PDA

View Full Version : PRIQTELKA MOMI4E NIKOGA



seksi_kote_f
06-18-2006, 09:23
Nz dali vsi4ko momi4e sa na moeto mnenie 4e e po dobre da ima6 priqtel dobur mom4e ot kolkoto momi4e.6te popitate za6to emi 6toto momi4etat zavijdat za absolutno vsi4ko za drehite za haraktera ti za tova 4e teb te haresvat a neq ne za tova 4e ti si ima6 priqtel koito te obi4a i ste mn dulgo vreme zaedno a tq nqma i nakraq ko stava tq ti zabiva noj v gurba.Mom4etata nqma za kakvo da ti zavidqt.Ko 6te ti zavidqt za drehite ti za tova 4e priqtelq ti e hubav i gotin pulen absurd.I vie li ste na moeto mnenie? \:D/

Spodele ti si mnenieto :P

Master_88
06-18-2006, 09:27
На мнение съм,че приятелството между момче и момиче в повечето случаи прераства в опит за връзка или секс,и накрая се разваля. А за приятелството между момичета - незнам дали точно всяка ще ти забие нож в гърба,може просто да попадаш на такива хора и обкръжение :D

MidnightScream
06-18-2006, 09:28
kak za kfo she ni zvidqt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: za cicite hahah .. ne we :P miiiii qko ee ...da ama qko e da si imash priqtelka ;)

seksi_kote_f
06-18-2006, 09:30
На мнение съм,че приятелството между момче и момиче в повечето случаи прераства в опит за връзка или секс,и накрая се разваля. А за приятелството между момичета - незнам дали точно всяка ще ти забие нож в гърба,може просто да попадаш на такива хора и обкръжение :D

Ne vinagi priqtelstvoto mejdu momi4e i mom4e prerastva v ne6to pove4e a puk kamoli sex.Sega nai dobriq mi priqtel i mom4e i mi e mn po dobre taka az mu pomagam s momi4etata a toi s mom4etata :P

laynovoz
06-18-2006, 09:36
сички са прави. наистина путките си завиждат ена на друга апък момчетата дет са "приятели" с момичетата са "ВЛЮБВАТ" в тях в последствие(много са ми смешни такива) и момичето зарязва момчето и не са никви приятели.еми то има изключения при момчетата и при момичетата. тай че зависи на къв човек ша паднеш :)

joro_tev
06-18-2006, 10:24
Всички жени говорят една зад друга. То им е просто в кръвта "Как го правят...." :wink: Спрайт - живота такъв какъвто е.

pinki
06-18-2006, 10:32
Ami az predi 6 meseca osuznax 4e da ima6 priqtel mom4e estraxotno!no interesnoto v sly4aq e 4e na nego moga da kaja absolutno vsi4ko kolkoto i da ne vi s evqrva!Mnogo po-blizum go 4yvstvam!A to momi4etata e gati kakva zavist izpitvat edna sre6ty dryga!Yjas yj ti se pi6e za mnoo dobra priqtelka ...ae drun drun [-X a puk kak zloslovi po tvoi adres....yjas :smt011

HandOfBlood
06-18-2006, 10:59
за кво обсъждате теми, обсъждани по хиляда пъти и повтаряте едни и същи клишета, които всички знаем?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-18-2006, 11:01
Всички жени говорят една зад друга. То им е просто в кръвта "Как го правят...." :wink: Спрайт - живота такъв какъвто е.

ne e taka izobshto ne e taka puk i vinagi sum kazvala 4e verno ima takiva det zavijdat i t.n. no ne vsi4ki sa takiva az imam 4 nai dobri fr. i za nikoq ot tqh ne sum kazala 1 lo6a duma :mrgreen: (1-ta e dosta krasiva umna e i vs. mom4eta si padat po neq daje kogato sme dvete obrushtat vnimanie na neq no za tova mi e vse taq radvam se 4e i obrushtat vnimanie ... drugite sa po sramejlivi no kakvo da se pravi :) i daje gajeto na ednata e golqm sladur mn` e sladuk no za kakvo da i zavijdam sled kato si imam moe i toi mi dava cqlata liubov na sveta????!?!?!?!?!?!

joro_tev
06-18-2006, 11:13
a[N]D[i]T[k]a]
Всички жени говорят една зад друга. То им е просто в кръвта "Как го правят...." :wink: Спрайт - живота такъв какъвто е.

