PDA

View Full Version : Влюбена ли съм?



iiirish
06-18-2006, 07:12
Моля ви, помогнете ми!
Приятелят ми ме обича безумно, безкрайно и безрезервно... но незнам дали аз го обичам! Когато го видя нито колената ми не омекват, нито ме заливат горещи вълни... нищо!
Но когато го няма мисля за него, искам в този момент да е с мен, искам винаги да сме заедно!
Кажете ми, моля ви, влюбена ли съм изобщо в този човек или не?! [-o<

LP_girl_14
06-18-2006, 07:27
Ако ти незнаеш какво става в сърчицето ти,в душата и съзнанието ти,няма как хора от форум,които не те познават да знаят :!:

XXX_f
06-18-2006, 07:36
NE :!: :smt019

sexy_dizzy
06-18-2006, 07:57
Когато си влюбена ти сама ще го почувстваш,не ние да ти кажем.То се чувства-не се размишлява над него.

iiirish
06-18-2006, 08:00
имах предвид могат ли това да бъдат признаци на любов? и имам ли шанс да се влюбя в този човек?

ninsy
06-18-2006, 08:25
Ако ти незнаеш какво става в сърчицето ти,в душата и съзнанието ти,няма как хора от форум,които не те познават да знаят :!:

porkrepqm =D>

GLeZoRanA
06-18-2006, 08:28
Ако ти незнаеш какво става в сърчицето ти,в душата и съзнанието ти,няма как хора от форум,които не те познават да знаят :!: Сама трябва да разбереш ти най - добре се познаваш и трябва да разбереш какво се случва в теб

IKisseDAGirL
06-18-2006, 08:33
ами все пак вие ходите, ти малко или много си свикнала с него и май не би било мн нормално да ти омекват колената и да те заливат горещи вълни хаха :) просто бъди с него и тва е :wink: щом мислиш за него и искаш да е с теб, няма никакъв проблем :D
понякога любовта идва с времето, а твоите симптоми са добро начало :P ;-)

seksi_kote_f
06-18-2006, 09:09
Prosto nz kakvo iska6 kogato si s nego ni6to a kogato go nqma ti lipsva sama trqbva da sedni6 i da oblimsli6 vsi4ko dali go obi4a6 ili ne

Uspeh mila :P

sexy_dizzy
06-18-2006, 09:13
имах предвид могат ли това да бъдат признаци на любов? и имам ли шанс да се влюбя в този човек?
А какво според теб са признаци на любов?!Това че(цитирам твое мнение)"Когато го видя нито колената ми не омекват, нито ме заливат горещи вълни... нищо".Питаш какво чувстваш?-ти сама се изрази-"нищо".
А относно това,че когато го няма ти се иска да е до теб изобщо не значи,че е любов-може да значи само едно:имаш нужда от някой до себе си,да не си сама,да се чувстваш обичана.Дано да съм ти помогнала.

Nosferatu_Alucard
06-18-2006, 09:25
Спокойно чадо. Ти сама си каза, че не можеш без него и когато не е до теб не спираш да го мечтаеш... Отговорът е в теб!

`Death`Whore`
06-18-2006, 09:31
Хващаш ли се, че го гледаш, когато сте заедно, и мислиш, че е най-хубавото нещо, което си имала някога?

06-18-2006, 09:46
Ти от Сливница ли си.

06-18-2006, 09:46
Ти от Сливница ли си.

iiirish
06-18-2006, 10:54
разбира се, че го гледам. все пак сме заедно от 8 месеца. обичам да го гледам отстрани как например се храни, или разглобява някой телефон, как пак оправя нечия кола... и т.н.
но мисля, че това няма нищо общо с любовта все пак.

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 11:24
1. Любов нема
От там натакъв вс е по-лесно. Ако ти е кеф да си него, прекарвате си добре, забавлявате се, привързана си по един или друг начин тогава бъди с него. В момента, в който вече не си на кеф му казваш чао и тва е. Що трябва да се тормозиш с некви простотии: "Обичам ли го, не го ли обичам...ауу нещастната аз"... Ако ти беше кеф с него нямаше да питаш въобще или просто искаш да поспамиш. =D>

Atula
06-18-2006, 13:21
Ne si vliubena. Privurzana si :-({|=

niki7o
06-18-2006, 13:32
Ако ти незнаеш какво става в сърчицето ти,в душата и съзнанието ти,няма как хора от форум,които не те познават да знаят :!: Сама трябва да разбереш ти най - добре се познаваш и трябва да разбереш какво се случва в теб
napulno sum saglasna

niki7o
06-18-2006, 13:33
Ако ти незнаеш какво става в сърчицето ти,в душата и съзнанието ти,няма как хора от форум,които не те познават да знаят :!: Сама трябва да разбереш ти най - добре се познаваш и трябва да разбереш какво се случва в теб
napulno sum saglasna

mocinka
06-18-2006, 14:56
[color=red][Ми според мен може да го оби4аш но 4ак влубена да си малко ме съмнява/color]

NeSTa_86
06-18-2006, 15:40
Моля ви, помогнете ми!
Приятелят ми ме обича безумно, безкрайно и безрезервно... но незнам дали аз го обичам! Когато го видя нито колената ми не омекват, нито ме заливат горещи вълни... нищо!
Но когато го няма мисля за него, искам в този момент да е с мен, искам винаги да сме заедно!
Кажете ми, моля ви, влюбена ли съм изобщо в този човек или не?! [-o< da be jena spoko

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 15:48
Zdravei....
Moqt biv6 priqtel be6e po su6tiqt na4in...
Znae6 li ti sega kakvo iska6??
ami tova:
tozi trotoar e moi ,ama i drugiqt ne si go davam :lol:

beliar
06-18-2006, 18:41
кака ... много филми гледаш ... ако се чувсваш добре с човека отсреща би трябвало да ти е напълно достатъчно

Jenninka
06-18-2006, 18:56
ако те познавахме по-добре ,можеше и да ти кажем,ма и тогава не е сигурно.всеки е изпадал в подобна ситуация...ма щом се чудиш,чак и тема пускаш..не знам мацка.изчакай малко,не прибързвай с нищо...помисли си.помисли си дали той ти е важен.и аккто четох по-нагоре едно мнение беше нещо подобно "Когато го гледаш мислиш ли че е най-хубавото нещо което си имала?".ти се беше опитала да отговориш на този въпрос ,но май не го разбра правилно.успех:)

ziky
06-18-2006, 18:57
Моля ви, помогнете ми!
Приятелят ми ме обича безумно, безкрайно и безрезервно... но незнам дали аз го обичам! Когато го видя нито колената ми не омекват, нито ме заливат горещи вълни... нищо!
Но когато го няма мисля за него, искам в този момент да е с мен, искам винаги да сме заедно!
Кажете ми, моля ви, влюбена ли съм изобщо в този човек или не?! [-o<

Май и ти незнаеш щУ става.... :| ми замисли се ако скъсаш дали ше може да го понесеш леко ако не,значи го обичаш...,ако да значи не....елементарно уотсън :D само че ти знаеш най добре какво испитваш към него КАКА :)

koalka
06-18-2006, 20:01
Според мен човек когато е влюбен вярва безрезервно в това,а не пита други хора,които дори не познава за чувствата си.Но все пак мисля,че трябва да помислиш по въпроса.

_sexy_madama_
06-19-2006, 11:13
na teb qvno ti e omruznalo da si s nego.
nonkato go nqma ti e gadno 4e ne e s teb
zna4i ti si bezkraino vlubna v nekgo 8)