PDA

View Full Version : Moderated: Боли ме, когато се надървя



Infinity Beast
06-18-2006, 08:52
:? Имам странен проблем на 16 съм и а оная ми работа е горе долу 18-19 оба4е кат са надървя страшно мноо почва да ма били


п.с. не съм девстен ако си мислите че може да е от тва :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

laynovoz
06-18-2006, 09:00
:? Имам странен проблем на 16 съм и а оная ми работа е горе долу 18-19 оба4е кат са надървя страшно мноо почва да ма били


п.с. не съм девстен ако си мислите че може да е от тва :wink:

няма връзка с девственоста. прай си чикий отвреме на време. тва е щот мноо ти са надарвя, и мене ма боли някой път кът е мноо надарвен.

Infinity Beast
06-18-2006, 09:08
:? Имам странен проблем на 16 съм и а оная ми работа е горе долу 18-19 оба4е кат са надървя страшно мноо почва да ма били


п.с. не съм девстен ако си мислите че може да е от тва :wink:

няма връзка с девственоста. прай си чикий отвреме на време. тва е щот мноо ти са надарвя, и мене ма боли някой път кът е мноо надарвен.
i tva sam probval ne pomoga e :?

joro_tev
06-18-2006, 10:26
Не поясняваш къде точно те боли? Ствола на пениса, главичката, тестисите. Дай повече инфо.

it's me
06-18-2006, 13:51
Възможно е да става въпрос за пенит (penitis) - медицинското наименование за възпаление на пениса. Не се притеснявай, ще мине от самосебе си. Съветът ми е за момента, по възможност, спри да мастурбираш (ако го правиш разбира се, защото може да си от онзи 1 % изключения :D) и се опитай да отклониш вниманието си от сексуалната сфера. До няколко дни ще си ОК.