ne e taka izobshto ne e taka puk i vinagi sum kazvala 4e verno ima takiva det zavijdat i t.n. no ne vsi4ki sa takiva az imam 4 nai dobri fr. i za nikoq ot tqh ne sum kazala 1 lo6a duma :mrgreen: (1-ta e dosta krasiva umna e i vs. mom4eta si padat po neq daje kogato sme dvete obrushtat vnimanie na neq no za tova mi e vse taq radvam se 4e i obrushtat vnimanie ... drugite sa po sramejlivi no kakvo da se pravi :) i daje gajeto na ednata e golqm sladur mn` e sladuk no za kakvo da i zavijdam sled kato si imam moe i toi mi dava cqlata liubov na sveta????!?!?!?!?!?!

Само да те попитам на колко години си?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-18-2006, 11:17
14 i polovina (po4ti)
ne e mnogo znam :D

WILD__BOY
06-18-2006, 11:51
Жените винаги си завиждат - типично женска черта. Мразите другите жени - малко или много си е така. Вие много често не правите приятелство, а съюз.

IKisseDAGirL
06-18-2006, 13:22
да ама едва ли с 1 момче можеш да си говориш съвсем спокойно за секс, за тва кога трябва да ти дойде, коя блузка най-добре ще ти стои най-добре и ей такива други типично женски темички :) пред момиче можеш да се отпуснеш, да си излееш душата, да почувстваш, че те разбират :wink:
пък и не всички момичета са използвачки, които гледат само да те прекарат :roll: има и наистина свестни, на които им пука за тебе.. казвам го от личен опит :D

WILD__BOY
06-18-2006, 13:34
да ама едва ли с 1 момче можеш да си говориш съвсем спокойно за секс, за тва кога трябва да ти дойде, коя блузка най-добре ще ти стои най-добре и ей такива други типично женски темички :) пред момиче можеш да се отпуснеш, да си излееш душата, да почувстваш, че те разбират :wink:
пък и не всички момичета са използвачки, които гледат само да те прекарат :roll: има и наистина свестни, на които им пука за тебе.. казвам го от личен опит :D

Напротив - специално с момче може да си говориш за дрехи, защото нали на момчетата искате да се харесате. Са друг е въпроса, че вие се обличате за пред другите момичета ... пфу

IKisseDAGirL
06-18-2006, 14:04
ми да, с някои може и за това да се говори, но имах предвид друго
просто аз мога да се отпусна по-добре пред някоя приятелка, макар че си имам и приятели момчета :wink: като знаеш, че разговаряш с някой на същия акъл и горе-долу същите схващания ти е по-сигурно.. е, поне на мен 8)

WILD__BOY
06-18-2006, 14:06
: като знаеш, че разговаряш с някой на същия акъл и горе-долу същите схващания ти е по-сигурно.. е, поне на мен 8)

Чай са .. искаш да кажеш, че сме тъпи?

IKisseDAGirL
06-18-2006, 14:20
eee ти пък и ти... никога не бих казала такова нещо, ти ме разбра погрешно :) имах предвид, че две момичета имат по-сходно мислене и разбирания за живота от нещата и нещата от живота :mrgreen: :wink:

alkobalko
06-18-2006, 14:26
Imam priqteli imomicheta i momcheta. Znam, che e nevuzmojno momichetata da govorqt edna sreshtu druga. Nezavismo za kakvo shte e-dreha, pricheska, momche i t.n. Sluchvalo mi se e moqta "nai-dobra priqtelka" da mi zabie noj v gurba...e tolkova mi e bila priqtelka, no nqma znachenie. Sega sushto imam priqtelki momicheta, no se chuvstvam po-komfortno v kompaniqta na momcheta. S gadjeto mi bqhme samo priqteli v nachaloto. Mnogo po-lesno e da namerish razbirane ot edno momche, da chuesh negovata gledna tochka, da spodelish s nego. To mnogo po-dobre bi te posuvetvalno kakvo da oblechesh, kak izglejdash, dali drehata ti otiva. Priqtelqt ti momche bi te zashtitilo, ako se naloji. Az sushto podkrepqm tezata, che momchetata sa mnogo po-dobri priqteli.

The Goodbye Girl...
06-18-2006, 16:02
Ако кажа, че момичетата не могат да бъдат приятелки, защото непрекъснато си правят мръсно, завиждат си и се чудят как да се прецакат взаимно с цел я да си отмъкнат гадже, я да си развалят имиджа една на друга, то значи да призная, че и аз съм така - подла, коварна и завистлива. А аз не съм такава. Винаги съм била лоялна към хората и съм се опитвала да не се сравнявам с приятелите си, защото уважавам инивидуалността на всеки. Така че аз вярвам в приятелството между момичета, но не отричам и това между момче и момиче.

