, 18:38
значи .. Е&&ш ги и двете за да се отървеш от това чувство че си много влюбен ... зарязваш и после си намираш само 1 защото тия така ще се изпокарат че не е истина :smt014

SuMmEr_F
06-18-2006, 18:49
a az v dve mom4eta i za tova si4ko sa eba i sega ne sam s nito edno :cry:

ziky
06-18-2006, 18:50
значи .. Е&&ш ги и двете за да се отървеш от това чувство че си много влюбен ... зарязваш и после си намираш само 1 защото тия така ще се изпокарат че не е истина :smt014


8-[ Логика?

ziky
06-18-2006, 18:51
a az v dve mom4eta i za tova si4ko sa e** i sega ne sam s nito edno :cry:

Така е най правилно :)