PDA

View Full Version : panika sam



jik^tak
06-18-2006, 14:55
mn me e strah 6toto za utre sam nau4ila 2 temi za edna balgarka 2 za po jicata 2 za do 4ikago i nazad edna za nemili nedragi 1 za maminoto detence i 1 za angelinka.V posledniq moment mi doide qiceto na gazy.Mn me e strah 6te se srina psihi4eski 6toto mn iskam da u4a v angliiskata v blg ili sf ina4e 7 klas zavar6ih s 6.00. Da pitam ima li nqkakvo zna4enie 4e si zavar6il 7 klas s palno 6????????????

martin69
06-18-2006, 15:28
Има значение ако те приемат и си делиш мястото с някой който има същия бал като тебе, демек ако имате еднакъв бал се гледа дипломата и ще изберат тебе а не нея ако тя има по-малко, иначе тая 6ца няма да те спаси от изпита .....

marina star
06-18-2006, 15:34
po princip vsi4ki sedmoklasnici zavar6vat s 6.A za drugoto ako ne te priemat da znae6 4e ti si si vinovna(v nikakav slu4ai ne ti go pojelavam)no e trqbvalo da se seti6 po ot rano.Znae6 li kolko mi be6e spokoino na men poneje si bqh nau4ila vsi4ki temi i do sega moga da ti razviq vsqka edna ot tqh vapreki 4e sa minali 2 god ot kakto sam kandidatstvala i vse pak jelaq ti kasmet i ti stiskam palci pone za 5.I da pi6e6 kato izleznat rezultatite :wink: :wink: :wink: :wink:

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 15:37
Аз за моя изпит бях научил наизуст точно 0 теми. Но изкарах 5.75 просто с акъл. Никаква паника! Знаеш какво трябва да пишеш, сядаш и пишеш логично и обосновано всичко. Даваш примери, знаеш как е. Просто не се панирай и всичко ще е ok. Успех!

06-18-2006, 16:00
Olele i mene mn me e strah nau4ila sym edna bylgarka opyl4entzite na 6ipka nemili nedragi (gore dolu) maminoto detentze bylgarskiqt ezik i do 4ikago i nazad i syvsem malko angelinka i napravo kato se znam kakyv sym karyk shte trqbva da pi6eme to4no za teq koito as neznam ujas adski mi e pritesneno

LoVe_RuSlAn
06-18-2006, 16:28
Olele i mene mn me e strah nau4ila sym edna bylgarka opyl4entzite na 6ipka nemili nedragi (gore dolu) maminoto detentze bylgarskiqt ezik i do 4ikago i nazad i syvsem malko angelinka i napravo kato se znam kakyv sym karyk shte trqbva da pi6eme to4no za teq koito as neznam ujas adski mi e pritesneno tova be6e ot mene no zabravih da vlezna xixi :D

a_curious_girl
06-18-2006, 16:38
Ангелинка е страшно лесно обаче по жицата [-X и на прощаване е трудно(изброявам тия които не си учила)(май няма повече произведения не помня)

Eimi_{}
06-18-2006, 18:26
Ама то не е само да ги научиш.Трябва да ги разбираш.Щото не може да научиш сичко наизуст!!!!!! [-X

MiRaCuLiXbb
06-18-2006, 19:28
Недейте да учите наизуст, а се научете как се пише съчинение разсъждение. Примерно аз, въпреки, че вече съм ги забравил, ако сега отида на изпит ще изкарам минимум 5. Просто като пишете се обосновавайте с разсъждение и цитати. Няма закво да се спичате като не сте чели всичко, важното е да знаете как се пише, да разсъждавате, а не да преразказвате само. То вече е късно за каквото и да било де, затуй само успех ще ви пожелая.

Loshotia
06-18-2006, 22:01
Кой ви е виновен че сте научили толкова малко теми? Да сте се сетили по- рано. Дипломата не е най - важна, да не кажа хич не е важна. оята диплома беше 5.50 или малко повече, не си спомням вече, бях с най- ниска дуплома сред момичетата в новото даскало, а сега смея да кажа, че 80%от тях ги превъзхждам баш по тея предмети дето имах петици