TikvenaElhichka
06-18-2006, 16:27
Ми то на жените и на девойките си им е в кръвта просто да си плетат интриги...(както казва една приятелка ;) ) А колкото до приятел момче...хм....странна работа, с най-добрият ми фр много си се разбирахме, ама аз издъних нещата - влюбих се в него ](*,)

seksi_kote_f
06-19-2006, 07:55
Jenite sa golemi intrigantki (karai 4e sum momi4e no pone si priznavam)

Loshotia
06-19-2006, 08:05
за кво обсъждате теми, обсъждани по хиляда пъти и повтаряте едни и същи клишета, които всички знаем?

Щото момичето го е впечатлило нещо и иска да сподели и ние да коментираме. Иначе по темата: до характер си е. Не можете да сложите всичко момчета или всечко момичета под един знаменател

koalka
06-19-2006, 08:08
Ами и аз мисля,че момчетата са много по-свестни в това отношение-приятелството и смея да кажа,че голяма част от момичетата са точно такива каквито ги описа,но естествено има и изключения.

innna
06-19-2006, 08:15
Приятелства между 2 жени може да има но не трябва да се задълбават нещата! Нормално е да има завист от време на време!
За това трябва да се внимава....въпреки че познавам момичета които са винаги заедно и са като сестри! така че...има и такова приятелство!

white_chik
06-19-2006, 08:24
Вярно е,че момичетата сме големи интригантки,завиждаме и винаги можем да забием нож в гърба,но има някои неща,за които ти е необходимо да имаш приятелка.Еми говорете си квото искате,но аз лично не мога, като тръгна да си купувам бельо да го меря пред някое момче,което не ми е гадже,та дори да ми е най-добрият приятел,не мога да обсъждам задника на некой пич,защото на него не би му било интересно и много други неща.Освен това в едно 50% от случаите на приятелство м/у момче и момиче или се стига до връзка,или единият е нещастно влюбен в другия.Не ме разбирайте погрешно - имам момчета приятели,които не бих заменила за никое момиче,но има някои неща,които едно момиче може да прави само с друго момиче.Това прозвуча странно,ама се надавам да сте ме разбрали

iskrichka
06-19-2006, 19:26
На мнение съм,че приятелството между момче и момиче в повечето случаи прераства в опит за връзка или секс,и накрая се разваля. А за приятелството между момичета - незнам дали точно всяка ще ти забие нож в гърба,може просто да попадаш на такива хора и обкръжение :D
az ne sym syglasna s teb (pone moq slu4ai e takyv) az mnoo haresvah nai-dobriq mi priqtel i sym mu go kazvala mnogo pyti, no toi vse mi e otkazval. stanahme si nai-dobri priqteli s nego i v edin razgovor toi mi kaza, 4e sy6to me e haresval, no e predpo4el da sme si priqteli, 6toto ina4e vsi4ko e 6tqlo da se razvali i e absolutno prav :)

PaSsioN_GiRL
06-19-2006, 19:59
Почти винаги приятелството между момичета е краткотраино.Най-често се скарваме за някое момче или кой какво бил казал :smt011 По истинските приятели са момчетата.Дори с гаджето не споделям толкова колкото с наи-добрия си френд :wink:

06-20-2006, 19:45
Mom4etata i momi4etata ne sme tolkova razli4ni osobeno kato izklu4im fizi4eskite razliki! Taka 4e ako mejdu 2 momi4eta ne moje da su6testvuva priqtelstvo , to i m-u 2 mom4eta ne moje! No tova izob6to ne e taka! Moite nai-dobri priqtelki gi poznavam opt bebe i sa mi kato sestri imame kup ob6ti spomeni i si pomagame! Za kakvo da zavijdame-4e ednata ima po-skupi drehi ot drugata-GLUPOSTIII! Vseki e tova koeto e -drugite sa tova koeto sa! I za ednata 6te ima gadje i za sdr su6t0! Na nikoi ne mu e nujna zavistta! Vupreki 4e vse 6te se nameri nqkoi da plete intrigi(m-u drugoto i mom4etata go pravqt no po-prikrito) ! Sigurno bez tqh jivota 6te6e da e po-sku4en!

