PDA

View Full Version : Лук и Чесън :))))



Chiana
06-18-2006, 11:27
Таа малко е тъпичка темата, ама ми хрумна..
Вчера се събрахме с братчедите и пихме биричка, и те нарязаха лук с оцет и ми викат: То ти сигурно не ядеш лук.
И аз викам: еййш бе как да не ям лук е...
Та оттам се заформи една дискусия:
Дали трябва да ядем лук или чесън, и след това да се целуваме с приятеля
Е, аз твърдя, че това са комплекси. С приятеля ми колко пъти ни се е случвало някой от нас двамата да е ял лук или чесън и после да се видим. И никога не ми е правило впечатление, както и на него. Дори му викам: "Абе, писе, дай да си измия зъбите, да не мириша толкоз"
Той ми вика: "Яяяя стига глупости! Няма си ги мийш. Тъй си супер."
Та вие как мислите? Според мен, в по-ранен етап на връзката 2-3-4 месеца, трябва да се сдържат хората, но вече по-нататък не виждам смисъл от такива работи. В крайна сметка сме хора все пак...

SeXyTo_f
06-18-2006, 11:29
Аз попринцип не ям, нито лук, нито чесън!....ама малко смърди...и ти трябват дъвки...и готово! http://mania.forumup.com/images/smiles/Trilly-68-1.gif или след като ядеш...си измиваш зъбите...и си готов/а http://mania.forumup.com/images/smiles/Trilly-68-1.gif

IKisseDAGirL
06-18-2006, 11:32
ох.. аз и да искам не мога да ги ям.. ужасни сааа :? низнам кой ги е измислил ама никой не може да ме накара да ги хапна.. мн са гадни :(

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 11:33
Тва за кой път го пишеш вече... :wink: :)
Според мен ако се познавате добре с приятеля/приятелката няма проблем, но ако за пръв път излизате или се знаете отскоро някак не ми се връзва да се облажeш с лучец и да вониш... Не съм някакъв дет ще спазва всякакви етични норми, но като за първия път или недотам дълго познанство трябва да се направят някои компромиси с...недотап приятните за околните навици.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
06-18-2006, 11:35
Таа малко е тъпичка темата, ама ми хрумна..
Вчера се събрахме с братчедите и пихме биричка, и те нарязаха лук с оцет и ми викат: То ти сигурно не ядеш лук.
И аз викам: еййш бе как да не ям лук е...
Та оттам се заформи една дискусия:
Дали трябва да ядем лук или чесън, и след това да се целуваме с приятеля
Е, аз твърдя, че това са комплекси. С приятеля ми колко пъти ни се е случвало някой от нас двамата да е ял лук или чесън и после да се видим. И никога не ми е правило впечатление, както и на него. Дори му викам: "Абе, писе, дай да си измия зъбите, да не мириша толкоз"
Той ми вика: "Яяяя стига глупости! Няма си ги мийш. Тъй си супер."
Та вие как мислите? Според мен, в по-ранен етап на връзката 2-3-4 месеца, трябва да се сдържат хората, но вече по-нататък не виждам смисъл от такива работи. В крайна сметка сме хора все пак...

аз не виждам проблем ... ако някой се притеснява за дъха мляска там малко дъвка и така :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-18-2006, 11:36
luk i 4esun ne qm puk kamoli predi sre6ta .. .lele ujas za posledno qdoh 4esun kogato qdoh tarator i to ne vidqh kakvo ima vutre i napravo ujas .... posle ustata mi vonq 2 dena na 4esun i to pri polojenie 4e stoqh po 1 4as da si miq zubite :x :x :x :x :x

lainagovna
06-18-2006, 11:36
ми дреме ми на мене

j0r0_fear
06-18-2006, 12:07
mi poprincip ne obicham momicheta,na koito im mirishat ustite \:D/

alkobalko
06-18-2006, 12:13
Dosta e gadnichko. Oshte povech az ne qm nito luk, nito chesun i mi e oshte po-nepriqtno.

ycMuBkaTa
06-18-2006, 13:11
Аз не ям нито лук, нито чесън и нещо не ми се нрави идеята :roll:

Max_Payne
06-18-2006, 13:53
Никога не ям лук или чесън преди каквото и да било излизане, защото след чесън и 10 пъти да си измиеш зъбите и 15 дъвки да дъвчеш пак се усеща и трябва да минат поне 10-12 часа за да се разкара миризмата.

