PDA

View Full Version : lubovta ponqkoga boli



PoIsOnKiSsES
06-18-2006, 09:32
zdr priqteli obra6tam se kam vas za savet za6toto sam obarkana i nz kvo da pravq ta eto i moqt problem: ot nqkolko meseca sam e edno mom4e koeto obi4am adski mnogo i za nego sam gotova na vsi4ko i znam 4e toi sa6to mnogo me obi4a napravil e naistina mnogo za men daje mi napravi pesen 4rez koqto mi se vri4a v lubov problema pri nas e 4e sme ot razli4ni gradove i nqma kak da se vijdame no tva ne ni pre4e6e tolkova za6toto poddarjahme vrazka po irc-to skype i tela :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 ta sega imahme ugovorka da otida pri nego mom4eto za vsi4ko se be6e pogrijilo za hotela i t.n. i taka tragvam az no v avtobusa polu4avam pristap (imam alergia) patuvam sami4ka i horata re6avat da me zavedat v nai blizkata bolnica za6toto se upla6ili i taka az ne uspqh da otida pri nego a kogato mu kazah 4e nqma da moje da sme zaedno toi mnogo se raztroi 4e nqma da se vidim i nai - lo6oto se slu4i ve4erta obadi mi se i mi kaza 4e tva e kraqt na na6ata vrazka i se darja gadno kaza da ne seopravdavam s alergiata si i za nego tva ozna4avalo 4e sam go izlagala :smt005 :smt005 :smt005 kajete mi kak da si go varna za6toto nemoga bez nego dotolkova si go obi4kam 4e vsi4ko gybi smisal interesuva me samo toi blagodarq vi predvaritelno :)

koalka
06-18-2006, 20:25
Само не мога да си обясня при положение,че те обича как може да говори такива глупости.

ziky
06-18-2006, 21:04
Само не мога да си обясня при положение,че те обича как може да говори такива глупости.

Защо ли?Просто незнае значениет на думата обичам и харесвам и не прави разлика а и другото което е просто има много наивност

koalka
06-18-2006, 21:14
Защо ли?Просто незнае значениет на думата обичам и харесвам и не прави разлика а и другото което е просто има много наивност. Да,така е почти всички използват думата ЛЮБОВ без да знаят каква голяма тежест има тя!

ziky
06-18-2006, 21:19
Защо ли?Просто незнае значениет на думата обичам и харесвам и не прави разлика а и другото което е просто има много наивност. Да,така е почти всички използват думата ЛЮБОВ без да знаят каква голяма тежест има тя!

именно или като кажеш обичам те... същото е както с човека.....когаот човек си говори сам сичко е нормално...лошо е вече като почне да си отговаря :| :D

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 21:24
Abe tova mom4e ako znae kakvo e dumata OBI4AM az glavata da si odreja :smt005 vsu6tost tva ne e sme6no no me izbiva na smqh
Tva e mnogo gadno...
Prosto mu kaji taka :
Ako me obi4a6 6te me razbere6 ako li ne zna4i si se prestruval za vsi4ko!

A ako ti se sopne qsno :):):)

Azlan
06-18-2006, 21:26
Това жените са елементарни същества влюбват се от 1-а път и после ние сме ин виновни ,че не ги обичаме и бла бла бла бла... натам. ->тук гледам повечето запознанства са се осъществили по чат програмите... все пак сме в 21-и век и аз лично предпочитам запознансвто в виртуалния свят НО.. с часовете прекарани в чатене с любимия човек ти започваш да си изграждаш една илюзия за перфектния човек в/у този твои приятел стига се така и до тези "влюбвания" докато не се стигне до запознаването извън пределите на интернет. Тогава рухва всичката тази представа за перфектния човек.казвам го с няколко думи защото не обичам да пиша на кирилица.. Така ,че незнам дали го разбрахте какво имам в предвид