Gun4o
06-23-2006, 07:25
xa emi da vqrno e po dobre e da si ima6 priqtel MOM4E 6toto vie momi4etata se karate za absolutni gluposti! a otnostno mom4etata za priqteli taka e dobroto priqtelstvo ponqkoga se prevrujta v sex ili vruzka(i posle kusate) no ako durjite na dr 6te si ostanete fr primer za tva e az se vlubix v 1 super dobra friqtelka ama nqma zn

WILD__BOY
06-23-2006, 08:01
Mom4etata i momi4etata ne sme tolkova razli4ni osobeno kato izklu4im fizi4eskite razliki! Taka 4e ako mejdu 2 momi4eta ne moje da su6testvuva priqtelstvo , to i m-u 2 mom4eta ne moje! No tova izob6to ne e taka! Moite nai-dobri priqtelki gi poznavam opt bebe i sa mi kato sestri imame kup ob6ti spomeni i si pomagame! Za kakvo da zavijdame-4e ednata ima po-skupi drehi ot drugata-GLUPOSTIII! Vseki e tova koeto e -drugite sa tova koeto sa! I za ednata 6te ima gadje i za sdr su6t0! Na nikoi ne mu e nujna zavistta! Vupreki 4e vse 6te se nameri nqkoi da plete intrigi(m-u drugoto i mom4etata go pravqt no po-prikrito) ! Sigurno bez tqh jivota 6te6e da e po-sku4en!
Дрън дрън та пляс!
Навърши 15, 16 години да почнете да тичате по едно и също момче и гледай кво става. Вие просто не умеете да правите компромиси!

XXX_f
06-23-2006, 09:28
Nz dali vsi4ko momi4e sa na moeto mnenie 4e e po dobre da ima6 priqtel dobur mom4e ot kolkoto momi4e.6te popitate za6to emi 6toto momi4etat zavijdat za absolutno vsi4ko za drehite za haraktera ti za tova 4e teb te haresvat a neq ne za tova 4e ti si ima6 priqtel koito te obi4a i ste mn dulgo vreme zaedno a tq nqma i nakraq ko stava tq ti zabiva noj v gurba.Mom4etata nqma za kakvo da ti zavidqt.Ko 6te ti zavidqt za drehite ti za tova 4e priqtelq ti e hubav i gotin pulen absurd.I vie li ste na moeto mnenie? \:D/

Spodele ti si mnenieto :P

I az sum natvoeto menie, no v priqtelstvoto momi4e-mom4e , ima edna mnogo golqma opastnost i tova e sexsyalnoto privlichane.Ako tova se poqvi e mnlo6o ne6to , zashtoto vsi4ko se promenqZa 6tqstie az si imam edin priqtel s koito se poznavame ot 7-8 godini i sme nai-dobri priqteli i se imame mnogo.Nikoga ne e imalo seksyalno privlichane , poradi pri4inata ,4e se poznavame ot malki.Pojelavam na vsichki momi4eta da imat takova priqtelstvo :)

seksi_kote_f
06-24-2006, 11:44
Az imam pove4e Priqteli mom4eta ot kolkoto momi4eta i mi e mn po dobre taka nqma intrigi klikarski prostotii Zavijdane i se 4ustvam spokoina 4e nqma koi da mi otneme gadjeto mi i znam 4e ako imam problqm 6te mi pomognat :roll:

pebzz
12-30-2006, 20:00
chesnu kazano si mislq che jensko priqtelstvo nqma.. vinagi ima momche m/u dqh (pak ponqkoga moji i pak da e momichi)
xax.. tei de.. ako govorq za sebe si .. pochti vinagi sam v myjka kompaniq ili .. preobladavat poveche momcheta.. a i s tqh imam obsh ezik i mn se razbiram s tqh..kakto i te s men.. obichame sa (priqtelski).. pak momicheta.. sichkite zavijdat edna na dr.. i az sam momiche de.. ama pone si mislq che sam maalko po dobra ot drugite. ;]bb

