PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Искала да сме само приятели ...



Max_Payne
06-18-2006, 13:47
Преди 2 месеца някъде си паднах много по едно момиче и реших да направя нещо по въпроса. Сближихме се, станахме приятели но докато се наканя да й кажа какво мисля и чувствам......... ( Поканих я един ден да излезем на кафе и тн и тя ми каза "съжалявам ама ходя с г-н Х")
След което ни остана поне приятелството.
Но преди седмица и малко тя започна да ми прави някъкви намеци, да ми се подсмихва заговорнически...... И аз разбира ,още не бях забравил предишните чувства, се вързах. Но този път не я поканих на среща ами реших да си изясним какво чувстваме - казах и всичко и нейния отговор беше " Ти си много готин,но (винаги има но :smt011 ) сме много добри приятели и не искам да си развалим приятелството виж какво стана с Г-н Х (същия) бяхме приятели а сега не се понасяме."

Може ли някой да ми изтълкува тези събития защото аз нищо не разбирам ](*,) :smt017

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

mocinka
06-18-2006, 14:51
Еми наи-вероятно тя си играе с теб.

Max_Payne
06-18-2006, 19:27
Еми наи-вероятно тя си играе с теб.

Еб.си играта тя да не е безчувствена не знае ли че и момчетата изпитваме чувства и че можем да бъдем наранени. :(

mam4et{ }
06-18-2006, 19:43
vij milo edinstveniq na4in e da q zabravi6

Max_Payne
06-18-2006, 19:44
vij milo edinstveniq na4in e da q zabravi6

Сигурно е така. Ама не е толкова лесно колкото да го кажеш. :smt009

koalka
06-18-2006, 19:47
Препоръчвам ти от такива момичета да седиш далеч,защото само си играят с чувствата на момчетата.Щом ти е казала да си останете само приятели не мисля,че има някакви чувства към теб.

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 19:51
Отрезала те е. Welcome to the club. :lol: Тва е нормално поведение на момиче, хич да не ти прави впечатление.

Max_Payne
06-18-2006, 19:52
Toва и аз го разбрах по възможно най-гадния начин.

ziky
06-18-2006, 20:20
Преди 2 месеца някъде си паднах много по едно момиче и реших да направя нещо по въпроса. Сближихме се, станахме приятели но докато се наканя да й кажа какво мисля и чувствам......... ( Поканих я един ден да излезем на кафе и тн и тя ми каза "съжалявам ама ходя с г-н Х")
След което ни остана поне приятелството.
Но преди седмица и малко тя започна да ми прави някъкви намеци, да ми се подсмихва заговорнически...... И аз разбира ,още не бях забравил предишните чувства, се вързах. Но този път не я поканих на среща ами реших да си изясним какво чувстваме - казах и всичко и нейния отговор беше " Ти си много готин,но (винаги има но :smt011 ) сме много добри приятели и не искам да си развалим приятелството виж какво стана с Г-н Х (същия) бяхме приятели а сега не се понасяме."

Може ли някой да ми изтълкува тези събития защото аз нищо не разбирам ](*,) :smt017

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§


Просто кофти момент...и на мене няма да ми е хубаво някой добър приятел да ходи с момиче дето харесвам въпреки че съм имал такива моенти и то не веднъж и си е гадно да :) :Ю

Max_Payne
06-18-2006, 20:24
Мерси за разбирането и подкрепата. :)

ziky
06-18-2006, 21:07
Мерси за разбирането и подкрепата. :)

За приятели винаги :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-18-2006, 21:14
Tova e mnogo razdvoena situacia...
znae6 li...
priqtelstvoto ostava zavinagi dokato gajetata ne sa..za6toto 6te se skara6 se nqkoga s tqh...
po dobre priqteli...posle iz4akai moje i da stane ne6to
:)

ziky
06-18-2006, 21:16
Tova e mnogo razdvoena situacia...
znae6 li...
priqtelstvoto ostava zavinagi dokato gajetata ne sa..za6toto 6te se skara6 se nqkoga s tqh...
po dobre priqteli...posle iz4akai moje i da stane ne6to
:)


Да ама не сички са приятели в днешно врее...има повече познати!

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 00:19
Tova e mnogo razdvoena situacia...
znae6 li...
priqtelstvoto ostava zavinagi dokato gajetata ne sa..za6toto 6te se skara6 se nqkoga s tqh...
po dobre priqteli...posle iz4akai moje i da stane ne6to
:)


Да ама не сички са приятели в днешно врее...има повече познати!
Ami da pove4eto sa poznati no v tozi slu4ai kakto obqsnqva toi kazva 4e sa super dobri priqteli ...