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 23:52
Това жените са елементарни същества влюбват се от 1-а път и после ние сме ин виновни ,че не ги обичаме и бла бла бла бла... натам. ->тук гледам повечето запознанства са се осъществили по чат програмите... все пак сме в 21-и век и аз лично предпочитам запознансвто в виртуалния свят НО.. с часовете прекарани в чатене с любимия човек ти започваш да си изграждаш една илюзия за перфектния човек в/у този твои приятел стига се така и до тези "влюбвания" докато не се стигне до запознаването извън пределите на интернет. Тогава рухва всичката тази представа за перфектния човек.казвам го с няколко думи защото не обичам да пиша на кирилица.. Така ,че незнам дали го разбрахте какво имам в предвид

Ne samo momi4etata a i mom4etata !V pove4eto slu4aii...
tuk ima temi koq da izbera vluben sum v 3 momi4eta ala bala :D:D:D
Ne mi gobori
ima mn razli4ni hora na tozi svqt i momi4eta i mom4eta :)

Christian
06-18-2006, 23:57
В истинската любов винаги има болка ..

thirteen
06-18-2006, 23:58
От любовта рано или късно боли.

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 00:24
От любовта рано или късно боли.


Lubovta e BOLKA

Чичо Влади
06-19-2006, 11:14
Гледай сега, ако човекът знае, че си с пристъпи и не те извини въпреки здравословното ти състояние, мога да ти кажа, че е пълен глупак. Обаче ако тези "пристъпи" са много чести явно нещо се усъмнява. Дали не си се опитвала да го лъжеш нещо, я си признай!

CVETELLINA
06-19-2006, 13:11
ми момчето явно ти няма особено доверие... :? за това си е помислил,че си го излъгала...но според мен тои не те обича чак толкова колкото твърдиш ти,при положение че от най-малката дреболия,вече казва КРАЙ!ако те обичаше мисля,че щеше да се замисли малко повече дали да скъсате!

IKisseDAGirL
06-19-2006, 13:21
ми момчето явно ти няма особено доверие... :? за това си е помислил,че си го излъгала...но според мен тои не те обича чак толкова колкото твърдиш ти,при положение че от най-малката дреболия,вече казва КРАЙ!ако те обичаше мисля,че щеше да се замисли малко повече дали да скъсате!
и аз така си мисля :roll: ако чак толкова държеше на теб, нямаше да може ей така с лека ръка да развали всичко :? опитай се да поговориш с него, но ако не иска да те чуе не се унижавай повече и остави нещата такива, каквито са :wink: ще си намериш някой друг и тва е :)

mnogomili4kata-sf
06-19-2006, 13:43
Как може изобщо да си помисли,че го лъжеш за такова сериозно нещо не мога да разбера...тоя кво си мисли...луд ли е....ше ме извиняваш ама тряя да е много зле, за да си го помисли,а не да ти повярва...будала!!!!!!!!

Sexy_pise_f
06-19-2006, 21:17
NE PONQKOGA,BIH GO IZKOMENTIRALA VINAGI,AMA VINAGI.....TOVA E MOETO MNENIE :cry:

jadna_za_lubov
06-19-2006, 21:18
ot lubovta boli...boli vinagi nespodelena ili ne boli.........

:(

PoIsOnKiSsES
06-20-2006, 06:39
10ks za mneniqta vi mili4ki :) samo iskam da vi kaja 4e mom4eto znae zna4enieto na dumata "obi4am" i donqkade ste pravi kato kazvate 4e mi nqma osobeno doverie, za6toto predi da se ugovorim da se vidim se bqhme skarali za malko po tela za6toto ponqkoga si govorim za dosta li4ni ne6ta i az ne bqh napalno otkrovenna s nego i kogato mu kazah vsi4ko toi se izdrazni i mi kaza 4e vinagi moga da raz4itam na nego i da ne skiq ni6to za6toto me obi4a mnogo i vinagi 6te me podkrepq a otnosno pristapite ne sam go lagala nito sam se opravdavala s tqh za ne6to prosto ako ne mi se pravi ne6to si mu kazvam obi4am da sam 4estna i direkna s horata :) :) :) :D