Petite
12-30-2006, 21:23
Приятелството между мом4е и моми4е е хубаво..може6 да си споделя6 вси4ко..а между моми4етата има завист ..имам мом4е приятел..и е супер

teenkopele
12-31-2006, 04:49
Nz dali vsi4ko momi4e sa na moeto mnenie 4e e po dobre da ima6 priqtel dobur mom4e ot kolkoto momi4e.6te popitate za6to emi 6toto momi4etat zavijdat za absolutno vsi4ko za drehite za haraktera ti za tova 4e teb te haresvat a neq ne za tova 4e ti si ima6 priqtel koito te obi4a i ste mn dulgo vreme zaedno a tq nqma i nakraq ko stava tq ti zabiva noj v gurba.Mom4etata nqma za kakvo da ti zavidqt.Ko 6te ti zavidqt za drehite ti za tova 4e priqtelq ti e hubav i gotin pulen absurd.I vie li ste na moeto mnenie? \:D/

Spodele ti si mnenieto :P

Мнението ми е, че не трябва да слагаш всички под общ знаменател. Да, изпържила си се, но това не е причина да мислиш, че всички са такива, нали? Замисли се... :wink:

BrokenInnocence
12-31-2006, 06:06
В повечето случаи може и да е вярно това за приятелството момиче- момиче, но не и в моя. Аз и най- добрата ми приятелка се познаваме от няколко години, и да, карали сме се и т.н., но никога не сме си вършели мръсотии зад гърба. Същото е и с други мои приятелки. Даже си спомням случай, в който с една приятелка се бяхме скарали жестоко и не си говорехме известно време и в нейния клас имаше една малка дискусийка за мене, понеже доста от хората в класа й не ме харесват... и по време на спора вместо просто да си излее гнева и да наговори цял куп мръсотии за мене, тя ме защитаваше пред всички тях. Имало е други случаи, в които сме си доказвали колко държим една на друга. И приятели момчета имам и споделям и с тях доста неща, но има неща, за които просто не можеш да говориш с момче... sorry guys.

SlaVen4eEto`
12-31-2006, 14:51
Всички жени говорят една зад друга. То им е просто в кръвта "Как го правят...." :wink: Спрайт - живота такъв какъвто е. :-)

JuFI
01-01-2007, 13:16
Според мен е добре да имаш добър приятел и приятелка . С приятелката можеш да споделиш абсолютно всички беэ огромното притеснение , както когато споделяш с момче някой .. по - личен въпрос , но раэбира се трябва да е сигурно ,че приятелката няма да те предаде .... Аэ имам приятелки , но само на една мога да се доверя така . Винаги може да се намери момиче с което характера ти да пасне и да ги няма теэи историй със эависта :wink:

qHu4Ka
01-01-2007, 21:00
seksi_kote_f milaa ia s 1m na tf0ety mnenie!si4ki m0mi4eta sa taka!0S1znax gy!taka nare4enata mi priqtelka napravi t04ny tfa!0pita se da merazdeli s prqtelq mi!n0o0o ne yspq!za 6tastie!60ty mi zavidq!t0 ne 4e ne6ty 0s0beny n0 pr0sty tq vijda 4e mn0o0oy se ybi4qme s negy i re6i 4e trqa si prai eksperimenti id a ni razdelq...e da ama en stana!tei 4e mili4ka i as s1m na tf0ety mnenie!"priqtelkite sa t1pi licemerki!!!!!!!!!p0 dybre priqtel 0t k0lk0ty "priqtelka"!!!! [-( :smt018 :wink:

s3x_0n_th3_b3a©h`f
01-01-2007, 21:05
suglasna sum s [B]a[N]d[I]t[K]a

midnight...
01-02-2007, 08:54
абе общо взето мисля че вече истинска приятелка момиче нямам /може би/ незнам.... с най-добрия ми приятел момче просто не мога да си и помисля да се скарам, защото ъммм просто защото това е приятелство което истинско и доказано

BunnYY_f
01-02-2007, 10:09
Аз съм за приятелствата между момче и момиче, незнам защо но такъв вид приятелство ми се струва много по-добро! Аз имам най-добра приятелка и досега за 4 години от които се знаем не имало никакви интпиги, клюки и такива мизерии, не вярвам и по натам да има но времето ще покаже :-)

GossipGirl89
01-02-2007, 11:26
Nz dali vsi4ko momi4e sa na moeto mnenie 4e e po dobre da ima6 priqtel dobur mom4e ot kolkoto momi4e.6te popitate za6to emi 6toto momi4etat zavijdat za absolutno vsi4ko za drehite za haraktera ti za tova 4e teb te haresvat a neq ne za tova 4e ti si ima6 priqtel koito te obi4a i ste mn dulgo vreme zaedno a tq nqma i nakraq ko stava tq ti zabiva noj v gurba.Mom4etata nqma za kakvo da ti zavidqt.Ko 6te ti zavidqt za drehite ti za tova 4e priqtelq ti e hubav i gotin pulen absurd.I vie li ste na moeto mnenie? \:D/

