PDA

View Full Version : Гадни ли сте бе?



Shogi
06-17-2006, 23:22
Рядко пускам теми но това което една приятелка изцепи вчера до такава степен ми бръкна в здравето, че реших да проверя колко голям буклук е тя..
Та всъщност ще започна от там,че таз "звезда" преди повече от 6 месеца бе "лудо влюбена" (не се чудете защо е в кавички) в мен...Отделен е въпроса че аз от 6 месеца вече ходя с най-добрата и приятелка...но както и да е...Тя преживя случилото се с мен и сега уж си има приятел...от нейния клас (т.е техния + мойта приятелка) И положението е меко казано трагично...той сяга да е прегърне..тя бяга...за целуване да не стаа дума, нарежда го за всяко възможно нещо...аз лично незнам колко ще изтърпи това момче... И скарахме се с нея т.като аз реших да и кажа че върши глупости и че ще загуби поредния (а желаещи има много де...) обаче тя си ме прокара м/у ушите и нищо. И приятелката ми беше говорила с нея и таз звезда и беше казала "Аз....искам...нашата връзка да е само м/у нас двамата...а не м/у мен, него и цялото училище" Като се има предвид че това момче е от друг град и пътува всеки ден и единственото време в което се виждат е училищното..И днес излизахме..едвам ни изтърпя де..но поне се посмяхме на новия лаф а той беше след следната ситуация..Тя изцепи некфа глупост и той и каза да млъкне...след което се скараха, тои тръгня няколко крачки напред, аз с него а приятелката ми с нея и тя ми разказва кфо са си говорили...И звездата изцепва нещо такова "Хах...що па да не му е гадно бе...неможе на мене да ми е гадно,а на него не..откъде на къде...как си го мисли той..ще ми казва да млъкна...апффффффф....А пък и аз обичам когато на другите им е гадно заради мен" И аз естествено туш.... Та глейте са въпроса ми....Че не е хубаво да ти е гадно...всеки знае, обаче обичате ли по дяволите на някой да му е гадно заради вас?!?!?!?!? П.С. Счита се че този човек ви е близък и не ви е сторил нищо лошо :) Мерси за фниманието :P :lol: :shock: :shock:

MaDdNeSs_GirL
06-17-2006, 23:24
Глупаво е, но някои не само се радват на това, но понякога умишлено го правят. :evil:

Mishlence
06-17-2006, 23:34
Glupavo e da kara6 drugite da stradat ,samo zaradi tvoqt egoizam ili po-skoro zaradi tova 4e si nekav nedorasal i trqbva da se gavri6 s nqkogo.Neznam samo kak nqkoi moje da o4akva da se otnasqt dobre s nego,a toi da ne dava ni6to v zamqna.Pi4 ne vini za ni6to tova momi4e-edin den i na mackata 6te i doide akala v glavicata... \:D/

IKisseDAGirL
06-18-2006, 09:05
тва момиченце нещо не го слуша главата
трябва да иде да се прегледа... 8)
то бива бива егоизъм и простотия, ама чак пък толкова.. :roll:

mnogomili4kata-sf
06-18-2006, 09:11
Само ако човекът си го е заслужил...а не както казваш просто ей така без да има повод...къв е смисълът иначе,глупаво е...после само може да те намразят...аз лично така карам хората да проумяват,че дадено нещо не ми е приятно,така че да видят на мен кво ми е....а не просто за кеф

seksi_kote_f
06-18-2006, 09:14
Estesveno 4e ne.aKO NA MEN MI E GADNO ZA6TO TRQBAV DA NQKOI DRUG DA MU E GADNO ZAREEDI MEN TUVA E MN TUPO [-X

dea
06-18-2006, 09:14
ne mgoa da povqrvam,che ima naisina tolkova ozlobeni hora..bez nikakvo chuvstvo za vina i empatiq... :smt010

06-18-2006, 09:22
Само ако човекът си го е заслужил...а не както казваш просто ей така без да има повод...къв е смисълът иначе,глупаво е...после само може да те намразят...аз лично така карам хората да проумяват,че дадено нещо не ми е приятно,така че да видят на мен кво ми е....а не просто за кеф