Christian
06-19-2006, 00:20
Жени ... :-#

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 00:22
Жени ... :-#

MOLQ??????Kakvo za jenite?

Christian
06-19-2006, 00:29
Виж ми подписа .. бях извън нерви и го написах ... и има много истина в него ... !

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 01:01
Виж ми подписа .. бях извън нерви и го написах ... и има много истина в него ... !
ami da...moje...vqrno si e ama ne se otnasq samo za momi4etata :!:

Christian
06-19-2006, 01:02
Не знам .. аз не се интересувам от момчета, а съдейки по мен сме си добрички :)

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 01:26
Не знам .. аз не се интересувам от момчета, а съдейки по мен сме си добрички :)
da ti neznae6 kakvi mom4eta ima naistina ...ima ujasni mom4eta taka 4e ne znae6 kakvo e tuk v SOFIA...

Max_Payne
06-19-2006, 07:11
Мерси за разбирането и подкрепата. :)

За приятели винаги :)

:) :D

Max_Payne
06-19-2006, 07:14
Tova e mnogo razdvoena situacia...
znae6 li...
priqtelstvoto ostava zavinagi dokato gajetata ne sa..za6toto 6te se skara6 se nqkoga s tqh...
po dobre priqteli...posle iz4akai moje i da stane ne6to
:)

Така е но все пак аз не я виждах като приятелка ами като нещо повече(и имах желанието да стане нещо повече) и все още ми е трудно да го схвана. :(

playful_baby
06-19-2006, 08:11
spored men tazi ili iska da si igrae s 4uvstvata ti ili i tq ne znae kakvo iska!!!

TBs
06-20-2006, 16:12
Жени ... :-#

Ти го каза! :D


По въпроса - сдухана е заради Х. Стой наблизо, и гледай да не се пяви някой приказен принц да я отнесе. Не прави компромиси. Ако я искаш за приятелка - давай го приятелски. Ако я искаш за гадже, натискай нежно. Но не се връзвай на такова нещо като "трябва ми време"!!!!

white_chik
06-20-2006, 17:16
Според мен си си въобразил за намеците.Момичето е право до известна степен-ако тръгнете след това е много малко вероятно да останете приятели.

Dharma
06-20-2006, 17:55
emi ima li smisul kogato si vluben v nqkoi da si samo priqtel s nego? estestveno 4e ne-nikoga ne e dostatu4no, vse 6te si vluben i nqma da preodolee6 4uvstvata si i vinagi 6te si gotov da prekra4ite kra4kata pred priqtelstvoto; super gadno e da si igaqt s 4uvstvata na nqkoi 4ovek, budi realist i nai-ve4e ne pozvolqvai da te pravqt na glupak!

love_all
06-20-2006, 17:59
Ami...kakvo da ti kaja. Tia sega taka reagira, zashtoto znae, che sled dva meseca chakane shte ia chakash oshte i si e spokoina...
Nai-dobre si nameri niakoia, za da i bruknesh niama da utochniavam kude...i posle vsichko bi triabvalo da se opravi.

Max_Payne
06-20-2006, 19:51
Ami...kakvo da ti kaja. Tia sega taka reagira, zashtoto znae, che sled dva meseca chakane shte ia chakash oshte i si e spokoina...
Nai-dobre si nameri niakoia, za da i bruknesh niama da utochniavam kude...i posle vsichko bi triabvalo da se opravi.

Добра идея :lol: стига само да си я избия от главата :?

Max_Payne
06-20-2006, 19:55
emi ima li smisul kogato si vluben v nqkoi da si samo priqtel s nego? estestveno 4e ne-nikoga ne e dostatu4no, vse 6te si vluben i nqma da preodolee6 4uvstvata si i vinagi 6te si gotov da prekra4ite kra4kata pred priqtelstvoto; super gadno e da si igaqt s 4uvstvata na nqkoi 4ovek, budi realist i nai-ve4e ne pozvolqvai da te pravqt na glupak!

И освен това сега ми е някак сконфузно когато сме насаме с нея.

ziky
06-20-2006, 21:08
Жени ... :-#

MOLQ??????Kakvo za jenite?


НЕЕЕЕЕЕ батеее....ше се въздържа от коментари тука... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Eimi_{}
06-20-2006, 21:25
Ами и тя не зная кво иска..Може би държи на теб,защото не иска да се карате,а да си останете приятели завинаги! :wink:

Max_Payne
06-21-2006, 20:38
Ми сигурно е така. И все пак както пише в подписа ми не е много готино.