Spodele ti si mnenieto :P

Абсолютно съгласна съм-даже имах същия случай с гаджето.Уж ми беше най-добра приятелка пък започна да ми сваля гаджето...Заби ми нож в гърба честно много ме заболя... Момчетата са много по-добри приятели от момичетата...

koalka
01-02-2007, 11:58
Еми част от момичетата не само завиждат, но наистина са големи лицемерки и за това имам наистина само една най-добра приятелка, на която знам, че мога да разчитам със сигурност.

fake
01-02-2007, 14:23
приятел момче....хъхъ, може, имала съм такива...и още имам....и съм на мнение, че е много по-яко да имаш мъже приятели(като се замисля, имам само 2 приятелки момичета и няколко добри познати)
ама не става...поне от време на време я ше се целувате, я секс ще правите(пф не ми се е случвало досега), не дай си боже той ше се влюби и ще се чудиш кво да правиш..ама тфа са рискове :lol:

sexY_mackA90
01-03-2007, 01:40
Ами най-добрата ми приятелка е момиче и мн я обичам и де да знам просто съм обедена че тя никога няма да ме преебе :-)

mechtaq_za_teb
01-03-2007, 06:55
Az sam na mnenie 4e priqtelstvoto mejdu dve momi4eta rqdko e istinsko,po4vam da se ubejdavam 4e dori ne sa6testvuva takova...pone ne sam namerila takava priqtelka momi4e,za koqto da kaja s raka na sarceto:Eto tq mi e priqtelka!....Prava si,po dobre priqtel mom4e.Imam takiva priqteli i im doverqvam vsichko,kato znam 4e nqma kakvo da mi zavijdat...I taka mi e po dobre.Tova si e moeto mnenie

dran-dran_f
01-03-2007, 16:55
GLUPOSTI! Imam 2 priqtelki s koito ne si zavijdame i ne se tormozim izobshto! S ednata sme priqtelki ot 5 god , a s drugata ot 3. S tazi deto mi e priqtelka ot 5 god ne sme se karali i ne sme si zavijdali nikoga! S drugata samo vednaj se opitaha da ni skarat obache taq deto se opita posle si izpati i ot 2te ni! I sum 100% sigurna che govorq za istinsko priqtelstvo , poznavame se mn dobre , daje s ednata veche tolkova si zaprilichahme che bez da se nagovarqme se oblichame ednakvo pochti :lol: Mn e zabavno i vinagi sme zaedno i si pomagame ! Napravo ako se sluchi ednata da e zaeta a drugata da izleze priqtelite ni pitat "kade ti e.." vse edno sme jeneni :smt005 Mnogo e gotino , ne propuskaite priqtelstvoto s momiche , no tozi uspeh se postiga s umenieto da precenqvash horata vednaga i da gi opoznavash vposledstvie , kato mnenieto trqbva da se promenq , nevinagi parvoto vpechatlenie e nai tochno! i nemoje vednaga da ste priqtelki do grob! tova stava postepenno pone za 1 godina nai malko.. \:D/ Priqtelstvoto s momche sushto e mn gotino , imam i takiva priqteli , mn e zabavno no stava dori po-bavno otkolkoto s momiche .. (za istinskoto stava vapros)

MariElaAa
01-03-2007, 20:11
Вижте като се ядосате на фр. ще разберете че момичетата кат фр-с не са мн мн за предпочитане .Лично на мене постоянно ми завийдат направо ми ииде да ъбия лицемерите в моя клас.Но също така има и 1-2-3-4-5 моми4ета които могат да са ти фр.Но безпорно мом4етата са си the best :smt008

Cheesy
01-04-2007, 18:49
На мнение съм,че приятелството между момче и момиче в повечето случаи прераства в опит за връзка или секс,и накрая се разваля. А за приятелството между момичета - незнам дали точно всяка ще ти забие нож в гърба,може просто да попадаш на такива хора и обкръжение :D
hihi prav e

Шезт
01-04-2007, 19:11
Между момиче и педераст съм съгласен. Другото е чиста проба неосъществено хомо ,инак го наричат 'приятелка' ,ама от мъжки пол и оттам терминът 'курва' ,инак - тая ,дет не пуска ,щот приятелката не е сигурен в своята собствена ориентация.

Туй то.