Когато показва6 на някои дадено не6то 4е те дразни или ти е не прятно тои 6те го използва сре6ту теб в дадени моменти така 4е ти да се по4уства6 гадно-теб ли4но те съветвм не показваи кое те дразни и кое просто го задръж в себе си
И др ми съвет към първата 4аст от мнението ти
"ако 4еожек ти е направил ло6о,не му отвру6таи с ло6о"
просто съдбата 6те го накаже по такъв на4ин 4е на него 6те му е много ло6о
е разбира се ако ти направил ло6отия и ти му я върне6 тои пак 6те си върне на теб и така 6те се създаде една верига в която в един момент просто 6те настъпи "воина"

mnogomili4kata-sf
06-18-2006, 09:45
Само ако човекът си го е заслужил...а не както казваш просто ей така без да има повод...къв е смисълът иначе,глупаво е...после само може да те намразят...аз лично така карам хората да проумяват,че дадено нещо не ми е приятно,така че да видят на мен кво ми е....а не просто за кеф

Когато показва6 на някои дадено не6то 4е те дразни или ти е не прятно тои 6те го използва сре6ту теб в дадени моменти така 4е ти да се по4уства6 гадно-теб ли4но те съветвм не показваи кое те дразни и кое просто го задръж в себе си
И др ми съвет към първата 4аст от мнението ти
"ако 4еожек ти е направил ло6о,не му отвру6таи с ло6о"
просто съдбата 6те го накаже по такъв на4ин 4е на него 6те му е много ло6о
е разбира се ако ти направил ло6отия и ти му я върне6 тои пак 6те си върне на теб и така 6те се създаде една верига в която в един момент просто 6те настъпи "воина"

Е не точно така постъпвам...имам предвид,че са ми правени много гадории и въпреки това не тая лоши чувства към никого...не съм била никога лош човек и наистина знам,че всеки си намира майстора без да се налага аз нещо да правя...просто в последно време взех малко да ставам гадна,защото ми писна всички да ми се катерят по главата...

06-18-2006, 09:56
Е не точно така постъпвам...имам предвид,че са ми правени много гадории и въпреки това не тая лоши чувства към никого...не съм била никога лош човек и наистина знам,че всеки си намира майстора без да се налага аз нещо да правя...просто в последно време взех малко да ставам гадна,защото ми писна всички да ми се катерят по главата...[/quote]

zna4i purvo kazva6 4e ne pravi6 lo6i raboti a posle kazva64e po4va6 da stava6 gadna v posledno vreme(za6toto ti se ka4vat na glavata)
za da ne se terzae6 ot tova prosto ignorirai tezi hora koito iskat da se ka4at na glavata ti i gledai s tezi koi to ti e mngo priatno da si

mnogomili4kata-sf
06-18-2006, 10:52
Е не точно така постъпвам...имам предвид,че са ми правени много гадории и въпреки това не тая лоши чувства към никого...не съм била никога лош човек и наистина знам,че всеки си намира майстора без да се налага аз нещо да правя...просто в последно време взех малко да ставам гадна,защото ми писна всички да ми се катерят по главата...

zna4i purvo kazva6 4e ne pravi6 lo6i raboti a posle kazva64e po4va6 da stava6 gadna v posledno vreme(za6toto ti se ka4vat na glavata)
za da ne se terzae6 ot tova prosto ignorirai tezi hora koito iskat da se ka4at na glavata ti i gledai s tezi koi to ti e mngo priatno da si[/quote]

Абсолютно си ме разбра...ако беше някой друг има да ми се чуди какво имам предвид... :roll:

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 11:38
Тая много проста, заклевам се. Ако бех на мястото на приятеля и не само, че нямаше да я търпя ми щях да и вкарам шамарите. Или айде като за пред форума...просто ще си тръгна...

