PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да го забравя без да ме боли ?



Angel_Girl
06-18-2006, 12:30
Здравеите искам да попитам има ли някакав на4ин да забрави6 4овека които оби4а6 по наи лесния и безболезнен на4ин???И как мойе6 да го забрави6?Нужна ми е помо6та ви

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 12:34
Зависи от ситуацията, дали те е отрязал, дали си му споделила въобще или си траеш... Общо взето си намираш друго занимание и лесно се забравя. Няма седнеш сега по цял ден да си мислиш за него/нея, излизаш с приятели, забавляваш се, занимаваш се с нещо. На мен лично не ми е трудно, но пак ти казвам, зависи какви взаимоотношения сте имали преди.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-18-2006, 12:36
nqma na4in tai si mislq ina4e ako iskash tolkova da go zabravish prosto go izbqgvai ne mu govori po burzi4ko minava ...

Angel_Girl
06-18-2006, 12:39
Зависи от ситуацията, дали те е отрязал, дали си му споделила въобще или си траеш... Общо взето си намираш друго занимание и лесно се забравя. Няма седнеш сега по цял ден да си мислиш за него/нея, излизаш с приятели, забавляваш се, занимаваш се с нещо. На мен лично не ми е трудно, но пак ти казвам, зависи какви взаимоотношения сте имали преди.
Ami 4estno da ti kaja v podpisa mi pi6e kolko vreme sme zaedno:)) predi nqkade 1 godina az mu izneverih(za koeto mn sajalqvam)i toi nemoja da go zabravi makari 4e mi prosti i sled 1 godina ve4e ne izdarja i se razdelihme. Da ti kaja ne mi e tolkova gadno v mom,enta kolkoto v drugi situa4ii v koito sme se razdelqli no az go obi4am znam 4e i toi me obi4a no ne6tata ne varvqt na nikade, vse se karame i tn. I az ce4e sam na mnenie 4e trqbva da se razdelim kakto i naprvaihme no mi e malko kofti za6toto s tozi 4ovek sam prekarala edni ot nai hubavite si momenti. Vinagi e bil do men i me e podkrepql daval mi e vs ot koeto imam nujda no...sled kato mu izneverih vsi4ko se obarka i kolkoto i da se ma4ehme da opravim ne6tata tova ne stana i eto na razdelihme se za sajalenie

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 12:45
Тва си е доста време, пък и начинът, по който сте се разделили е малко кофти. Ако си бяхте просто омръзнали щеше да е по-лесно, но щом имаш още чувства ще ти е по-трудно. Просто потърси утеха при приятелите си. Времето, което си прекарвала с приятеля си го прекарвай с тях и скоро ще го забравиш. Все пак не е свършил светът като сте се разделили, ще срещнеш друг.

SeXyTo_f
06-18-2006, 12:47
Трудно, разбира се. И със сигурност не веднага. Въпросът обаче е не как да се опиташ да забравиштози период от живота си в рамките на три минути, а как да направиш така, че да се измъкнеш от черната дупка на саморазрушението и самосъжалението, в която неизменно попадаш. Знаеш ли какво гласи 1во правило на разкопките? "когато си в яма, спри да копаеш". За да не стигнеш ядрото на земята, тоест на депресията, разочарованието и ценизма, не се поддавай на тези най-често срещнати появи на опасно импулсивно поведение-реакция с/у болката. Така ще скъсиш максимално дистанция до момента, в който ще преоткриеш истината, че животът продължава и че те чакат куп прекрасни преживявания.... ::: без него (независимо че сега си мислиш, че с това момче нещата стоят по съвсем различен начин)! http://mania.forumup.com/images/smiles/Trilly-68-1.gif

Angel_Girl
06-18-2006, 12:53
V kraina smetka se 4uvstavm nqkak si stranno za6toto nie vseki den bqhme zaedno(jiveem na 5 min raztoqnie v ewdin kvartal sme) i sega izvednaj se razdelqme i ne se vijdame...neznam nqkak si nerealno mi izglejda ama...sporet men i sporet nego kolkoto i da se obi4ame taka e nai dobre i za dvama ni za6toto ne6tata ne varvqt izob6to

ycMuBkaTa
06-18-2006, 13:16
Забравянето е трудна работа...Но в повечето случаи става с течение на времето, от само себе си...Понякога и някой друг може да помогне...но тогава не забравяш, а по-скоро си заемаш мозъка с мисли за нещо друго и в един прекрасен момент се сещаш, че още боли и колко си се лъгал...и тогава :cry:

Atula
06-18-2006, 13:20
Az uspqh. Beshe ujasno trudno, no e vajno da preborish sebe si. Napravi taka, che da ne go zasichash nikude po vuzmojnost. Ako ste si chatili, ne vlizai v kanalite kudeto e toi. Ako ste trenirali v edna zala, premesti se. Ako si sviknala da govorish za nego si naloji nikoga da ne go spomenavash. I sled 1 mesec shte ustanovish, che veche ne useshtash bolka po nego, a po skoro deistva dobre poznatata ni prikazka: Dalech ot ochite, dalech ot surceto--tova ne e mit, mila, samata istina e.

Romantic
06-18-2006, 13:27
zavisi kakvi 4ustva e imalo(dali sa bili silni ili slabi)
zavisi kakvi migove si ima prez tova vreme s tozi 4ovek
zavisi tezi migove kak ti vliiat na teb
zavisi kak oceniava6 vruzkata ti s tozi 4ovek(ako ia misli6 za nai silna ili za mnogo silna ili prosto хсьньнэс 4ustva koito ne sa silni)
no nai lesno se preodoliava kato se nameri6 drug momuk koito da ti predstav ine6to po vpe4atliava6to i po razli4no ot predi6nia
drug na4in e s priateli no togava e samo momentovo puk i na teb 6te ti lipsva 4oveka do teb

koalka
06-18-2006, 21:38
Можеш да го забравиш много лесно,а може и никога да не го забравиш-зависи от това,колко си го обичала.

06-18-2006, 21:41
Можеш да го забравиш много лесно,а може и никога да не го забравиш-зависи от това,колко си го обичала.


i tova e pod vupros za6toto moje da go e obi4ala mnogo i burzo i lesno da go zabravi

HandOfBlood
06-18-2006, 21:47
най-лесният начин е да го намразиш... т.е. да си обърнеш чувствата