`Death`Whore`
06-18-2006, 13:57
При мен не са комплекси, просто не ми харесва вкуса и мириса на лук и чесън. Ако приятелят ми е ял, просто няма да го целувам. Аз принципно съм много капризна по отношение на храната.

sladkoto_neli
06-18-2006, 17:29
ами едва ли на някой ще му е приятно да е ял лук или чесан и после да има среща с гаджето.това е супер гнусно и ако ми се случи едва ли ще ми е приятно.

fashion_f
06-18-2006, 17:33
При мен не са комплекси, просто не ми харесва вкуса и мириса на лук и чесън. Ако приятелят ми е ял, просто няма да го целувам. Аз принципно съм много капризна по отношение на храната.


\:D/

sometimes_
06-18-2006, 17:35
Е,айде сега-никой ли не яде лук и чесън? А салата без лук? Таратор без чесън? :-k Някак си не върви без тях...
Аз си хапвам, но не и преди среща, въпреки, че с гаджето сме заедно от 1 година, някак си ми е неудобно. :wink:

^FaiNt^F
06-18-2006, 17:39
е на мен лично не ми пука дали гаджето ми е яло нещо такова преди тва.....същото е когато е пушил...и все пак аз не бих го направила-не знам дали не бих му направила гадно впечатление, но ако си станем по-близки един ден и си знаем всичко-няма да ми пука :lol:

sk8girL
06-18-2006, 18:07
Ами аз не ям нито чесън,нито лук.А пък да знам,че ще излизам с приятела ми и да се надумкам с чесън.. после да му мирише тама и му е гадно,по-добре да му го спестя:)

ziky
06-18-2006, 18:15
Бе не е кой знае колко приятно ма за тая цел след ядене има паста за зъби :) а и ако ми е вкусно аз не отказвам.... :) Сичко папам

beliar
06-18-2006, 18:22
смятам че чесъна не мирише гадно ... мирише на чесън .. вкуса му е гаден ... но тревичката пък е полезна тъй че яко чесън и да не ва интересува ... който не му харесва да са оправя ... ся напоследък ма е прихванало да се правя на селянин и никои за нищо нищо не може да ми каже ... хода си както искам правя си каквото искам ...Village people for teh win !!!
п.с. и няма такъв кеф .. в 7 ми клас се набохах чесън с хляб и отидох на даскало ма нарочно ... и като се уригха на коридора гледаш как след 30 сек няма жива душа .. цялото даскало си стоеше по стаите оня ден бухахахаха

PLAMENKO
06-18-2006, 18:52
еми попринцип лука и чесъна са много полезни ... ама не бих ял преди среща то на мене ше ми гадно в устата пак да не говориме за др.. :::

LoVe_RuSlAn
06-18-2006, 19:59
А3 мн рядко ям чесън ама адски рядко а за лук изобщо да не говориме лук не мога да хапна през живота си за тва естествено и този който ги мрази няма да му е особено приятно партньора му да мирише на нещо от сорта

faith girl
06-18-2006, 20:02
luk i 4esan li sa drajte gi dale4 ot men otvratitelno eeeeeeee :smt019 :smt019 :smt019

beliar
06-18-2006, 20:42
е как ше е отвратително ... шкембе чорба не апваш ли? ... ше почнете и аз като бех малак не ядях ма ся ми е кеф ... правя на инат на общественото мнение и ми става сладко

R0lfc0pter
06-18-2006, 21:16
AWE AZ SAMO KATO POMIRI6A 4ESAN BQGAM NADALE4E TOI GOVORI da qm nikoga prez jivota si ne sum ql i nema.. . . to po dobre da se celuam s nekfa taivanka otkolkoto s nekfa det e qla 4esan ae molq ti se tolkova e gnusno

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 21:19
Predi sre6ta trqbva da miri6e6 na parfium a za ustata na menta
predi sre6ta nikoga :)
ama ina4e e vkusno....
ama ne po mnogo :)