NeSTa_86
06-18-2006, 12:29
Глупаво е, но някои не само се радват на това, но понякога умишлено го правят. :evil:

lover4e-f
06-18-2006, 15:51
Adski e tapo i tezi,koto taka postapvat samo lo6a slavaim se nosi!I za tqh ne e dobre!Abe bezsmisleno si e otvsqkade da pravi6 ei taka mrasno na drugite :smt012

ziky
06-18-2006, 15:56
Estesveno 4e ne.aKO NA MEN MI E GADNO ZA6TO TRQBAV DA NQKOI DRUG DA MU E GADNO ZAREEDI MEN TUVA E MN TUPO [-X

Съгласен съм с това мнение...аз също съм по склонен на мене да ми е гасдно от колкото на другите...ма напоследък си дадох сметка:защо се па на мене тряаа да ми е гадно и да се ядосвам заради грешките на другите....би ьор селф и не се знаимавай с глупости :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 15:56
Глупаво е, но някои не само се радват на това, но понякога умишлено го правят. :evil:

Suglasna :)

zara_i_mel
06-18-2006, 15:58
Estesveno 4e ne.aKO NA MEN MI E GADNO ZA6TO TRQBAV DA NQKOI DRUG DA MU E GADNO ZAREEDI MEN TUVA E MN TUPO [-X

Съгласен съм с това мнение...аз също съм по склонен на мене да ми е гасдно от колкото на другите...ма напоследък си дадох сметка:защо се па на мене тряаа да ми е гадно и да се ядосвам заради грешките на другите....би ьор селф и не се знаимавай с глупости :)
И аз съм съгласна с вас

MiLiChKa```
06-18-2006, 16:45
Mi az na nikoi umi6leno ne prava mr1sno oba4e poznavam mn hora koito....samo t1rsqt pri4ina da napraat ne6to na nqkoi.po princip izbqgvam takiva hora :?

PLAMENKO
06-18-2006, 19:00
на лекар ходило ли е момичето ?

ziky
06-18-2006, 19:03
на лекар ходило ли е момичето ?


На ветеринар трябва да ходи

koalka
06-18-2006, 19:28
Не мога да я разбера честно казано и незнам дали някой ще може.Какво и е направило момчето не мога да разбера.Някои момичета обичат да си играят с момчетата като с играчки.Тя явно е тъпа и безчувствена-не я познавам и не мога да си вадя друго заключение.Предлагам ти да помогнеш на момчето и да му отвориш очите дано се озъзнае.

ziky
06-18-2006, 21:24
Не мога да я разбера честно казано и незнам дали някой ще може.Какво и е направило момчето не мога да разбера.Някои момичета обичат да си играят с момчетата като с играчки.Тя явно е тъпа и безчувствена-не я познавам и не мога да си вадя друго заключение.Предлагам ти да помогнеш на момчето и да му отвориш очите дано се озъзнае.
:!:

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 21:32
Vinagi sum iskala na drugite da ne im e gadno...dori bih predpo4ena na men da mi e gadno otkolkoto na tqh :|

ziky
06-18-2006, 21:36
Vinagi sum iskala na drugite da ne im e gadno...dori bih predpo4ena na men da mi e gadno otkolkoto na tqh :|


И за тва секи път си в такова състояние!

Labelle
06-18-2006, 21:36
Разбирам я чудесно - тя просто не го обича. Хващала съм се хиляди пъти да се държа гадно с хора, които ме харесват, а аз не изпитвам някакви чувства към тях. Тъпото е , че се мъчи с него.

incheto
06-18-2006, 22:28
ee az ne obicham na nqkoi da mu e gadno zaradi mene...daje da mi e naprail gadno az ne mu pravq na nego.

francheska_baby
06-22-2006, 14:05
Супер глупаво е!!!

06-25-2006, 12:20
i az sam si otma6tavala na celiq majki rod ama 4ak taka ato taq "zvezda"... pone az kato go napravih ne mi se podigravaha a mom4eto pla4e6e taq e mnogo prosta kato 6te pravi ne6to da go pravi ka4estveno